Proprietăți unice: 85
Proprietari: 5
Agenție

2 săptămâni în urmă
9

600 €
/ lună 12.24 € / mp / lună

Apartament 2 camere, spatiu birouri, Ultracentr ...

Ultracentral, Ploiești

49 mp utili
10E
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

250 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spatiu birouri de inchiriat

Ultracentral, Ploiești

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

3.000 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral Ploiesti

Ultracentral, Ploiești

250 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
1

6.990 €
/ lună 14.87 € / mp / lună

Spatiu comercial Ploiesti Ultracentral

Ultracentral, Ploiești

470 mp utili
1985
Agenție

1 lună în urmă
1

250 €
/ lună 19.23 € / mp / lună

Spa?iu comercial 13 mp de inchiriat zona Ultrac ...

Ultracentral, Ploiești

13 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
1

7.500 €
/ lună 576.92 € / mp / lună

Spa?iu comercial 13 mp de inchiriat zona ultrac ...

Ultracentral, Ploiești

13 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
8

450 €
/ lună 10.47 € / mp / lună

Spaiu birouri ULTRACENTRAL vedere stradala ,2 c ...

Ultracentral, Ploiești

43 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
20

1.590 €
/ lună 6.74 € / mp / lună

Casa S+P+1E, pretabila clinica, ultracentral, P ...

Ultracentral, Ploiești

236 mp utili
2014
Agenție

2 luni în urmă
8

550 €
/ lună 10.19 € / mp / lună

Birou Ultracentral Ploie?ti | 54 mp | Str. Gheo ...

Ultracentral, Ploiești

54 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
11

700 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

Inchiriere cladire de birouri premium, ultracen ...

Ultracentral, Ploiești

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

700 €
/ lună 7 € / mp / lună

Inchiriere Cladire Birouri P+2-Ultracentral Plo ...

Ultracentral, Ploiești

100 mp utili
2E
Agenție

3 luni în urmă
5

300 €
/ lună 13.04 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral, ideal pentru sal ...

Ultracentral, Ploiești

23 mp utili
1949
Agenție

3 luni în urmă
15

1.590 €
/ lună 3.61 € / mp / lună

CLINICA MEDICALA//AFTER SCHO0L// CENTRAL PLOIES ...

Ultracentral, Ploiești

440 mp utili
2015
Agenție

3 luni în urmă
13

550 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiu comercial 100 mp cu terasa 100 mp, zona ...

Ultracentral, Ploiești

110 mp utili
2000
Agenție

4 luni în urmă
7

375.000 €
/ lună 699.63 € / mp / lună

Teren Ultracentral// Palatul De Justitie Ploies ...

Ultracentral, Ploiești

536 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
20

600 €
/ lună 6.25 € / mp / lună
650 €

Inchiriere spatiu Birouri 4 camere, Ultracentra ...

Ultracentral, Ploiești

96 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 600 € și 650 €
Agenție

7 luni în urmă
8

800 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

ULTRACENTRAL - spatiu birouri 120 mp - 800 euro ...

Ultracentral, Ploiești

120 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
7

450 €
/ lună 9 € / mp / lună
400 €

SPATIU BIROU // ZONA CENTRALA // ETJ 1 // PARCA ...

Ultracentral, Ploiești

50 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
6

300 €
/ lună 8.57 € / mp / lună

Spatiu comercial | Birouri, 2 camere, zona ultr ...

Ultracentral, Ploiești

35 mp utili
3E
Agenție

1 lună în urmă
6

448 €
/ lună 10.42 € / mp / lună

Inchiriere spatiu Birouri, zona Ultracentrala, ...

Ultracentral, Ploiești

43 mp utili
8E
Agenție

3 luni în urmă
11

700 €
/ lună 3.50 € / mp / lună
800 €

Inchiriere cladire de birouri premium, ultracen ...

Ultracentral, Ploiești

200 mp utili
100 mp teren
1E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 700 € și 800 €
Agenție

5 luni în urmă
20

Preț necomunicat

Inchiriere spatiu comercial, in Ploiesti, zona ...

Ultracentral, Ploiești

Agenție

5 luni în urmă
8

1.100 €
/ lună 9.09 € / mp / lună

SPATIU BIROURI//DIVERSE ACTIVITATI//ULTRACENTRA ...

Ultracentral, Ploiești

121 mp utili
3E
Agenție

7 luni în urmă
10

550 €
/ lună 5.73 € / mp / lună

spatiu birouri, ultracentral Catedrala, Coreco ...

Ultracentral, Ploiești

96 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

800 €
/ lună 8.89 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu Birouri Parter Ultracentral c ...

Ultracentral, Ploiești

90 mp utili