Proprietar
Proprietăți unice: 9
Proprietari: 3
Agenție

3 luni în urmă
12

450 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, zona Dovali Rm. ...

Nord, Râmnicu Vâlcea

54 mp utili
4E
1990
Agenție

4 luni în urmă
7

2.700 €
/ lună 27 € / mp / lună

Spațiu comercial, Strada Rapsodiei

Nord, Râmnicu Vâlcea

100 mp utili
5E
1980
Agenție

11 luni în urmă
9

1.201 €
/ lună 7.95 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat /152 mp

Nord, Râmnicu Vâlcea

151,57 mp utili
2E
2008

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

506 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Spatiu comercial Nord linga spitalul judetean R ...

Nord, Râmnicu Vâlcea

92 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
11

4.500 €
/ lună 7.08 € / mp / lună

Cladire Birori/De Inchiriat/Nord

Nord, Râmnicu Vâlcea

15 camere
636 mp
Demisol / 2
2008
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

128.000 €
/ lună 75.29 € / mp / lună

Teren pentru constructii cu panorama exceptiona ...

Nord, Râmnicu Vâlcea

1.700 mp teren
2E
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

333 €
/ lună

Ofer spre inchiriere spatiu comercial 30 mp

Nord, Râmnicu Vâlcea

Agenție

3 luni în urmă
1

177.000 €
/ lună 117.76 € / mp / lună

Teren Nord / Zona Supeco / Ramnicu Valcea /

Nord, Râmnicu Vâlcea

1.503 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

1.100 €
/ lună 11 € / mp / lună

Spa?iu premium 100mp parter | ideal clinica bir ...

Nord, Râmnicu Vâlcea

100 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

576 €
/ lună 0.50 € / mp / lună

Inchiriez teren intravilan 1155 mp in Ramnicu V ...

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

1.155 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

1 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial in Rm Valcea zona No ...

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

35 mp utili
35 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Spatii de inchiriat

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

1.037 mp utili

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

1.000 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu comercial

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

770 €
/ lună 40.53 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial Rm. Valcea GARA

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

19 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

88 €
/ lună 7.33 € / mp / lună

Inchiriez birou mobilat

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

12 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
5

501 €
/ lună 7.26 € / mp / lună

Închiriere spațiu comercial – 6 ...

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

69,6 mp utili
1985
Agenție

2 luni în urmă
6

300 €
/ lună 18.75 € / mp / lună

Spatiu Gara Ramnicu Valcea

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

16 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă

196 €
/ lună 3.44 € / mp / lună

inchiriez apartament pentru cabinet

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

57 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
6

1.400 €
/ lună 8.97 € / mp / lună

Spatiu Comercial | Zona Centrala Kauffland | 15 ...

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

156 mp utili
2017
Agenție

3 luni în urmă
3

1.373 €
/ lună

Spatiu de inchiriat

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

Agenție

2 luni în urmă
4

6.000 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spatiu Comercial | Ultracentral de inchiriat

Ultracentral, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

750 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
6

106.000 €
/ lună 89.83 € / mp / lună

Teren cu Autorizatie

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

1.180 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

550 €
/ lună 11 € / mp / lună

inchiriez spatiu comercial

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

50 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
7

550 €
/ lună 7.86 € / mp / lună

Spa?iu birou sau diferite activita?i

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
11

194 €
/ lună 8.82 € / mp / lună

Inchiriez Birouri amenajate modern

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

22 mp utili
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
12

1.816 €
/ lună
1.501 €
21.36 € / mp / lună

DE INCHIRIAT - SPATIU COMERCIAL CENTRAL, 85 MP

Ultracentral, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

85 mp utili
1E
1985
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

250.000 €
/ lună 1,736.11 € / mp / lună

Birouri si locuinta de serviciu (garsoniera)

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

144 mp utili
14 mp teren
4E
Agenție

1 lună în urmă
2

30 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren in Priporu

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

2.760 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

31.000 €
/ lună 30.24 € / mp / lună

Teren + casa batraneasca

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

1.025 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

412 €
/ lună 11.14 € / mp / lună

Birou spatios, parter, aleea Ciocarliei

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

37 mp utili

Spaţii comerciale de închiriat în nord, Râmnicu Vâlcea

Râmnicu Vâlcea, un oraș cu o istorie bogată și un mediu de afaceri în dezvoltare, oferă oportunități excelente pentru închirierea de spații comerciale. Această zonă este accesibilă și bine conectată, fiind ideală pentru antreprenori și investitori. Imoradar24.ro a analizat oferta de spații comerciale, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 500 euro, cu oferte ce încep de la 440 euro și pot ajunge până la 4.500 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 110 m², cu cele mai mici având 45 m² și cele mai mari ajungând până la 2.000 m².
  • Compartimentare: Aproximativ 11% dintre spații sunt cu 1 cameră, iar 11% cu 2 camere, fără oferte pentru spații cu 3 sau mai multe camere.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 6 euro, cu valori variind de la 2 euro pentru cele mai accesibile spații până la 10 euro pentru cele premium.
  • Facilități: Spațiile comerciale cu terasă sau grădină au un preț mediu de 506 euro.
  • Disponibilitate: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 134 de zile, indicând o piață activă.
  • Accesibilitate: Aproximativ 22% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru antreprenori.

Râmnicu Vâlcea reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale de închiriat, având o piață diversificată și prețuri competitive. Ești pregătit să îți găsești noul spațiu comercial? Explorează acum ofertele disponibile!