Proprietar
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 2
Agenție

2 luni în urmă
7

22.000 €
/ lună 0.85 € / mp / lună

Teren de vanzare extravilan in Bucovina Breaza ...

Breaza

25.731 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

50.000 €
/ lună 2.42 € / mp / lună

Teren de vanzare in zona Paraul Negri, com. Bre ...

Breaza

20.647 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

165.000 €
/ lună 205.48 € / mp / lună

Oportunitate unica! Ferma de vaci

Breaza

3 camere
803 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 luni în urmă
3

13.000 €
/ lună 26 € / mp / lună

Teren de 732 mp intravilan, langa padure, aproa ...

Colacu

La ~10km distanță

500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

100.000 €
/ lună 9.31 € / mp / lună

Teren intravilan 10746 mp, front 58 ml, localit ...

Fundu Moldovei

La ~10km distanță

10.746 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
9

32.000 €
/ lună 11.15 € / mp / lună

Teren langa PROFI Fundu Moldovei, acces din jud ...

Fundu Moldovei

La ~10km distanță

2.869 mp teren

Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
8

240.000 €
/ lună 1.42 € / mp / lună

Unicat! 17 Ha Hectare teren intravilan + extrav ...

Fundu Moldovei

La ~10km distanță

169.479 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

15.500 €
/ lună 15.12 € / mp / lună

Teren intravilan 1025 mp, sat Delut-Fundu Moldo ...

Fundu Moldovei

La ~10km distanță

1.025 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

42.500 €
/ lună 1.30 € / mp / lună

Teren de vanzare partial intravilan in Bucovina ...

Pojorâta

La ~15km distanță

32.589 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

135.000 €
/ lună 16.88 € / mp / lună

Teren la munte intravilan - bun pentru cabane, ...

Pojorâta

La ~15km distanță

8.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

19.000 €
/ lună 5.69 € / mp / lună

Teren de Vanzare Bucovina ! OPORTUNITATE

Pojorâta

La ~15km distanță

3.340 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
8

98.000 €
/ lună 31.15 € / mp / lună

Vindem teren intravilan in Pojorata - Suceava - ...

Pojorâta

La ~15km distanță

3.146 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Valea Putnei

Valea Putnei

La ~15km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

31.732 €
/ lună 4.39 € / mp / lună
33.381 €

teren de 7200 mp Valea Putnei POJORATA

Valea Putnei

La ~15km distanță

7.226 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
19

590.000 €
/ lună 1.18 € / mp / lună

50 hectare teren | Moldova-Sulita | Potential t ...

Ciocănești

La ~15km distanță

500.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
15

1.000 €
/ lună 0.72 € / mp / lună

Spatiu comercial multifunctional de inchiriat, ...

Ciocănești

La ~15km distanță

1.388 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare

Ciocănești

La ~15km distanță

5.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

9.999 €
/ lună 14.28 € / mp / lună

Teren intravilan Suceava - Carlibaba- Catun Ple ...

Cârlibaba

La ~15km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

22.500 €
/ lună 25 € / mp / lună

Vanzqre teren intravilan

Sadova

La ~15km distanță

900 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

90.000 €
/ lună 10.86 € / mp / lună

Teren extravilan 8290 mp, Front 50ml - Sadova - ...

Sadova

La ~15km distanță

8.290 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

24.200 €
/ lună 3.49 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 6941 mp, zona Mest ...

Mestecăniș

La ~15km distanță

6.941 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Padure 4 ha de vanzare Moldovita

Moldovița

La ~15km distanță

40.000 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

1.750 €
/ lună 12.07 € / mp / lună

Inchiriere Oferta

Moldovița

La ~15km distanță

145 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

17.500 €
/ lună 12.89 € / mp / lună

Vand teren intravilan in vatra molovitei 1358mp

Vatra Moldoviței

La ~20km distanță

1.358 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

87.000 €
/ lună 10.00 € / mp / lună

Vindem teren intravilan 8704 mp Vatra Moldovite ...

Vatra Moldoviței

La ~20km distanță

8.704 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

45.000 €
/ lună 6.27 € / mp / lună

Vindem teren in Vatra Moldovitei - Bucovina

Vatra Moldoviței

La ~20km distanță

7.173 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

30.000 €
/ lună 0.97 € / mp / lună

Vindem teren parcelabil in Vatra Moldovitei - B ...

Vatra Moldoviței

La ~20km distanță

30.895 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
20

52.820 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren de vanzare Vatra Moldovitei BUCOVINA

Vatra Moldoviței

La ~20km distanță

5.282 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
10

2.520 €
/ lună 45.82 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial birouri 180 mp centr ...

Câmpulung Moldovenesc

La ~20km distanță

55 mp utili
150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

5 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat

Câmpulung Moldovenesc

La ~20km distanță

180 mp utili