Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

140.000 €
/ lună 20.68 € / mp / lună

Teren 6.770 mp Parcelat in 6 Loturi Ideal Inves ...

Terebești

6.770 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

140.000 €
/ lună 127.27 € / mp / lună

Teren zona Soarelui accept schimb cu casa ofer ...

Dacia

La ~5km distanță

2 camere
1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

42.000 €
/ lună 35 € / mp / lună

Teren intravilan Viile SM

Dacia

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

2.200 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Vand teren extravilan la capatul strazii Aleco ...

Dacia

La ~5km distanță

37.500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 luni în urmă
2

25.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren Intravilan, 2500 mp, zona Tatarasti

Doba

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

47.000 €
/ lună 16.84 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 2800 mp, zona Doba

Doba

La ~5km distanță

2.791 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

1.500 €
/ lună 7.89 € / mp / lună

Hala metaloca 190 mp, teren 2400 mp, zona Doba

Doba

La ~5km distanță

190 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
14

250 €
/ lună 11.90 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial

Dacia

La ~5km distanță

21 mp utili
Agenție

5 zile în urmă
3

75.000 €
/ lună 2.13 € / mp / lună

3 parcele teren Paulian

Doba

La ~5km distanță

35.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

42.000 €
/ lună 70 € / mp / lună

Teren zona Alecu Russo

Dacia

La ~5km distanță

600 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
13

2.000 €
/ lună 10.53 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, 190 mp locatie c ...

Doba

La ~5km distanță

190 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

60.000 €
/ lună 31.58 € / mp / lună

Teren intravilan Balta Blonda

Dacia

La ~5km distanță

1.900 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

14.000 €
/ lună 28 € / mp / lună

VIDEO | Investitie sigura | Teren intravilan de ...

Mădăras

La ~10km distanță

500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

23.000 €
/ lună 11.99 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 1918 mp, Ardud

Mădăras

La ~10km distanță

1.918 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

24.900 €
/ lună 9.23 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 2697 mp, in Ardud ...

Mădăras

La ~10km distanță

1 camere
2.697 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

25.000 €
/ lună 1.19 € / mp / lună

Teren de vanzare

Ghirișa

La ~10km distanță

21.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

380 €
/ lună 2.35 € / mp / lună

Hala de inchiriat in Satu Mare I Parc Industria ...

Vetiș

La ~15km distanță

Agenție

4 luni în urmă
13

1.650 €
/ lună 27.50 € / mp / lună

Inchiriere spatiu de birouri ULTRACENTRAL

Decebal

La ~15km distanță

60 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
2

237.643 €
/ lună 8.50 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 27.958 mp, in Veti ...

Vetiș

La ~15km distanță

27.958 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

11.000 €
/ lună 9.73 € / mp / lună

Teren intravilan 1.130 mp ,in Vetis

Vetiș

La ~15km distanță

1.130 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

25.000 €
/ lună 4.63 € / mp / lună

Teren cu nuci, 5.400mp, zona - Decebal, Comuna ...

Decebal

La ~15km distanță

5.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

38.000 €
/ lună 11.52 € / mp / lună

Teren intravilan+extravilan

Decebal

La ~15km distanță

3.300 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

55.000 €
/ lună 27.50 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 2000 mp, in Deceba ...

Decebal

La ~15km distanță

2.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

105.000 €
/ lună 14.96 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 7020 mp, in Deceba ...

Decebal

La ~15km distanță

7.020 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
13

1.650 €
/ lună 27.50 € / mp / lună

Inchiriere spatiu de birouri ULTRACENTRAL

Vetiș

La ~15km distanță

60 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
3

20.000 €
/ lună 10.43 € / mp / lună

Teren intravilan Ardud Vii

Ardud

La ~15km distanță

1.918 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

10.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren de vanzare intravilan | 500 mp | Zona Ard ...

Ardud

La ~15km distanță

500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

18.000 €
/ lună 4.02 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare Ardud | Viile Satu ...

Ardud

La ~15km distanță

4.478 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

72.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren intravilan 7200 mp Ardud

Ardud

La ~15km distanță

7.200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

75.000 €
/ lună 14.29 € / mp / lună

Teren intravilan industrial 52 ari , Vetis , to ...

Oar

La ~15km distanță

5.250 mp teren