Proprietăți unice: 10
Proprietari: 7
Proprietar
Comision 0%

22 ore în urmă
1

900 €
/ lună 13.64 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial

Central, Vălenii de Munte

66 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
10

5.910 €
/ lună
8.700 €
0.57 € / mp / lună

Hala industriala de vanzare in zona Valeni de M ...

Exterior Nord, Vălenii de Munte

1E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Valenii de Munte strada Berevoiesti, vede ...

Central, Vălenii de Munte

3.515 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

1.900 €
/ lună 17.27 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Exterior Vest, Vălenii de Munte

110 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

33.000 €
/ lună 2.77 € / mp / lună

Teren Extravilan Valenii de Munte 11931 mp

Central, Vălenii de Munte

11.931 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

38.200 €
/ lună 15.00 € / mp / lună

Vand teren construibilStr. N. Balcescu, G. Viti ...

Central, Vălenii de Munte

2.547 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

41.000 €
/ lună 47.13 € / mp / lună

Teren in Valenii de Munte

Nord, Vălenii de Munte

870 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

5.999 €
/ lună 2.14 € / mp / lună

Hala productie si depozitare 2800 mp Central VA ...

Vălenii de Munte

2.800 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
16

870.000 €
/ lună 29 € / mp / lună

SUPER OFERTA! Hala industriala de vanzare in zo ...

Vălenii de Munte

30.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

197 €
/ lună 1.97 € / mp / lună

Inchiriez spatiu Valenii de Munte

Vălenii de Munte

100 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

4.745 €
/ lună 1.69 € / mp / lună

Vand teren Teisani, sat Stubeiu

Valea Stâlpului

La ~5km distanță

2.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

26.200 €
/ lună 21.83 € / mp / lună

Teren + casa + panouri 7 kW + baterie, zona lin ...

Bughea de Jos

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

50.039 €
/ lună 11 € / mp / lună

Teren 4.549 mp intravilan, cu posibilitate de p ...

Gura Vitioarei

La ~5km distanță

4.549 mp teren

Agenție

2 săptămâni în urmă
2

138.000 €
/ lună 27.66 € / mp / lună

Teren Valea Doftanei:un Alt Stil De Viata Sau O ...

Bobicești

La ~5km distanță

4.990 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
19

120.000 €
/ lună 13.15 € / mp / lună

Teren intravilan Valenii de Munte 9.123 mp | De ...

Drajna

La ~5km distanță

9.123 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

29.000 €
/ lună 11.60 € / mp / lună

Vand teren intravilan 2500 m, 10 min Valenii de ...

Drajna

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

69.550 €
/ lună 50 € / mp / lună

Oportunitate de investitie in Valenii de Munte

Drajna

La ~5km distanță

1.391 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

18.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren intravilan, 900 (mp), zona Cornu de sus

Bughea de Sus

La ~5km distanță

900 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

45.000 €
/ lună 9 € / mp / lună

Teren Ideal Casa Vacanta,Casa Locuit ,Zona Subc ...

Ștubeiu

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
6

65.160 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren 4.344 mp, cu platou panoramic si vedere l ...

Ștubeiu

La ~5km distanță

4.344 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

26.000 €
/ lună 6.50 € / mp / lună

Vand Teren in Predeal-Sarari 2224m intravilan+1 ...

Predeal

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
9

4.990 €
/ lună 4.99 € / mp / lună

Inchiriere Hala Predeal (fosta fabrica de paine ...

Predeal

La ~5km distanță

1.000 mp utili
1971
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

72.000 €
/ lună 13.03 € / mp / lună

Proprietar, vand 5524 mp teren intravilan Comar ...

Poiana

La ~5km distanță

5.524 mp teren
1E
Agenție

1 lună în urmă
6

390.000 €
/ lună 145.79 € / mp / lună

Teren Busteni str. Ana Ipatescu, suprafata 2.67 ...

Poiana

La ~5km distanță

2.675 mp teren
2E
Agenție

1 lună în urmă
8

800 €
/ lună 3.48 € / mp / lună

Hala produc?ie sau depozit de vanzare sau inchi ...

Poiana

La ~5km distanță

230 mp utili
300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

800 €
/ lună 2.13 € / mp / lună

Inchiriere hala industriala Campina-Poiana Camp ...

Poiana

La ~5km distanță

375 mp utili
170 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

75.000 €
/ lună 13.64 € / mp / lună

Teren Intravilan Cu Livada | Prahova| Provita D ...

Plai

La ~5km distanță

5.500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

24.100 €
/ lună 20.08 € / mp / lună

Teren + Autorizatie De Constructie | Prahova| P ...

Plai

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
20

45.000 €
/ lună 30.12 € / mp / lună

Teren cu Casuta de lemn in Sotrile (langa Valea ...

Plai

La ~5km distanță

1.494 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

19.900 €
/ lună 16.04 € / mp / lună

Teren Intravilan Prahova| Provita De Sus| Breaz ...

Plai

La ~5km distanță

1.241 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Vălenii de Munte, Județul Prahova

Vălenii de Munte, o localitate pitorească din Județul Prahova, oferă un mediu propice pentru afaceri, având acces facil la drumuri naționale și fiind aproape de orașe mari. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al spațiilor comerciale este de aproximativ 1.760 euro, cu oferte care încep de la 100 euro și pot ajunge până la 975.000 euro, ceea ce indică o diversitate în opțiuni.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților comerciale este de 176 m², cu cele mai mici spații având 49 m² și cele mai mari ajungând până la 30.000 m².
  • Accesibilitate: Aproximativ 50% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru antreprenori.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 3 euro, iar cele mai scumpe proprietăți pot ajunge la 33 euro/m².
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 167 de zile, ceea ce sugerează o piață activă.

Vălenii de Munte reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care caută spații comerciale variate, cu prețuri accesibile și o comunitate în creștere. Ești pregătit să îți dezvolți afacerea aici? Explorează acum spațiile comerciale disponibile în Vălenii de Munte!