Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

Azi
1

25.000 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Teren de vanzare in Urziceni oportunitate excel ...

Urziceni

2.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
4

135.000 €
/ lună 3 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare Carei Urziceni

Foieni

La ~5km distanță

45.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
20

1.506 €
/ lună
1.245 €
3.63 € / mp / lună

Inchiriere Spatii de Birouri/Productie - Str. U ...

Central, Carei

La ~10km distanță

2E
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
10

3.036 €
/ lună 2 € / mp / lună

Inchiriere Cladire Productie, Depozitare, Birou ...

Carei

La ~10km distanță

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
20

250 €
/ lună 0.22 € / mp / lună

Spații de Inchiriat - Proprietate cu funcțiuni ...

Carei

La ~10km distanță

1.120 mp utili
1E
1997
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
8

242 €
/ lună 3.03 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu Comercial 80 mp, Zona Kovi Ic ...

Central, Carei

La ~10km distanță

80 mp utili
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
20

1.210 €
/ lună
1.000 €
7.42 € / mp / lună

Cladire de inchiriat – ideala pentru clinica me ...

Central, Carei

La ~10km distanță

163 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
18

1.800 €
/ lună 6.08 € / mp / lună

Spatiu Comercial Open Space 296 mp / B-dul 25 O ...

Central, Carei

La ~10km distanță

296 mp utili
2025
Agenție

1 lună în urmă
4

400 €
/ lună 11.43 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Carei

La ~10km distanță

35 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
7

6.700 €
/ lună 14.08 € / mp / lună

Spatiu comercial, 476 mp, zona Ultracentrala

Ultracentral, Carei

La ~10km distanță

476 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

19 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Spatiu 339 m2 pentru Inchiriere Chirie Simbolic ...

Central, Carei

La ~10km distanță

339 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

18.500 €
/ lună 26.43 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Carei

La ~10km distanță

700 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

173.000 €
/ lună 50.26 € / mp / lună

Oportunitate de investitie-Vanzare Teren 3.442 ...

Central, Carei

La ~10km distanță

5 camere
3.442 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

750 €
/ lună 7.21 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Carei

La ~10km distanță

104 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

165.000 €
/ lună 66 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare, 2500 mp, zona stra ...

Central, Carei

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
3

74.000 €
/ lună 71.43 € / mp / lună

Agentia imobiliara VALUE BIZZ va propune spre v ...

Central, Carei

La ~10km distanță

1.036 mp teren
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
10

800 €
/ lună 4.35 € / mp / lună

Spatiu de Inchiriat 184 mp, curte 280 mp, B-dul ...

Carei

La ~10km distanță

184 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

470.000 €
/ lună 4.32 € / mp / lună

Teren intravilan industrial de vanzare 108.780 ...

Central, Carei

La ~10km distanță

108.780 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

25.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Carei

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

1.000 €
/ lună 14.08 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, 71.70 mp zona Ul ...

Ultracentral, Carei

La ~10km distanță

71,7 mp utili
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
18

1.089 €
/ lună
900 €
3.92 € / mp / lună

Inchiriere Cladire Productie, Depozitare 278 mp ...

Central, Carei

La ~10km distanță

278 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

42.000 €
/ lună 35 € / mp / lună

Teren intravilan Viile SM

Dacia

La ~25km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

2.200 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Vand teren extravilan la capatul strazii Aleco ...

Dacia

La ~25km distanță

37.500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

75.000 €
/ lună 2.13 € / mp / lună

3 parcele teren Paulian

Doba

La ~25km distanță

35.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

250 €
/ lună 11.90 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial

Dacia

La ~25km distanță

21 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
1

47.000 €
/ lună 16.84 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 2800 mp, zona Doba

Doba

La ~25km distanță

2.791 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

1.500 €
/ lună 7.89 € / mp / lună

Hala metaloca 190 mp, teren 2400 mp, zona Doba

Doba

La ~25km distanță

190 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
13

2.000 €
/ lună 10.53 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, 190 mp locatie c ...

Doba

La ~25km distanță

190 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
2

25.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren Intravilan, 2500 mp, zona Tatarasti

Doba

La ~25km distanță

2.500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

140.000 €
/ lună 20.68 € / mp / lună

Teren 6.770 mp Parcelat in 6 Loturi Ideal Inves ...

Terebești

La ~25km distanță

6.770 mp teren