Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

2 săptămâni în urmă
14

4.702 €
/ lună 8.05 € / mp / lună

Royal Imobiliare - Inchiriere spatiu industrial ...

Țânțăreni

Agenție

1 lună în urmă
5

560 €
/ lună 5.60 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial ideal pentru Fast Fo ...

Țânțăreni

100 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

4 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu

Rafinaria Vega, Ploiești

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

37.000 €
/ lună 13.31 € / mp / lună

Vand teren intravilan Comuna Blojoi, Sat Ploies ...

Rafinaria Vega, Ploiești

La ~5km distanță

2.780 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
13

4.850 €
/ lună 5.04 € / mp / lună

HALA + BIRORI//960 MP//ZONA BEREASCA

Bereasca, Ploiești

La ~5km distanță

962 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

11 luni în urmă
15

17.000 €
/ lună 4.86 € / mp / lună
17.500 €

HALA PRODUCTIE 3500MP//ZONA BEREASCA

Bereasca, Ploiești

La ~5km distanță

3.500 mp utili
3.600 mp teren
1E
Agenție

Mai mult de un an
14

500 €
/ lună 4.27 € / mp / lună

Inchiriere spatiu 117 mp, in Ploiesti, zona Ber ...

Bereasca, Ploiești

La ~5km distanță

117 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
8

4.555 €
/ lună 5 € / mp / lună

HALA PRODUCTIE/DEPOZITARE//BIROURI//ZONA DEDEMA ...

Bereasca, Ploiești

La ~5km distanță

911 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
13

10.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

HALA PRODUCTIE/POD RULANT /2000MP/ ZONA BEREASC ...

Bereasca, Ploiești

La ~5km distanță

2.000 mp utili
1E
Agenție

Mai mult de un an
9

322 €
/ lună 4.74 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial in Ploiesti, Strada ...

Bereasca, Ploiești

La ~5km distanță

68 mp utili
1E
2008
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
10

1.500 €
/ lună 14.29 € / mp / lună

Spatii de inchiriat Ploiesti Ultracentral (zona ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

105 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

500 €
/ lună 4.35 € / mp / lună

imobiliare

Central, Ploiești

La ~5km distanță

115 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
23

250 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

Spatii birouri de la 20 mp pana la 2000 mp, zon ...

Vest, Ploiești

La ~5km distanță

1 camere
2.000 mp
2008
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

1.250 €
/ lună 37.88 € / mp / lună

Spatiu birouri Parc industrial 305 mp

Central, Ploiești

La ~5km distanță

33 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
16

651 €
/ lună 8.14 € / mp / lună

Inchiriere spatiu birouri 5 camere, Ultracentra ...

Ultracentral, Ploiești

La ~5km distanță

80 mp utili
2E
1970
Agenție

Mai mult de un an
20

2.500 €
/ lună 3.63 € / mp / lună

Spatiu de birouri de inchiriat in Ploiesti, zon ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

688 mp utili
1924
Agenție

11 luni în urmă
10

450 €
/ lună 6 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial stradal in Ploiesti ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

75 mp utili
1E
1980
Agenție

Mai mult de un an
3

13.500 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

PWP Bucharest North, hale depozitare, productie ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

3.000 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
3

10.625 €
/ lună 4.25 € / mp / lună

WDP Industrial Park Paulesti, hale de inchiriat ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

2.500 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
8

600 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriere spatiu birouri, Ultracentral, Ploies ...

Ultracentral, Ploiești

La ~5km distanță

60 mp utili
4E
1986
Agenție

Mai mult de un an
10

379 €
/ lună 4.74 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial, in Ploiesti, zona ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

80 mp utili
1E
1980
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

250 €
/ lună 11.90 € / mp / lună

Ploiesti Sud Spatiu comercial birou de inchiria ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

21 mp utili
1E
Agenție

10 luni în urmă
8

16.275 €
/ lună 4.65 € / mp / lună

Hale industriale de inchiriat 2500 - 5000 mp , ...

Exterior Nord, Ploiești

La ~5km distanță

Agenție

10 luni în urmă
8

3.155 €
/ lună 9.01 € / mp / lună

Spatiu birouri de inchiriat, zona Central, 350 ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

350,56 mp
Etaj 2 / 3
2008
3E
Agenție

Mai mult de un an
3

18.600 €
/ lună 4.65 € / mp / lună

Eli Park Ploiesti, spatii industriale, 2.500 - ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

4.000 mp utili
60.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

1.570 €
/ lună 7.30 € / mp / lună

Inchiriez spa?ii comerciale Ploiesti

Central, Ploiești

La ~5km distanță

215 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
5

1.080 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiu birouri de inchiriat, zona Central, 180 ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

180 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

393 €
/ lună 17.09 € / mp / lună

inchiriez spatiu

Central, Ploiești

La ~5km distanță

23 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

393 €
/ lună 17.09 € / mp / lună

inchiriere spatiu comercial

Central, Ploiești

La ~5km distanță

23 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

200 €
/ lună 8 € / mp / lună

Inchiriez, in Ploiesti, spatiu ptr depozitare s ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

25 mp utili