Proprietar
Proprietăți unice: 4
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

Azi
8

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Hala de inchiriat, 600mp, acces asfaltat

Becicherecu Mic

600 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Azi
2

35.000 €
/ lună 35 € / mp / lună

Vand teren intravilan Becicherecul Mic

Becicherecu Mic

1.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

600 €
/ lună 4 € / mp / lună

Inchiriere terasa agrement

Becicherecu Mic

150 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
2

50.000 €
/ lună 45.29 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Becicherecu Mic

1.104 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

8.000 €
/ lună 17.02 € / mp / lună

COMISION 0% Spatiu Comercial 470 mp | P+2E | Pr ...

Complex Studențesc, Timișoara

La ~5km distanță

470 mp utili
2E
Agenție

10 luni în urmă
22

8.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

EXCLUSIVITATE! Cladire moderna de birouri, zona ...

Complex Studențesc, Timișoara

La ~5km distanță

800 mp utili
3E
2000
Agenție

10 luni în urmă
2

1.197 €
/ lună
990 €
13.30 € / mp / lună

Spatiu birouri, 90 mp, Et.1, Complexul Studente ...

Complex Studențesc, Timișoara

La ~5km distanță

90 mp
Etaj 1
2000

Agenție

Mai mult de un an
7

1.430 €
/ lună
1.182 €
17.02 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat în zona Complexul ...

Complex Studențesc, Timișoara

La ~5km distanță

84,4 mp utili
8E
2022
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

23.874 €
/ lună 11.50 € / mp / lună

Birouri clasa A, in zona Complexului Studentesc

Complex Studențesc, Timișoara

La ~5km distanță

1 camere
2.076 mp
Etaj 1 / 8
2023
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
19

400 €
/ lună 7.69 € / mp / lună

Comision 0% Spatiu de birou de inchiriat, etaj ...

Complex Studențesc, Timișoara

La ~5km distanță

52 mp
Etaj 1 / 1
1995
1E
Agenție

Mai mult de un an
10

1.728 €
/ lună 3.46 € / mp / lună

Hala 480mp, zona Complexul Studentesc

Complex Studențesc, Timișoara

La ~5km distanță

1E
Agenție

Mai mult de un an
4

600 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri, 50 mp, Zona Complexul St ...

Complex Studențesc, Timișoara

La ~5km distanță

60 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
9

2.500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu SAD, 250 mp, Eatj 1, Zona Complex Stad ...

Complex Studențesc, Timișoara

La ~5km distanță

250 mp utili
2E
2000
Agenție

Mai mult de un an
19

2.500 €
/ lună 19.23 € / mp / lună

Oferim spre inchirie Cladire pentru Clinica Med ...

Complex Studențesc, Timișoara

La ~5km distanță

130 mp utili
2E
1995
Agenție

8 luni în urmă
7

500 €
/ lună 6.41 € / mp / lună

Spatiu birou 70-90 mp, zona Fabrica de bere - C ...

Complex Studențesc, Timișoara

La ~5km distanță

78 mp utili
1E
Agenție

6 luni în urmă
19

800 €
/ lună 800 € / mp / lună

Demisol înalt, zona Universitate UVT - Liceul I ...

Complex Studențesc, Timișoara

La ~5km distanță

4 camere
1 mp
Demisol / 1
1978
Agenție

7 luni în urmă
4

700 €
/ lună 8.75 € / mp / lună

Spatiu birou, 80 mp, Zona Complexului Studentes ...

Complex Studențesc, Timișoara

La ~5km distanță

80 mp utili
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

50.000 €
/ lună 48.64 € / mp / lună

Birouri clasa A, in zona Complexului Studentesc

Complex Studențesc, Timișoara

La ~5km distanță

1 camere
1.028 mp
Etaj 1 / 8
2023
Agenție

Mai mult de un an
13

2.500 €
/ lună 15.92 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, Timisoara - Comp ...

Complex Studențesc, Timișoara

La ~5km distanță

157 mp utili
1E
1980
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 2,500 € și 2.651 €
Agenție

4 luni în urmă
4

699 €
/ lună 23.30 € / mp / lună

Spatiu comercial stradal, 30 mp, Complexul Stud ...

Complex Studențesc, Timișoara

La ~5km distanță

30 mp utili
1980
Agenție

4 luni în urmă
12

250.000 €
/ lună
275.000 €
1,666.67 € / mp / lună

Penthouse 143 mp + terasa 125 mp, Zona Complexu ...

Complex Studențesc, Timișoara

La ~5km distanță

150 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
8

1.000 €
/ lună 14.29 € / mp / lună

Spatiu comercial stradal, 70 mp, Complexul Stud ...

Complex Studențesc, Timișoara

La ~5km distanță

70 mp utili
70 mp teren
2E
1968
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
20

5.600 €
/ lună 10 € / mp / lună

Clădire reprezentativă de închiriat, 560 mp uti ...

Complex Studențesc, Timișoara

La ~5km distanță

560 mp utili
535 mp teren
1E
2026
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
4

5.000 €
/ lună 8.91 € / mp / lună

Spatiu Comercial Complexul studentesc, Vedere l ...

Complex Studențesc, Timișoara

La ~5km distanță

561 mp utili
4E
Agenție

9 luni în urmă
4

9.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri - 900 mp

Complex Studențesc, Timișoara

La ~5km distanță

900 mp utili
1E
2016
Dezvoltator
Comision 0%

10 luni în urmă
6

1.320 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Inchiriez spatiu 300-1200 mp pretabil comercial ...

Complex Studențesc, Timișoara

La ~5km distanță

Dezvoltator
Comision 0%

10 luni în urmă
4

770 €
/ lună 0.15 € / mp / lună

Proprietar inchiriez spatiu 220 mp

Complex Studențesc, Timișoara

La ~5km distanță

Dezvoltator
Comision 0%

10 luni în urmă
1

1.050 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Inchiriez spatiu 300 mp - Guban

Complex Studențesc, Timișoara

La ~5km distanță

Dezvoltator
Comision 0%

10 luni în urmă
2

525 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Inchiriez spatiu 150 mp Guban

Complex Studențesc, Timișoara

La ~5km distanță

Dezvoltator

10 luni în urmă
3

220 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Proprietar inchiriez spatiu 63 mp pretabil ser ...

Complex Studențesc, Timișoara

La ~5km distanță