Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi
3

54.000 €
/ lună 18 € / mp / lună

Vand teren intravilan 3000mp

Suștra

3.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Depozite de inchiriat la 3 KM de autostrada

Topolovățu Mare

La ~5km distanță

15.000 mp utili
30.000 mp teren
3E
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
2

19.800 €
/ lună 33 € / mp / lună

Teren de vanzare loc.Topolovatu Mare,jud.Timis

Topolovățu Mare

La ~5km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

31.000 €
/ lună 14.99 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Petrovaselo

La ~5km distanță

2.068 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
1

9.000 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Proprietar 40 ha Herneacova

Central, Recaș

La ~5km distanță

400.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

250 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

spatiu de inchiriat

Central, Recaș

La ~5km distanță

35 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

27.000 €
/ lună 60.67 € / mp / lună

Teren de casa in Recas

Central, Recaș

La ~5km distanță

445 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

27.000 €
/ lună 60.67 € / mp / lună

Teren- Recas- 445Mp- Toate Utilitatile

Central, Recaș

La ~5km distanță

445 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

400 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial birou

Central, Recaș

La ~5km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă

5 €
/ lună 5 € / mp / lună

Ofer teren agricol in arenda

Central, Recaș

La ~5km distanță

1 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

29.990 €
/ lună 49.90 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 601 mp in Recas, zo ...

Central, Recaș

La ~5km distanță

601 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

89.550 €
/ lună 59.70 € / mp / lună

Vinzi apartamentul din cap. Iti faci casa de la ...

Central, Recaș

La ~5km distanță

5 camere
1.500 mp teren
3E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

8 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial-Hitias

Hitiaș

La ~10km distanță

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

8 €
/ lună 0.20 € / mp / lună

De inchiriat spatiu comercial-Hitias jud Timis

Hitiaș

La ~10km distanță

40 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
8

5.994 €
/ lună 1.48 € / mp / lună

Destinație mixtă (restaurant, showroom, manej) ...

Herneacova

La ~10km distanță

4.050 mp utili
11.823 mp teren
2011
Agenție

1 lună în urmă
3

9.000 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Proprietar Teren langa Domeniile Herneacova

Herneacova

La ~10km distanță

182.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

49.920 €
/ lună 25.71 € / mp / lună

Teren 1942 mp, ideal casa de vacanta, alte acti ...

Herneacova

La ~10km distanță

1.942 mp teren
Agenție

Mai mult de un an

250 €
/ lună

Preluam in arenda teren agricol

Bazoș

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

30.000 €
/ lună 27.27 € / mp / lună

Teren in vatra satului Bazos !!!

Bazoș

La ~10km distanță

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

110.000 €
/ lună 2.68 € / mp / lună

Teren agricol de vanzare, 41000 mp, electricita ...

Bazoș

La ~10km distanță

41.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
10

61.900 €
/ lună 51.58 € / mp / lună

Bazosu Nou - Teren 1200mp - Utilitati

Bazoș

La ~10km distanță

1.200 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

550.000 €
/ lună 1.10 € / mp / lună

Teren comasat 50 ha, Bazosul Nou, la 18 km de T ...

Bazoș

La ~10km distanță

500.000 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
4

550.000 €
/ lună 1.10 € / mp / lună

Teren Bazosul Nou , 500 000 mp-investitii agric ...

Bazoș

La ~10km distanță

500.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

9.000 €
/ lună 1.80 € / mp / lună

Izvin - Teren agricol - S5000mp - Front la Bega

Izvin

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

31.000 €
/ lună 41.72 € / mp / lună

Teren intravilan 743 mp Recas

Izvin

La ~10km distanță

743 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

600 €
/ lună 8 € / mp / lună

Închiriere spații comerciale - Izvin

Izvin

La ~10km distanță

75 mp utili
2E
2023
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

175.000 €
/ lună 70 € / mp / lună

Teren cu gazon sintetic

Izvin

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

10 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

Inchiriere spa?ii comerciale - Izvin

Izvin

La ~10km distanță

75 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
4

450 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Asociere HALA Inalta JUD TIMIS LA 8km de A1, po ...

Brestovăț

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

156.800 €
/ lună 0.80 € / mp / lună

Teren 20 ha vestul Romaniei ideal plantatie alu ...

Brestovăț

La ~10km distanță

196.000 mp teren