Proprietăți unice: 85
Proprietari: 5
Agenție

9 luni în urmă
5

11.700 €
/ lună 30 € / mp / lună

Royal Imobiliare-Inchiriere Spatiu Comercial Zo ...

Ultracentral, Ploiești

390 mp utili
1E
1980
Agenție

9 luni în urmă
10

6.366 €
/ lună 8.01 € / mp / lună

Royal Imobiliare - Inchiriere cladire birouri z ...

Ultracentral, Ploiești

10 camere
795,75 mp
1990
Agenție

9 luni în urmă
5

9.002 €
/ lună 15.34 € / mp / lună

Royal Imobiliare-Inchiriere Spatiu Birouri Zona ...

Ultracentral, Ploiești

4 camere
587,26 mp
2005

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

9 luni în urmă
4

5.200 €
/ lună 25 € / mp / lună

Royal Imobiliare - Inchirieri spatii comerciale ...

Ultracentral, Ploiești

208 mp utili
7E
2008
Agenție

9 luni în urmă
5

4.500 €
/ lună 26.47 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat C. D. Gherea 1

Ultracentral, Ploiești

170 mp utili
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
13

1.800 €
/ lună 3 € / mp / lună

Spatiu birouri, ultracentral 20-200 mp

Ultracentral, Ploiești

600 mp
Agenție

9 luni în urmă
5

540 €
/ lună 0.68 € / mp / lună

R O A N D Y imobilare

Ultracentral, Ploiești

800 mp
2E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
8

1.800 €
/ lună 12 € / mp / lună

INCHIRIERE Vila S+P+2 E

Ultracentral, Ploiești

150 mp
2023
2E
Agenție

9 luni în urmă
7

300 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Spatiu birouri de inchiriat, zona Ultracentral ...

Ultracentral, Ploiești

40 mp
Etaj 2 / 8
2000
8E
Agenție

10 luni în urmă
20

200 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu de birou, zona Ultracentrala

Ultracentral, Ploiești

20 mp
Parter / 2
1960
2E
Agenție

10 luni în urmă
10

500 €
/ lună 9.09 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu Birouri/Cabinete

Ultracentral, Ploiești

2 camere
55 mp
1980
Agenție

10 luni în urmă
12

3.665 €
/ lună 9 € / mp / lună

Spatiu birouri de inchiriat, zona Ultracentral ...

Ultracentral, Ploiești

407,31 mp
4E
Agenție

10 luni în urmă
9

5.500 €
/ lună 12.44 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, zona Ultracentra ...

Ultracentral, Ploiești

442 mp utili
8E
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
10

1.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

NOVISIMO-IMOBILIARE: SPATIU DE INCHIRIAT , ULTR ...

Ultracentral, Ploiești

100 mp utili
1969
Agenție

Mai mult de un an
23

601 €
/ lună 6.68 € / mp / lună

Inchiriere spatiu birouri 90 mp, Ultracentral, ...

Ultracentral, Ploiești

90 mp utili
2E
1930
Agenție

Mai mult de un an
8

600 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriere spatiu birouri, Ultracentral, Ploies ...

Ultracentral, Ploiești

60 mp utili
4E
1986
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

700 €
/ lună 7.78 € / mp / lună

NOVISIMO-IMOBILIARE: SPATIU DE INCHIRIAT , ULTR ...

Ultracentral, Ploiești

90 mp
2000
2E
Agenție

Mai mult de un an
18

1.500 €
/ lună 15 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial, in Ploiesti, ultra ...

Ultracentral, Ploiești

100 mp utili
7E
1985
Agenție

Mai mult de un an
20

390 €
/ lună 6 € / mp / lună

Inchriere apartament 2 camere pentru birou, Ult ...

Ultracentral, Ploiești

65 mp utili
4E
1970
Agenție

Mai mult de un an
16

651 €
/ lună 8.14 € / mp / lună

Inchiriere spatiu birouri 5 camere, Ultracentra ...

Ultracentral, Ploiești

80 mp utili
2E
1970
Agenție

Mai mult de un an
15

270 €
/ lună 13.50 € / mp / lună

Inchiriere spatii moderne de birouri, in Ploies ...

Ultracentral, Ploiești

20 mp utili
3E
2023
Agenție

Mai mult de un an
17

280 €
/ lună 12.17 € / mp / lună

Spatii birouri de lux, de la 23 mp, zona ultrac ...

Ultracentral, Ploiești

23 mp utili
2023
Agenție

Mai mult de un an
12

250 €
/ lună 0.25 € / mp / lună

Inchiriere spatii birouri de la 20 mp pana la 1 ...

Ultracentral, Ploiești

1 camere
1.000 mp
1955
Agenție

Mai mult de un an
8

1.400 €
/ lună 6.09 € / mp / lună

Spatiu de birouri ultracentral de inchiriat, E ...

Ultracentral, Ploiești

230 mp
2006
4E
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

1.000 €
/ lună 10.20 € / mp / lună

NOVISIMO-IMOBILIARE: SPATII BIROURI DE INCHIRIA ...

Ultracentral, Ploiești

98 mp
2010
Agenție

Mai mult de un an
13

540 €
/ lună 4.91 € / mp / lună

Spatiu comercial de 110 mp Ultracentral

Ultracentral, Ploiești

110 mp
Parter
1970
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 540 € și 550 €
Agenție

1 săptămână în urmă
8

600 €
/ lună 8.57 € / mp / lună

Spatiu commercial, 70mp, ULTRACENTRAL

Ultracentral, Ploiești

70 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
1

250 €
/ lună 19.23 € / mp / lună

Spatiu comercial 13 mp de inchiriat zona Ultrac ...

Ultracentral, Ploiești

13 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

6.990 €
/ lună 14.87 € / mp / lună

Spatiu comercial Ploiesti Ultracentral

Ultracentral, Ploiești

470 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

6.990 €
/ lună 14.87 € / mp / lună

Spatiu comercial Ploiesti Ultracentral

Ultracentral, Ploiești

470 mp utili
1985