Proprietar
Proprietăți unice: 5
Proprietari: 2
Agenție

Ieri
1

47.090 €
/ lună 29.99 € / mp / lună

Locul ideal pentru casa ta | teren intravilan 1 ...

Jebel

1.570 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
11

29.990 €
/ lună 23.07 € / mp / lună

Teren intravilan de 1300 mp, Asfalt - Jebel

Jebel

1.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
5

52.900 €
/ lună 21.16 € / mp / lună

Teren intravilan, 2500 mp, Jebel, Timis

Jebel

2.500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
5

12.500 €
/ lună 23.76 € / mp / lună

Teren intravilan Jebel Timis 526 mp cu fundatie ...

Jebel

526 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

790 €
/ lună
900 €
5.27 € / mp / lună

Spatiu mare de inchiriat ideal business sau pen ...

Jebel

150 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 790 € și 950 €

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

7 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan Iosifalau 30 km de Timisoara

Iosif

La ~5km distanță

2.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
2

18.000 €
/ lună 12.86 € / mp / lună

Proprietar vand teren intravilan in Ictar-Budin ...

Iosif

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

17 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Iosif

La ~5km distanță

644 mp teren

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

9.596 €
/ lună 19.19 € / mp / lună

Teren de vanzare Ciacova

Central, Ciacova

La ~10km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
7

6.500 €
/ lună 0.98 € / mp / lună

Inchiriere curte cu hale si copertine, Voiteg, ...

Voiteg

La ~10km distanță

6.620 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

14.000 €
/ lună 23.61 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Voiteg Oportunit ...

Voiteg

La ~10km distanță

593 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

981 €
/ lună 4.91 € / mp / lună

Spatiu comercial central!

Voiteg

La ~10km distanță

200 mp utili
Agenție

6 zile în urmă
1

44.170 €
/ lună 35.06 € / mp / lună

Teren 1262 mp Parta, pozitie excelenta + utilit ...

Parța

La ~10km distanță

1.260 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

35.000 €
/ lună 35 € / mp / lună

!! Teren intravilan...1000 mp ...8km Timisoara

Parța

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

21.500 €
/ lună 38.95 € / mp / lună

Teren 552 mp, cu utilitati, case noi langa, Par ...

Parța

La ~10km distanță

552 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

45.000 €
/ lună 36.59 € / mp / lună

Teren intravilan Parta, toate utilitatile, inve ...

Parța

La ~10km distanță

1.230 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

40.000 €
/ lună 36.70 € / mp / lună

Intravilan | 1090mp-Toate Utilitatile | Aproape ...

Parța

La ~10km distanță

1.090 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
11

68.320 €
/ lună 35 € / mp / lună

Teren intravilan de 1952 mp cu utilitati - zona ...

Parța

La ~10km distanță

1.952 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

39.990 €
/ lună 39.05 € / mp / lună

Teren generos de 1.024 mp de vanzare Parta, la ...

Parța

La ~10km distanță

1.024 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

21.200 €
/ lună 31.13 € / mp / lună

Teren de vanzare Parta 40mp

Parța

La ~10km distanță

681 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

110.000 €
/ lună 30.62 € / mp / lună

Teren intravilan 3.593 mp de vanzare in Parta

Parța

La ~10km distanță

3.593 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

300.000 €
/ lună 15 € / mp / lună

Sag - Teren extravilan cu potential industrial ...

Șag

La ~10km distanță

20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
7

48.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren intravilan agricol in rate Sag, cartierul ...

Șag

La ~10km distanță

1.200 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
19

160.000 €
/ lună 85.29 € / mp / lună

Teren intravilan 1.876 mp, la soseaua principal ...

Șag

La ~10km distanță

1.876 mp teren
1E
Agenție

Ieri
3

165.760 €
/ lună 80 € / mp / lună

Terenuri de vanzare in comuna Sag Timis

Șag

La ~10km distanță

2.072 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

37.050 €
/ lună 50 € / mp / lună

COMISION 0 | Teren intravilan | 741 mp | FS 22 ...

Șag

La ~10km distanță

741 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

104.500 €
/ lună 125 € / mp / lună

Teren 836mp in cea mai buna zona din Sag (Manas ...

Șag

La ~10km distanță

836 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

45.000 €
/ lună 73.53 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 612 mp Sag, strada ...

Șag

La ~10km distanță

612 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

25.950 €
/ lună 50 € / mp / lună

AV624 Parcele de teren in SAG, zona MANASTIRE, ...

Șag

La ~10km distanță

519 mp teren
1E
Agenție

3 luni în urmă
3

1.032.102 €
/ lună 27 € / mp / lună

Teren intravilan industrial

Șag

La ~10km distanță

38.226 mp teren