Proprietar
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 1
Agenție

1 săptămână în urmă
14

194.000 €
/ lună 29.13 € / mp / lună

Teren 6650 mp, cu casa nefinalizata de 111 mp, ...

Nisipoasa

6.659 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

13 €
/ lună 0 € / mp / lună

Oportunitate de investitie - teren de vanzare

Nisipoasa

2.846 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 săptămâni în urmă
3

104.000 €
/ lună 39.72 € / mp / lună

Teren Vanzare Plopu(GALMEIA)Oportunitate Invest ...

Plopu

La ~5km distanță

2.618 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

175.000 €
/ lună 2.92 € / mp / lună

Teren Extravilan ,Vita de vie /Comuma Plopu, Ju ...

Plopu

La ~5km distanță

60.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
8

40.500 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren Intravilan//Com. Plopu//1300//2700 Mp

Plopu

La ~5km distanță

2.700 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

30 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren la padure comuna Nisipoasa

Hârsa

La ~5km distanță

2.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

211 €
/ lună 6.03 € / mp / lună

inchiriez spatiu pentru comer?

Arva

La ~5km distanță

35 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

28 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren Galmeia, Prahova

Gâlmeia

La ~5km distanță

3.538 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

87.600 €
/ lună 15.21 € / mp / lună

Teren generos cu dubla deschidere la drum Intra ...

Gâlmeia

La ~5km distanță

5.760 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

3.900 €
/ lună 5.13 € / mp / lună

Vand Inchiriez depozit pt congelare, uscare, am ...

Valea Călugărească

La ~5km distanță

760 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

46.300 €
/ lună 22.50 € / mp / lună

Teren intravilan+ extravilan vie Valea Calugare ...

Valea Călugărească

La ~5km distanță

2.058 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
14

2.300 €
/ lună 3.83 € / mp / lună

HALA de inchiriat

Valea Călugărească

La ~5km distanță

600 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

100 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

Vasilescu Georgel

Valea Călugărească

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan Valea Calugareasca 1800mp, acc ...

Valea Călugărească

La ~5km distanță

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

24.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

Vand Teren extravilan Valea Calugareasca 6000 m ...

Valea Călugărească

La ~5km distanță

6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

19 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Vand loturi de teren intravilan

Valea Călugărească

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

13 €
/ lună 0 € / mp / lună

Deschidere 17,54m la DN1B, 12 km de Ploiesti co ...

Valea Călugărească

La ~5km distanță

7.089 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

9 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren 4.280 mp, Valea Calugareasca, zona Varfur ...

Valea Călugărească

La ~5km distanță

4.280 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

38.000 €
/ lună 9.05 € / mp / lună

Teren de vanzare intravilan Urlati

Central, Urlați

La ~5km distanță

4.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

300 €
/ lună 1 € / mp / lună

Hale, spatii birouri

Central, Urlați

La ~5km distanță

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
3

24.000 €
/ lună 12 € / mp / lună

Teren Urlati 2000mp intravilan

Arioneștii Noi

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

0 €
/ lună

Hale service, spatii depozitare, cladire birour ...

Central, Urlați

La ~5km distanță

5.000 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
10

180.000 €
/ lună 4.47 € / mp / lună

Oportunitate de investitie - Teren de vanzare I ...

Central, Urlați

La ~5km distanță

40.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

220.000 €
/ lună 55 € / mp / lună

Teren Intravilan Urlati

Central, Urlați

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

78.000 €
/ lună 26 € / mp / lună

Teren intravilan 3000mp ,sat Plopu, Prahova

Central, Urlați

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

22.000 €
/ lună 3.39 € / mp / lună

Teren Valea Cucului (Straosti)

Străoști

La ~5km distanță

6.488 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
15

100.500 €
/ lună 3 € / mp / lună

Teren 33.500 mp-Valea Orlei, Prahova/ COMISION ...

Valea Orlei

La ~5km distanță

33.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

38.000 €
/ lună 8.84 € / mp / lună

Teren 3873 mp intravilan, Valea Calugareasca

Valea Largă

La ~5km distanță

4.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

50.000 €
/ lună 18.52 € / mp / lună

2700 mp teren intravilan valea calugareasca

Valea Largă

La ~5km distanță

2.700 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

40.000 €
/ lună 12.04 € / mp / lună

Vanzare Teren 3,323mp Valea Calugareasca

Valea Nicovani

La ~10km distanță

3.323 mp teren