Proprietăți unice: 3
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

14 ore în urmă
8

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Hala de inchiriat, 600mp, acces asfaltat

Becicherecu Mic

600 mp utili
Proprietar
Comision 0%

15 ore în urmă
2

35.000 €
/ lună 35 € / mp / lună

Vand teren intravilan Becicherecul Mic

Becicherecu Mic

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
2

50.000 €
/ lună 45.29 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Becicherecu Mic

1.104 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

700 €
/ lună 4.70 € / mp / lună

Spatiu comercial - strada Daliei (complexul stu ...

Complex Studențesc, Timișoara

La ~5km distanță

149 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

6.500 €
/ lună 15.29 € / mp / lună

Inchiriez fast-food in Complexul Studentesc

Complex Studențesc, Timișoara

La ~5km distanță

425 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

51.900 €
/ lună 346 € / mp / lună

Bar afacere la cheie

Complex Studențesc, Timișoara

La ~5km distanță

150 mp utili

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

150 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Garajul sub bloc de inchiriere

Complex Studențesc, Timișoara

La ~5km distanță

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

2.400 €
/ lună 16 € / mp / lună

Închiriere 300 mp | Etaj 3 | Una dintre cele ma ...

Complex Studențesc, Timișoara

La ~5km distanță

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

1.500 €
/ lună 19.23 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial

Soarelui, Timișoara

La ~5km distanță

78 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

400 €
/ lună 7.27 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu birou.

Soarelui, Timișoara

La ~5km distanță

55 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

2.500 €
/ lună 15.24 € / mp / lună

Spa?iu Comercial PREMIUM 153 mp | Front 10m | B ...

Soarelui, Timișoara

La ~5km distanță

164 mp utili
1980
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 2,500 € și 2.700 €
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

2.770 €
/ lună 13.99 € / mp / lună

Spatiu comercial Soarelui, Uranus plaza

Soarelui, Timișoara

La ~5km distanță

198 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

720 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu comercial 48mp + boxa depozitare 9mp (re ...

Dacia, Timișoara

La ~5km distanță

48 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

19 €
/ lună 0.15 € / mp / lună

Spatiu comercial 128mp Piata Dacia - Circumvala ...

Dacia, Timișoara

La ~5km distanță

128 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
11

1.500 €
/ lună 18.75 € / mp / lună

Spațiu comercial 80 mp

Blașcovici, Timișoara

La ~5km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

42.000 €
/ lună 50.12 € / mp / lună

Teren intravilan 50 euro/mp

Dudeștii Noi

La ~5km distanță

838 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

700 €
/ lună 17.50 € / mp / lună

Spa?iu comercial Sacalaz

Săcălaz

La ~10km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

1.250 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

Inchirez spatiu 190 mp birouri

Săcălaz

La ~10km distanță

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

32.700 €
/ lună 54.50 € / mp / lună

Teren intravilan Sacalaz

Săcălaz

La ~10km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

400 €
/ lună 0.74 € / mp / lună

Teren intravilan de inchiriat , 540 mp si cel d ...

Săcălaz

La ~10km distanță

540 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

600.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

De vinzare ! Teren Centru Sacalaz , toate utili ...

Săcălaz

La ~10km distanță

6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

38.000 €
/ lună
44.000 €
59.19 € / mp / lună

Teren constructii Sacalaz - 642mp

Săcălaz

La ~10km distanță

642 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

60 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Teren intravilan Sacalaz

Săcălaz

La ~10km distanță

615 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
3

45 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Teren intrare Sacalaz-45Euro/Mp

Săcălaz

La ~10km distanță

510 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

1.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

hala de inchiriat

Săcălaz

La ~10km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

2.500 €
/ lună 9.62 € / mp / lună

Proprietar inchiriez service auto

Săcălaz

La ~10km distanță

260 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

62.000 €
/ lună 119.69 € / mp / lună

Teren Sacalaz 518 mp , asfalt si utilitati!

Săcălaz

La ~10km distanță

518 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

38.500 €
/ lună 7.70 € / mp / lună

Teren de vanzare

Săcălaz

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

290 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

Inchiriez teren sanandrei-timis

Sânandrei

La ~10km distanță

2.611 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

70 €
/ lună 1.52 € / mp / lună

Teren de vanzare

Sânandrei

La ~10km distanță

1.551 mp teren