Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

14 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare Sotrile Prahova / Valea Doftan ...

Șotrile

2.600 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

28.000 €
/ lună 14 € / mp / lună

Teren provita de sus

Central, Breaza

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

52.700 €
/ lună 16.12 € / mp / lună

Un teren in Breaza pentru linistea casei tale, ...

Central, Breaza

La ~5km distanță

3.270 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

46 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren de vanzare ,oras BREAZA,2090 m2 sau pe pa ...

Central, Breaza

La ~5km distanță

2.090 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

48.500 €
/ lună 24.25 € / mp / lună

Teren deosebit Breaza

Central, Breaza

La ~5km distanță

1 camere
2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
20

68.000 €
/ lună 15.81 € / mp / lună

Vand teren intravilan - Breaza Valea Tarsei str ...

Breaza

La ~5km distanță

4.300 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

42.575 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren vanzare Breaza

Breaza

La ~5km distanță

1.703 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

35 €
/ lună 35 € / mp / lună

Terenuri de vanzare Breaza, Prahova

Breaza de Sus

La ~5km distanță

1 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

16.900 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren intravilan Breaza cartier Nistoresti Prah ...

Breaza de Sus

La ~5km distanță

676 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
5

96.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Breaza, jud. Prahova.

Breaza de Sus

La ~5km distanță

1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

219 €
/ lună 1.96 € / mp / lună

Magazin Podul Lung Comarnic, Prahova

Podu Lung

La ~5km distanță

112 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

36.500 €
/ lună 33.77 € / mp / lună

Teren de vanzare Nistoresti-Breaza 1081mp

Nistorești

La ~5km distanță

1.081 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

120.000 €
/ lună 37.99 € / mp / lună

Vanzare 3159 mp TEREN INTRAVILAN Vatra Sat, ora ...

Galmeia, Comarnic

La ~10km distanță

3.159 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
8

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand doua terenuri alaturate in Comarnic.

Vatra Satului, Comarnic

La ~10km distanță

3.036 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

42.000 €
/ lună 16.96 € / mp / lună

Teren de vanzare

Surdești

La ~10km distanță

2.477 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

41 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren intravilan in comuna Valea Doftanei

Secăria

La ~10km distanță

3.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

25 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren intravilan Valea Doftanei

Secăria

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

75.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren de Vanzare in zona Peste Vale

Secăria

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

133.000 €
/ lună 7.02 € / mp / lună

Teren agricol de vanzare in zona rurala

Secăria

La ~10km distanță

18.937 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

45 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Teren Valea Doftanei (Negras)

Secăria

La ~10km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

25.000 €
/ lună 19.23 € / mp / lună

Teren de vinzare intravilan

Răgman

La ~10km distanță

1.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
14

74.700 €
/ lună 30 € / mp / lună

Proprietar Teren intravilan DE VANZARE Campina- ...

Voila, Câmpina

La ~10km distanță

2.490 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
10

127.000 €
/ lună 1,270.00 € / mp / lună

Casa Campina - teren 2105 mp - zona rezidential ...

Voila, Câmpina

La ~10km distanță

100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
4

140 €
/ lună 0.20 € / mp / lună

Teren de vanzare in Campina

Mușcel, Câmpina

La ~10km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

22 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren de vanzarea Valea Doftanei

Valea Doftanei

La ~10km distanță

1.325 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

40 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan 2244 m2, in Comuna Valea Dofta ...

Valea Doftanei

La ~10km distanță

2.244 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

37 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren de vanzare, Valea Doftanei

Valea Doftanei

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

42.000 €
/ lună 33.95 € / mp / lună

Teren de vanzare Valea Doftanei

Valea Doftanei

La ~10km distanță

1.237 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

33 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren intravilan Valea Doftanei apa curent fosa

Teșila

La ~10km distanță

854 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

55.000 €
/ lună 22 € / mp / lună

Teren intravilan Valea Doftanei (Dinteasa) Zona ...

Teșila

La ~10km distanță

2.500 mp teren