Proprietăți unice: 22
Proprietari: 22
Proprietar
Comision 0%

21 ore în urmă
4

15 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand teren intravilan in sat Perieni

Central, Bârlad

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

2.500 €
/ lună 8.20 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat zona centrala, Ba ...

Central, Bârlad

305 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

9 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Hangu vedere vf Toaca

Central, Bârlad

3.410 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

33 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Vand teren intravilan zona bariera Puiesti

Central, Bârlad

1.250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

100 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

Teren Barlad 920mp disponibil

Central, Bârlad

920 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

764 €
/ lună 12.73 € / mp / lună

Spatiu comercial

Central, Bârlad

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

3.700.000 €
/ lună 137.04 € / mp / lună

Strand Barlad.....

Central, Bârlad

27.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren cu deschidere la soseaua europeana E ...

Vest, Bârlad

20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

1.700.000 €
/ lună 27.87 € / mp / lună

Ferma-Baza- depozit cereale- de vanzare- Barlad ...

Bârlad

26 camere
61.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

80 €
/ lună 0 € / mp / lună

Persoana fizica vand 33000mp teren in Barlad

Bârlad

33.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

75.000 €
/ lună 2,142.86 € / mp / lună

Spatiu comercial de vanzare

Bârlad

35 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

6 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Inchiriez spatiu pentru depozit

Central, Bârlad

320 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

550 €
/ lună 7.86 € / mp / lună

Spa?iu comercial (bar)

Ultracentral, Bârlad

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

6 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Bârlad

450 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

15 €
/ lună 0.15 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial str republicii 304

Central, Bârlad

98 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

240 €
/ lună 17.14 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial 14 mp

Central, Bârlad

14 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
1

15 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Hala industriala

Central, Bârlad

320 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

5 €
/ lună 0.19 € / mp / lună

Inchiriez spatiu

Bârlad

26 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

10 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu

Bârlad

225 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriere Cladiri - Depozitare - Productie - B ...

Bârlad

2.000 mp utili
10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

600 €
/ lună 5.45 € / mp / lună

inchiriere spatiu

Bârlad

110 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

648 €
/ lună 9.97 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat!

Bârlad

65 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
2

8 €
/ lună 0 € / mp / lună

De vanzare teren Barlad catre Crang

Crâng

La ~5km distanță

24.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

1.336 €
/ lună 2.40 € / mp / lună

Spatiu comercial si hala depozitare, inchiriere ...

Grivița

La ~10km distanță

557 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

19.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Perieni

La ~10km distanță

1.900 mp teren

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren cu livada de nuci

Docani

La ~10km distanță

5.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

De vanzare 50 ha teren pt fotovoltaic sau eolia ...

Banca

La ~15km distanță

500.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

30.000 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

Teren intravilan Tutova / Coroiu

Coroiu

La ~15km distanță

5.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

5.000 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren 12 ha DN11A Podu TurculuiCabesti/ideal fe ...

Podu Turcului

La ~20km distanță

120.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

7 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

spatiu comercial de inchiriat

Drăgușeni

La ~30km distanță

420 mp utili

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Bârlad, Județul Vaslui

Bârlad, un oraș cu o istorie bogată și o comunitate activă, oferă oportunități excelente pentru afaceri, având acces la facilități comerciale și transport. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 700 euro, cu oferte ce încep de la 5 euro și ajung până la 1.380 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților este de 106 m², cu cele mai mari spații având 230 m² și cele mai mici de 26 m².
  • Accesibilitate: Aproximativ 60% din oferte sunt considerate accesibile, ceea ce face Bârladul o opțiune atractivă pentru antreprenori.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 86 de zile, indicând o piață activă.
  • Compartimentare: 10% dintre spațiile disponibile sunt cu 1 cameră, în timp ce nu există oferte pentru 2 sau 3+ camere.

Bârlad reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile și bine situate. Ești pregătit să îți dezvolți afacerea aici? Explorează acum spațiile comerciale de închiriat în Bârlad și nu rata cele mai noi oferte!