Proprietar
Proprietăți unice: 5
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
5

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez teren pentru afacere Galmeia, Plopu, ...

Gâlmeia

4.714 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
6

54.900 €
/ lună 53.93 € / mp / lună

Teren 1.018 la 15 min de Ploiesti | premium | z ...

Gâlmeia

1.018 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

87.600 €
/ lună 15.21 € / mp / lună

Teren generos cu dubla deschidere la drum Intra ...

Gâlmeia

5.760 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
3

28 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren Galmeia, Prahova

Gâlmeia

3.538 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

15 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Gâlmeia

16.400 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
5

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez teren pentru afacere Galmeia, Plopu, ...

Plopu

La ~5km distanță

4.714 mp
4.714 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

104.000 €
/ lună 39.72 € / mp / lună

Teren Vanzare Plopu(GALMEIA)Oportunitate Invest ...

Plopu

La ~5km distanță

2.618 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
8

40.500 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren Intravilan//Com. Plopu//1300//2700 Mp

Plopu

La ~5km distanță

2.700 mp teren

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

22 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 3250 m in Pleasa Re ...

Pleașa

La ~5km distanță

3.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

90.250 €
/ lună
105.000 €
25 € / mp / lună

Teren intravilan Pleasa

Pleașa

La ~5km distanță

1 camere
3.610 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

1.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Inchiriez hala depozitare productie

Pleașa

La ~5km distanță

200 mp utili
200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

30 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren la padure comuna Nisipoasa

Hârsa

La ~5km distanță

2.700 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
8

2.000 €
/ lună 3.33 € / mp / lună

Ofer spre administrare inchiriere pensiune 20-2 ...

Seciu

La ~5km distanță

600 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

28.000 €
/ lună 16.47 € / mp / lună

Teren intravilan suprafata 1700mp, utilitati pe ...

Seciu

La ~5km distanță

1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

35.700 €
/ lună 21 € / mp / lună

Teren intravilan Seciu 1700 mp

Seciu

La ~5km distanță

1.700 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
8

2.000 €
/ lună 3.33 € / mp / lună

Ofer spre administrare/inchiriere pensiune 10 c ...

Seciu

La ~5km distanță

600 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

13 €
/ lună 0 € / mp / lună

Oportunitate de investitie - teren de vanzare

Nisipoasa

La ~5km distanță

2.846 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
14

194.000 €
/ lună 29.13 € / mp / lună

Teren 6650 mp, cu casa nefinalizata de 111 mp, ...

Nisipoasa

La ~5km distanță

6.659 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
16

12.100 €
/ lună
10.000 €
5.44 € / mp / lună

Spatiu industrial de inchiriat in Boldesti-Scae ...

Sud, Boldești-Scăeni

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
1

211 €
/ lună 6.03 € / mp / lună

inchiriez spatiu pentru comer?

Arva

La ~5km distanță

35 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
15

100.500 €
/ lună 3 € / mp / lună

Teren 33.500 mp-Valea Orlei, Prahova/ COMISION ...

Valea Orlei

La ~5km distanță

33.500 mp teren
2E
Agenție

2 luni în urmă
4

60.000 €
/ lună 85.71 € / mp / lună

Vand casa la munte in Rate

Lipănești

La ~10km distanță

3 camere
700 mp
500 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

65.000 €
/ lună 31.72 € / mp / lună

Teren de vanzare Lipanesti

Lipănești

La ~10km distanță

2.049 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

700.000 €
/ lună 4.95 € / mp / lună

TEREN, extravilan, 14 HA, LIPANESTI PH

Lipănești

La ~10km distanță

141.356 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

3.589 €
/ lună 6.70 € / mp / lună

Spatiu de depozitare si Productie Ploiesti

Bucov

La ~10km distanță

536 mp utili
800 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
10

1.650 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Royal Imobiliare - Inchiriere spatiu industrial ...

Bucov

La ~10km distanță

Agenție

Mai mult de un an
9

2.000 €
/ lună 4.44 € / mp / lună

Inchiriere Hala Industriala 450 mp, Bucov - 4,5 ...

Bucov

La ~10km distanță

450 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
6

299.045 €
/ lună 39.99 € / mp / lună

Teren intravilan 7478 mp Bucov, parcelabil, ide ...

Bucov

La ~10km distanță

7.478 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
6

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan

Bucov

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

39.000 €
/ lună 7.80 € / mp / lună

Teren intravilan 5.000 mp 8Euro/mp Bucov, Praho ...

Bucov

La ~10km distanță

5.000 mp teren
2E