Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
8

6.006 €
/ lună 3.11 € / mp / lună

Teren intravilan arabil-com. Dumbrava, jud. Tim ...

Nădrag

1.931 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

11 luni în urmă
8

45 €
/ lună 0.12 € / mp / lună

Parcele Teren Lacul Surduc Fardea

Fârdea

La ~10km distanță

365 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

41.000 €
/ lună 89.13 € / mp / lună

Teren de constructie - prima linie de lacul Sur ...

Fârdea

La ~10km distanță

460 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

30 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

OFERTA parcele lacul Surduc

Fârdea

La ~10km distanță

450 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
3

18.500 €
/ lună 0.65 € / mp / lună
25.000 €

Teren extravilan 28.300 mp intre Gavojdia si Je ...

Jena

La ~10km distanță

28.300 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

23.000 €
/ lună 11.19 € / mp / lună

Zona de munte, cu iesire directa la rau

Gladna Română

La ~10km distanță

2.056 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

103.152 €
/ lună 12 € / mp / lună

Teren de 8.596 mp de vanzare in Lugojel

Lugojel

La ~15km distanță

8.596 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

15.000 €
/ lună 0.45 € / mp / lună

2 PADURi 3,3 HA, 1700 m2

Tomești

La ~15km distanță

33.000 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
18

250 €
/ lună 2.98 € / mp / lună

SPAȚIU COMERCIAL ÎN OȚELU-ROȘU/JUD.CARAȘ-SEVERI ...

Central, Oțelu Roșu

La ~20km distanță

84 mp utili
1999
Agenție

1 lună în urmă
2

1.100 €
/ lună 14.67 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, ultrancentral, O ...

Ultracentral, Oțelu Roșu

La ~20km distanță

75 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
15

42.000 €
/ lună 11.39 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Răchita

La ~20km distanță

3.687 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

10 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan Rachita

Răchita

La ~20km distanță

1.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

599 €
/ lună 5.30 € / mp / lună

Inchiriez proprietate

Lugoj

La ~20km distanță

113 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
2

16 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Lugoj Central Spatiu Comercial | Parter 762mp U ...

Central, Lugoj

La ~20km distanță

762 mp utili
2E
1885
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
12

9.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

De inchiriat birouri -cladire de birouri Lugoj

Central, Lugoj

La ~20km distanță

1.800 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
5

2.600 €
/ lună 21.14 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat Lugoj

Lugoj

La ~20km distanță

123 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
3

5 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

INCHIRIEZ 2 compartimente din hala

Lugoj

La ~20km distanță

140 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
7

3.000 €
/ lună 2.61 € / mp / lună

Hala industriala cu birouri si apartament de in ...

Central, Lugoj

La ~20km distanță

1.150 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
20

1.001 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Lugoj, De Inchiriat – Spatiu Comercial, 194 Mp, ...

Central, Lugoj

La ~20km distanță

150 mp utili
4E
1975
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

650 €
/ lună 1.30 € / mp / lună

Hala depozit de inchiriat

Central, Lugoj

La ~20km distanță

500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

10.010 €
/ lună 6.50 € / mp / lună

Se inchiriaza Hala + Showroom

Central, Lugoj

La ~20km distanță

Agenție

5 luni în urmă
40

1.000 €
/ lună 11.76 € / mp / lună

LUGOJ, DE INCHIRIAT – SPATIU COMERCIAL CENTRAL, ...

Central, Lugoj

La ~20km distanță

85 mp utili
1990
Agenție

3 luni în urmă
12

11.300 €
/ lună 11 € / mp / lună
13.354 €

De inchiriat cladire central in Lugoj, birouri/ ...

Central, Lugoj

La ~20km distanță

45 camere
1.027,21 mp
Demisol / 3
2000
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

2.000 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

Spa?iu Comercial Ultracentral Lugoj (P-?a I.C. ...

Ultracentral, Lugoj

La ~20km distanță

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
11

7 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spatiu 1000 MP in Lugoj

Lugoj

La ~20km distanță

1.059 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

1.200 €
/ lună 7.79 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Lugoj

La ~20km distanță

154 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

350 €
/ lună 14 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat ultracentral

Ultracentral, Lugoj

La ~20km distanță

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

1.500 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat

Central, Lugoj

La ~20km distanță

120 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
3

700 €
/ lună 4.67 € / mp / lună

Spa?iu comercial / hala de inchiriat in Lugoj z ...

Central, Lugoj

La ~20km distanță

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

400 €
/ lună 4 € / mp / lună

Spatiu comercial inchiriere

Central, Lugoj

La ~20km distanță

100 mp utili