Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

400 €
/ lună 0.40 € / mp / lună

Teren de vanzare 1000 mp in statiunea Calimanes ...

Căciulata

1.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

149.000 €
/ lună 57.31 € / mp / lună

Teren de vanzare - oportunitate excelenta in Ca ...

Central, Călimănești

La ~5km distanță

20 camere
2.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

92.000 €
/ lună
91.000 €
30.41 € / mp / lună

Teren extravilan pasune 3025 mp, de vanzare in ...

Central, Călimănești

La ~5km distanță

3.025 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

37.998 €
/ lună 34.54 € / mp / lună

Teren de vanzare Calimanesti

Central, Călimănești

La ~5km distanță

1.100 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
7

15 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Loturi de vanzare!

Central, Călimănești

La ~5km distanță

949 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

55.000 €
/ lună 91.67 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Jiblea Nouă

La ~5km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

50 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Teren Jiblea Noua -Calimanesti

Jiblea Nouă

La ~5km distanță

1.002 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

22.000 €
/ lună 4.98 € / mp / lună

Vand teren extravilan in Jiblea Noua 5 Negociab ...

Jiblea Nouă

La ~5km distanță

4.420 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

10.500 €
/ lună
11.000 €
6.56 € / mp / lună

Teren de VANZARE

Jiblea Nouă

La ~5km distanță

1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

30 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren la munte langa Calimanesti-Caciulata

Berislăvești

La ~5km distanță

1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren la munte in zona turistica, cu iesire la ...

Berislăvești

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

12.900 €
/ lună 4.22 € / mp / lună

Teren de Vanzare comuna Berislavesti, Sat Bradi ...

Berislăvești

La ~5km distanță

3.060 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

6 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren intravilan cu toate utilitatile si p ...

Dăești

La ~5km distanță

770 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
8

1.500 €
/ lună 6.82 € / mp / lună

De inchiriat spatiu evenimente / loc joaca / bi ...

Dângești

La ~10km distanță

220 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

12.500 €
/ lună 8.93 € / mp / lună

Vand teren extravilan - Comanca (Baile Olanesti ...

Central, Băile Olănești

La ~10km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

20.500 €
/ lună 11.00 € / mp / lună

Teren de vanzare - Baile Olanesti, sat Cheia - ...

Central, Băile Olănești

La ~10km distanță

1.864 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

59.900 €
/ lună 21.78 € / mp / lună

Teren intravilan

Central, Băile Olănești

La ~10km distanță

2.750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
6

12.000 €
/ lună 8.79 € / mp / lună

Terenuri de vanzare

Gurguiata

La ~10km distanță

1.365 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

49.500 €
/ lună 79.71 € / mp / lună

Vand Teren Bujoreni-Olteni

Olteni

La ~10km distanță

621 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
7

40 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Teren in Bujoreni - Olteni (langa Nord Residenc ...

Olteni

La ~10km distanță

650 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

300 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Inchiriere

Central, Brezoi

La ~15km distanță

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

27 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan - Valea lui Stan - Valcea

Central, Brezoi

La ~15km distanță

8.805 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

26 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand/inchiriez teren intravilan Brezoi !

Central, Brezoi

La ~15km distanță

36.781 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
8

45.000 €
/ lună 79.79 € / mp / lună

Teren de vanzare Brezoi Open Air

Central, Brezoi

La ~15km distanță

564 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

32.700 €
/ lună 27 € / mp / lună

Vand teren la Vladesti

Vlădești

La ~15km distanță

1.211 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

19 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren Vladesti Priporu

Vlădești

La ~15km distanță

2.450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

44.500 €
/ lună 8.90 € / mp / lună

Vand teren Vladesti - Valcea 5000 m

Vlădești

La ~15km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

250 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat /( sau de vanzare)piata cen ...

Aranghel

La ~15km distanță

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

46.500 €
/ lună 33.21 € / mp / lună

Pamant de vanzare vladesti 5 km de RM Valcea

Aranghel

La ~15km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

49 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand Teren in Bujoreni 49 m2

Bujoreni, Râmnicu Vâlcea

La ~15km distanță

2.500 mp teren