Proprietăți unice: 3
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

25.000 €
/ lună 33.88 € / mp / lună

Teren de vanzare Lazuri

Lazuri

738 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

26.000 €
/ lună 17.33 € / mp / lună

Vand teren in Lazuri cu constructie

Lazuri

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

25.000 €
/ lună 36.34 € / mp / lună

Vand teren in Lazuri

Lazuri

688 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
3

2.900 €
/ lună 1.45 € / mp / lună

Teren Dorolt Satu Mare

Dorolț

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez spatii industriale de depozitare,atel ...

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez spatii industriale 15o-800mp

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

1.200 mp utili
7.200 mp teren
3E

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

1 €
/ lună

Inchiriez spatii industriale;atelier,hale de pr ...

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

123 €
/ lună 0.72 € / mp / lună

Cabinet stomatologic in Germania

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

170 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

10 €
/ lună 0.59 € / mp / lună

chirie ore zile

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

17 mp utili
20 mp teren
4E
1977
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

700 €
/ lună 7.78 € / mp / lună

Spatiu comercial Ultracentral

Ultracentral, Satu Mare

La ~5km distanță

90 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
16

1.000 €
/ lună
700 €
12.99 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral de inchiriat - Cu ...

Ultracentral, Satu Mare

La ~5km distanță

77 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

1.050 €
/ lună
950 €
10.50 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu comercial central

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

1.999 €
/ lună 5.00 € / mp / lună

Spatiu comercial casa central de inchiriat

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

400 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

1 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

1.490 €
/ lună 4.26 € / mp / lună

Oferim spre inchiriere spa?iu comercial 350mp

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

350 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
7

420 €
/ lună 8.40 € / mp / lună

Inchiriez birou in zona ultracentrala

Ultracentral, Satu Mare

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

23.500 €
/ lună 31.33 € / mp / lună

Teren in Noroieni cu proiect si autorizatie de ...

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

18.000 €
/ lună
20.000 €
9 € / mp / lună

Teren 20 ari cu gradina si cabana extravilan la ...

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

300 €
/ lună 10 € / mp / lună

De inchiriat spatiu comercial str. Avram Iancu

Exterior Vest, Satu Mare

La ~5km distanță

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

25 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

11.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

2 €
/ lună 0.17 € / mp / lună

Inchiriez spatii boxe de12 ?i 16mp

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

12 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

200 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spa?iu comercial central Satu Mare

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

2.100 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

5 ha teren intravilan intre Vetis si Oar

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

50.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
3

12.000 €
/ lună 0.41 € / mp / lună

Vand 3 ha teren extravilan Aeroport Satu Mare

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

29.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

25.000 €
/ lună 23.50 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

1.064 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

43.000 €
/ lună 54.78 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Vetis,strada Viorelelo ...

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

785 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

9.400 €
/ lună 3.88 € / mp / lună

Teren intravilan cu PUZ

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

2.420 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

49.000 €
/ lună 71.01 € / mp / lună

Vand parcela pe Odoreului langa magazin Dersida ...

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

690 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

58.000 €
/ lună 1.45 € / mp / lună

Teren intre Dumbrava si Mediesu Aurit 4ha

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

40.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

307.000 €
/ lună 0.84 € / mp / lună

Teren intravilan 3,62 ha Odoreu 750 eur/Ar

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

365.000 mp teren