Proprietar
Proprietăți unice: 24
Proprietari: 13
Agenție

1 săptămână în urmă
3

80.000 €
/ lună 125 € / mp / lună

Teren vanzare Alexandria Intravilan 640mp

Central, Alexandria

640 mp teren
Bancă

9 luni în urmă
2

5.683 €
/ lună 4 € / mp / lună

Cladire de birouri de inchiriat, zona centrala ...

Central, Alexandria

1.420,9 mp
3E
Agenție

Mai mult de un an
11

1.200 €
/ lună 7.36 € / mp / lună

Inchiriem spatiu comercial Alexandria cu 7 eur/ ...

Central, Alexandria

163 mp utili
5E
1980

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

115.000 €
/ lună 112.30 € / mp / lună

Se vand 3 spatii comerciale utilate si function ...

Central, Alexandria

1.024 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

1.000 €
/ lună 14.29 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Alexandria

70 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
2

1.690 €
/ lună 13 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Alexandria Vis-a-Vis ...

Central, Alexandria

130 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
2

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Alexandria

3.749 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
15

14 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

Spatii Comerciale Alexandria Str Dunarii

Central, Alexandria

106 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

80.000 €
/ lună 318.73 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Alexandria

251 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

15 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extravilan deschidere 36m liniari vis a v ...

Central, Alexandria

22.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

4 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere Spatiu Comercial

Central, Alexandria

290 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

50.000 €
/ lună 1,428.57 € / mp / lună

Magazin de cartier

Central, Alexandria

35 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
10

800 €
/ lună 9.41 € / mp / lună

Casa de inchiriat zona centrala, langa Poli?ia ...

Central, Alexandria

85 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
3

1.690 €
/ lună 13 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial 130m.p.

Central, Alexandria

130 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

2.200 €
/ lună 6.29 € / mp / lună

inchiriere hala 350mp,1000mp parcare

Central, Alexandria

350 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

350 €
/ lună 14 € / mp / lună

INCHIRIEZ spatiu comercial

Central, Alexandria

25 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
7

600 €
/ lună 14.29 € / mp / lună

De inchiriat Spatiu comercial si teren strada B ...

Central, Alexandria

42 mp utili
62 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
10

981 €
/ lună 9.81 € / mp / lună

Spatiu Comercial vis-a-vis de Liceul Pedagogic

Central, Alexandria

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

196 €
/ lună 4.90 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Alexandria

Central, Alexandria

40 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
4

5 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Hala industriala de inchiriat-581mp utili-Depoz ...

Central, Alexandria

581 mp utili
20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

10 €
/ lună 0.50 € / mp / lună

De inchiriat - birouri si cabinete diverse cent ...

Central, Alexandria

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

492 €
/ lună 9.84 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Alexandria

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

573 €
/ lună 1.91 € / mp / lună

Inchiriere Hala pentru depozitare orei producti ...

Central, Alexandria

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

2.200 €
/ lună 19.13 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat - ideal birouri - fast-food ...

Central, Alexandria

115 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

9 luni în urmă
5

450 €
/ lună 1 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat pe Strada Liberta ...

Ultracentral, Alexandria

La ~5km distanță

450 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
6

77 €
/ lună 1 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat pe Strada Bucures ...

Ultracentral, Alexandria

La ~5km distanță

77 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

600.000 €
/ lună 71.43 € / mp / lună

Teren de vanzare 8400 mp intravilan, zona C. Br ...

Brâncoveanu, Alexandria

La ~5km distanță

8.400 mp teren

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

294 €
/ lună 29.40 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Sud, Alexandria

La ~5km distanță

10 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

579 €
/ lună 18.09 € / mp / lună

Închiriez spațiu comercial -Alexandria

Vest, Alexandria

La ~5km distanță

32 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

999 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spatiu comercial depozit terasa

Exterior Vest, Alexandria

La ~5km distanță

120 mp utili

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în centrul Alexandriei

Centrul Alexandriei este o zonă vibrantă, ideală pentru afaceri, datorită accesului facil la transport și a unei comunități comerciale active. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al spațiilor comerciale de închiriat este de aproximativ 500 euro, cu oferte care încep de la 10 euro și pot ajunge până la 5.683 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților este de 80 m², cu cele mai mici spații având 20 m² și cele mai mari ajungând până la 1.421 m².
  • Accesibilitate: Aproximativ 42% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce face zona atractivă pentru antreprenori.
  • Locuri de parcare: Prețul mediu pentru spațiile comerciale cu parcare sau garaj este de 2.000 euro.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 83 de zile, indicând o piață activă.
  • Compartimentare: Majoritatea spațiilor comerciale disponibile sunt cu 2 camere (17%) și foarte puține cu 3+ camere (4%).

Centrul Alexandriei reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile și bine situate. Ești pregătit să îți dezvolți afacerea aici? Explorează acum ofertele disponibile!