Proprietar
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

28 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare obarsia lotrului langa partie

Voineasa

4.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

40.000 €
/ lună 56.34 € / mp / lună

Teren +cladire de vanzare in Statiunea Voineasa

Voineasa

710 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
3

32.000 €
/ lună 44.44 € / mp / lună

Teren la munte de vanzare

Ciungetu

La ~5km distanță

720 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

25 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan Malaia

Malaia

La ~10km distanță

1.495 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren 5600mp in localitatea Malaia

Malaia

La ~10km distanță

5.600 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
6

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren in Malaia

Malaia

La ~10km distanță

7.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

38 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Proprietate intravilana 2.298 mp Malaia, jud. V ...

Malaia

La ~10km distanță

2.298 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
15

370.000 €
/ lună 48.59 € / mp / lună

Teren intravilan pentru investitii in turism mo ...

Râu Sadului

La ~15km distanță

7.614 mp teren
1E
Agenție

1 lună în urmă
8

40.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren intravilan I 800 mp I Raul Sadului

Râu Sadului

La ~15km distanță

800 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 40,000 € și 49.000 €
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

50 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren Rau Sadului

Râu Sadului

La ~15km distanță

1.119 mp teren
1E
Agenție

1 săptămână în urmă
10

13.200 €
/ lună 2.89 € / mp / lună

Teren Extravilan 4.572mp | Zona linistita | Sad ...

Râu Sadului

La ~15km distanță

4.572 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

300 €
/ lună
400 €
2.50 € / mp / lună

Inchiriere

Central, Brezoi

La ~25km distanță

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

26 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand/inchiriez teren intravilan Brezoi !

Central, Brezoi

La ~25km distanță

36.781 mp teren
Agenție

22 ore în urmă
8

2.000 €
/ lună 2.09 € / mp / lună

Spatiu comercial | P+1+M | 950 MPU | Valea Oltu ...

Central, Brezoi

La ~25km distanță

957 mp utili
1E
Agenție

2 zile în urmă
7

35.000 €
/ lună 21.14 € / mp / lună

Teren intravilan excelent pentru investitie/com ...

Bistrița

La ~25km distanță

1.656 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

475 €
/ lună 4.32 € / mp / lună

Inchiriez spatiu in Turnisor

Lotrioara

La ~30km distanță

110 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
3

15 €
/ lună 0 € / mp / lună

TEREN 5000 mp Sura Mare zona SARBA

Lotrioara

La ~30km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
4

9 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

inchiriez cladire birouri

Lotrioara

La ~30km distanță

1.500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

10 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Parteneriat pentru viitor

Vaideeni

La ~30km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

15 €
/ lună 0.33 € / mp / lună

spatiu de inchiriat

Polovragi

La ~30km distanță

45 mp utili
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
8

300 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial, in Polovragi (Gorj ...

Polovragi

La ~30km distanță

45 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

16 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren plus casa

Polovragi

La ~30km distanță

4.700 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

68.000 €
/ lună 9.94 € / mp / lună

Vanzare teren intravilan 6843 mp, sat Polovragi

Polovragi

La ~30km distanță

6.843 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
10

15 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare

Polovragi

La ~30km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

7 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan

Polovragi

La ~30km distanță

2.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
8

500 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

Închiriere spațiu comercial 80 mp + terasă 60 m ...

Polovragi

La ~30km distanță

80 mp utili
2023
Agenție

3 luni în urmă
6

44.300 €
/ lună 8.91 € / mp / lună

Teren Intravilan Polovragi - Strada Izvoarele

Polovragi

La ~30km distanță

4.972 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

73.540 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren Intravilan Polovragi

Polovragi

La ~30km distanță

3.677 mp teren
Proprietar
Comision 0%

13 ore în urmă
8

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren Polovragi

Polovragi

La ~30km distanță

8.547 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

41.700 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren Intravilan Cu Utilitati | Puz | Construct ...

Câineni

La ~30km distanță

417 mp teren