Proprietar
Proprietăți unice: 12
Proprietari: 1
Agenție

1 săptămână în urmă
1

1.000 €
/ lună 1 € / mp / lună

Teren betonat si imprejmuit 1000 mp - 20000 mp ...

Periferie, Sibiu

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
1

500 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Hala industriala

Periferie, Sibiu

Agenție

1 săptămână în urmă
1

2.000 €
/ lună 7.41 € / mp / lună

Hala industriala Calea Surii Mici

Periferie, Sibiu

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
2

1.500 €
/ lună
1.300 €
9.38 € / mp / lună

Hala industriala Calea Surii Mici

Periferie, Sibiu

Agenție

3 luni în urmă
4

1.420 €
/ lună 16.90 € / mp / lună

Spatiu comercial 84 mp cu vitrina si 4 locuri d ...

Periferie, Sibiu

84 mp utili
6E
2026
Agenție

3 luni în urmă
10

2.860 €
/ lună 16.92 € / mp / lună

Spatiu Comercial de inchiriat cu 8 locuri de pa ...

Periferie, Sibiu

169 mp utili
6E
2026
Agenție

4 luni în urmă
4

17.600 €
/ lună 8 € / mp / lună

Cladire Birouri zona Calea Surii Mici

Periferie, Sibiu

3 camere
2.200 mp
Parter / 2
2000
Agenție

8 luni în urmă
13

2.800 €
/ lună 5.60 € / mp / lună

Hala de inchiriat 300 mp parcare 1000 mp acces ...

Periferie, Sibiu

1E
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

10.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriez cladire de birouri

Periferie, Sibiu

1.000 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
3

8.470 €
/ lună
7.000 €
12.10 € / mp / lună

Spatiu comercial zona Calea Surii Mici

Periferie, Sibiu

700 mp utili
2E
Agenție

Mai mult de un an
3

1.936 €
/ lună
1.600 €
9.68 € / mp / lună

Spatiu de birouri situat in zona Calea Surii Mi ...

Periferie, Sibiu

1 camere
200 mp
Etaj 1 / 2
2E
Agenție

Mai mult de un an
3

1.452 €
/ lună
1.200 €
9.68 € / mp / lună

Spatiu birouri zona Calea Surii Mici

Periferie, Sibiu

1 camere
150 mp
Parter / 2
2E

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
10

3.503 €
/ lună 30.20 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial situat ultracentral ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

116 mp utili
1960
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
6

4.000 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spatiu Birou, 500 mp, Sibiu

Vest, Sibiu

La ~5km distanță

1 camere
500 mp
2010
Agenție

Mai mult de un an
17

23.389 €
/ lună 15.09 € / mp / lună

Birouri premium in Sibiu–Spatii flexibile moder ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

7 camere
1.550 mp
Etaj 2 / 4
2023

Agenție

Mai mult de un an
8

2.700 €
/ lună 9 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri de inchiriat zona Vasile ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

3 camere
300 mp
1980
Agenție

Mai mult de un an
6

3.500 €
/ lună 36.84 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat – 90 mp, ultracen ...

Ultracentral, Sibiu

La ~5km distanță

95 mp utili
1E
Agenție

Mai mult de un an
4

1.500 €
/ lună 15.96 € / mp / lună

spatiu comercial 3 camere zona Central Sibiu

Central, Sibiu

La ~5km distanță

94,75 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
13

6.000 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiu Industrial 1000 mp utili cu birouri si p ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

1E
Agenție

Mai mult de un an
12

1.680 €
/ lună 7 € / mp / lună

Spatiu birouri & comercial Central

Central, Sibiu

La ~5km distanță

240 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
10

3.901 €
/ lună 4.29 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL de inchiriat langa Shopping Ci ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

910,78 mp utili
1E
Agenție

Mai mult de un an
9

3.993 €
/ lună
3.300 €
19.97 € / mp / lună

Spațiu birouri de închiriat – 200 mp etaj compl ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

200 mp
Etaj 2
2024
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
19

4.356 €
/ lună
3.600 €
4.84 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 900 mp - Productie - Depozi ...

Est, Sibiu

La ~5km distanță

1E
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
13

3.168 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 576 mp - Productie - Depozi ...

Nord, Sibiu

La ~5km distanță

1E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 3,168 € și 3.960 €
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
24

5.130 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 1140 mp - Productie - Depoz ...

Nord, Sibiu

La ~5km distanță

1E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 5,130 € și 5.148 €
Agenție

Mai mult de un an
5

900 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Spațiu birouri de închiriat – central, 120 mp S ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

4 camere
120 mp
Etaj 1
1970
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
10

16.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 4000 mp - Logistica - Depoz ...

Vest, Sibiu

La ~5km distanță

1E
Agenție

Mai mult de un an
8

2.999 €
/ lună 15.38 € / mp / lună

Spatiu birouri de inchiriat modern 195 mpu zona ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

195 mp utili
3E
2025
Agenție

Mai mult de un an
7

3.200 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri de inchiriat in Sibiu lan ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

1 camere
320 mp
1980
Agenție

Mai mult de un an
5

450 €
/ lună 5.29 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat – ideal pentru ba ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

85 mp utili