Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

5.376 €
/ lună 4.89 € / mp / lună

Vand teren si casa batraneasca

Uda-Clocociov

1.100 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

999 €
/ lună 0.48 € / mp / lună

Vand Inchiriez spatiu comercial in Izbiceni

Izbiceni

La ~10km distanță

2.100 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
6

5.500 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Loc de casa, teren intravilan

Tudor Vladimirescu

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

22.000 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Vanzare Teren 4000 Mp | Deschidere La Sosea Pri ...

Crângeni

La ~15km distanță

4.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

2.000 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

inchiriez service auto

Islaz

La ~20km distanță

160 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

24.900 €
/ lună 6.65 € / mp / lună

Teren intravilan 3743 mp Frunzaru asfalt, apa s ...

Băbiciu

La ~20km distanță

3.743 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

1.200 €
/ lună 11.54 € / mp / lună

Spa?iu comercial

Central, Turnu Măgurele

La ~20km distanță

104 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
7

100.000 €
/ lună 226.24 € / mp / lună

Magazin Nord

Nord, Turnu Măgurele

La ~20km distanță

442 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

400 €
/ lună

Inchiriezi teren ! Turnu magurele

Central, Turnu Măgurele

La ~20km distanță

Agenție

2 luni în urmă
1

175.000 €
/ lună 420.67 € / mp / lună

Spa?iu Comercial in Centrul Ora?ului Turnu Magu ...

Central, Turnu Măgurele

La ~20km distanță

416 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

12 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

De inchiriat Spatiu comercial 90 mp, str. G-ral ...

Central, Turnu Măgurele

La ~20km distanță

90 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

250 €
/ lună 8.62 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial in centru

Central, Turnu Măgurele

La ~20km distanță

29 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

50 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Vand teren intravilan 1000mp

Central, Turnu Măgurele

La ~20km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

32.000 €
/ lună 12.80 € / mp / lună

De VANZARE URGENT! Fosta moara HESON Celei , Co ...

Corabia

La ~20km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

250.000 €
/ lună 370.37 € / mp / lună

Spatiu comercial.

Corabia

La ~20km distanță

675 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

90.000 €
/ lună 52.33 € / mp / lună

Teren intravilan 1720 mp - vanzare integral / l ...

Central, Corabia

La ~20km distanță

1.720 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

40 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan: fabrica, data center, centru ...

Central, Corabia

La ~20km distanță

89.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

14.000 €
/ lună 1,166.67 € / mp / lună

Vand spa?iu Bulevardul Carpati negociabil

Central, Corabia

La ~20km distanță

12 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

40.000 €
/ lună 13.87 € / mp / lună

Teren de vanzare comuna Visina

Vișina

La ~20km distanță

2.884 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
13

350.000 €
/ lună 35 € / mp / lună

Vanzare HALE depozitare + curte 10000mp | Ideal ...

Vișina

La ~20km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

250 €
/ lună 0.32 € / mp / lună

Hala industriala de inchiriat, spatii comercial ...

Crușovu

La ~25km distanță

770 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
2

48.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

Teren intravilan Com. Gostavatu, Jud. Olt

Gostavățu

La ~25km distanță

12.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

1.383 €
/ lună 0.34 € / mp / lună

Teren extravilan arabil Troianul, ID: R2884553

Dulceni

La ~30km distanță

4.040 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
10

325.000 €
/ lună 1.10 € / mp / lună

Padure-Vegetatie Forestiera De Plop Si Stejar

Stoenești

La ~30km distanță

295.000 mp teren