Proprietăți unice: 44
Proprietari: 12
Agenție

6 luni în urmă
15

2.000 €
/ lună 11.11 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat in zona Vasia

Central, Mediaș

180 mp utili
2000
Agenție

7 luni în urmă
7

350 €
/ lună 14 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat in Media? zona centrala

Central, Mediaș

25 mp utili
2000
Agenție

9 luni în urmă
7

450 €
/ lună 9 € / mp / lună

Se inchiriaza salon complet utilat pentru coafo ...

Central, Mediaș

50 mp utili
1980

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
5

350 €
/ lună
400 €
8.75 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat 40 mp zona centra ...

Mediaș

40 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
18

2.586 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spa?iu de birouri de 431mp in zona Kaufland Med ...

Central, Mediaș

431 mp utili
2000
Agenție

Mai mult de un an
18

600 €
/ lună 3.16 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat in Piata Agroalim ...

Central, Mediaș

190 mp utili
1994
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

320 €
/ lună 8.89 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat in centru Medias

Central, Mediaș

36 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
13

1.900 €
/ lună 4.22 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat ultracentral - str. George ...

Central, Mediaș

450 mp utili
2E
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

210 €
/ lună 8.40 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Mediaș

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

89.000 €
/ lună 1,000.00 € / mp / lună

Vand casa pretabila spatiu de birouri sau cabin ...

Central, Mediaș

89 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

500 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, zona ultracentra ...

Central, Mediaș

40 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
9

300 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat in Medias, zona centrala

Central, Mediaș

48 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

250 €
/ lună 7.81 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere spatiu comercial,ultracent ...

Mediaș

32 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

100 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Hala si birouri cu 1-2 camere si spatii depozit ...

Mediaș

40 mp utili
1.400 mp teren