Proprietăți unice: 62
Proprietari: 34
Agenție

1 săptămână în urmă
9

350 €
/ lună 7.78 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat zona centrala eta ...

Central, Râmnicu Vâlcea

45 mp utili
3E
1969
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
6

3.314.000 €
/ lună 500 € / mp / lună

Teren de vanzare Shopping City Ramnicu Valcea 6 ...

Central, Râmnicu Vâlcea

6.628 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
6

115 €
/ lună 6.76 € / mp / lună

Spatiu birou de inchriat + toaleta

Central, Râmnicu Vâlcea

17 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
7

800 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat| 48 mp| parter|80 ...

Central, Râmnicu Vâlcea

48 mp utili
2025
Agenție

5 luni în urmă
5

501 €
/ lună 7.26 € / mp / lună

Închiriere spațiu comercial – 6 ...

Central, Râmnicu Vâlcea

69,6 mp utili
1985
Bancă

9 luni în urmă
2

660 €
/ lună 6.60 € / mp / lună

Birouri VALCEA, RAMNICU VALCEA

Central, Râmnicu Vâlcea

100 mp
6E
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
15

990 €
/ lună 10.76 € / mp / lună

DE INCHIRIAT - SPATIU COMERCIAL CENTRAL, 92 MP

Central, Râmnicu Vâlcea

92 mp utili
1E
1980
Agenție

1 săptămână în urmă
2

549 €
/ lună 17.16 € / mp / lună

Spatiu comercial | 32mpu | Grup sanitar | Tiner ...

Central, Râmnicu Vâlcea

32 mp utili
1978
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

200.000 €
/ lună 108.11 € / mp / lună

Teren Bulevard Dem Radulescu 1850mp + 150mp acc ...

Central, Râmnicu Vâlcea

1.850 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
10

1.250 €
/ lună 5.95 € / mp / lună

Spa?iu Premium 210mp | 11 Camere | Teren Privat ...

Central, Râmnicu Vâlcea

210 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

699 €
/ lună 21.84 € / mp / lună

Spatiu comercial | 32mpu | Grup sanitar | Tiner ...

Central, Râmnicu Vâlcea

32 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

105.000 €
/ lună 98.59 € / mp / lună

Teren 1064mp de vanzare in Ramnicu Valcea

Central, Râmnicu Vâlcea

1.065 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

550 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu

Central, Râmnicu Vâlcea

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

30 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren Poenari - Ramnicu Valcea 450 sau 900 mp i ...

Central, Râmnicu Vâlcea

900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

800 €
/ lună 4 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Râmnicu Vâlcea

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

36.000 €
/ lună 8.94 € / mp / lună

Teren de vanzare In Berislavesti - Calimanesti ...

Central, Râmnicu Vâlcea

4.025 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

97.000 €
/ lună 125.97 € / mp / lună

Teren intravilan 770 mp | Bulevardul Dem Radule ...

Central, Râmnicu Vâlcea

770 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
20

500 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

Spatiu comercial /parter de bloc /zona buna/viz ...

Central, Râmnicu Vâlcea

70 mp utili
2010
Agenție

1 lună în urmă
7

350 €
/ lună 7 € / mp / lună

MAAC Imobiliare propune spre inchiriere un spa? ...

Central, Râmnicu Vâlcea

50 mp utili
1990
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

209.000 €
/ lună
215.800 €
96.85 € / mp / lună

Teren de vanzare Calea Bucuresti / Str. Straubi ...

Central, Râmnicu Vâlcea

2.158 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

622 €
/ lună 9.42 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Bulevardul Dem Ra ...

Central, Râmnicu Vâlcea

66 mp utili
2010
Agenție

1 lună în urmă
1

690 €
/ lună 11.90 € / mp / lună

Spatiu Comercial | Parter | 58 mp | Zona Zavoi ...

Central, Râmnicu Vâlcea

58 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
1

690 €
/ lună 11.90 € / mp / lună

Spa?iu Comercial | Parter | 58 mp | Zona Zavoi ...

Central, Râmnicu Vâlcea

58,3 mp utili
2025
Agenție

1 lună în urmă
2

30 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren in Priporu

Central, Râmnicu Vâlcea

2.760 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

412 €
/ lună 11.14 € / mp / lună

Birou spatios, parter, aleea Ciocarliei

Central, Râmnicu Vâlcea

37 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

31.000 €
/ lună 30.24 € / mp / lună

Teren + casa batraneasca

Central, Râmnicu Vâlcea

1.025 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

1.400 €
/ lună 8.97 € / mp / lună

Spatiu Comercial | Zona Centrala Kauffland | 15 ...

Central, Râmnicu Vâlcea

156 mp utili
2017
Agenție

3 luni în urmă
2

200 €
/ lună

Inchiriere 2 camere + post coafor salon infrumu ...

Central, Râmnicu Vâlcea

Agenție

4 luni în urmă
8

750 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Râmnicu Vâlcea

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
7

26.875 €
/ lună 25 € / mp / lună

Vand teren in com. Malaia jud. valcea

Central, Râmnicu Vâlcea

1.075 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în centrul Râmnicu Vâlcea

Centrul Râmnicu Vâlcea este o zonă vibrantă, ideală pentru afaceri, cu acces facil la transport și o comunitate activă. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 580 euro, cu oferte ce încep de la 194 euro și ajung până la 2.500 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 60 m², cu cele mai mari având 636 m² și cele mai mici de 20 m².
  • Compartimentare: Majoritatea ofertelor sunt cu 1 cameră (3%) și 2 camere (8%), fără spații comerciale cu 3+ camere.
  • Accesibilitate: Aproximativ 34% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru antreprenori.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 100 de zile, indicând o piață activă.

Centrul Râmnicu Vâlcea reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile și bine situate. Ești pregătit să îți dezvolți afacerea? Explorează acum spațiile comerciale de închiriat în Râmnicu Vâlcea!