Proprietăți unice: 8
Proprietari: 5
Agenție

10 luni în urmă
16

2.600 €
/ lună 2.60 € / mp / lună

Spatiu industrial de inchiriat in Filipestii de ...

Filipeștii de Pădure

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

1.500 €
/ lună 3 € / mp / lună

Vand sau Inchiriez

Filipeștii de Pădure

500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

1.350.000 €
/ lună 1,483.52 € / mp / lună

Spatiu comercial Annabella - Filipestii de Padu ...

Filipeștii de Pădure

910 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
20

3.200 €
/ lună 3.20 € / mp / lună

Inchiriere hala parc Industrial Floresti Prahov ...

Filipeștii de Pădure

1.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

25.500 €
/ lună
26.000 €
16.40 € / mp / lună

Teren de vanzare Prahova, Filipestii de Padure

Filipeștii de Pădure

1.555 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

50.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

vanzare teren intravilan, 2.500 mp. in Com. Fil ...

Filipeștii de Pădure

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

1.300 €
/ lună 3.71 € / mp / lună

Inchiriez Hala Filipe?tii de Padure.

Filipeștii de Pădure

350 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

2.000 €
/ lună 3.36 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in Filipestii de ...

Filipeștii de Pădure

596 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

105.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren de Vanzare Plus Cladire

Călinești

La ~5km distanță

2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

785 €
/ lună 2.80 € / mp / lună

Inchiriere

Filipeștii de Târg

La ~5km distanță

280 mp utili
760 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Hale industriale de inchiriat Filipe?tii de Tar ...

Filipeștii de Târg

La ~5km distanță

2.500 mp utili

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

2.400 €
/ lună 3.75 € / mp / lună

Hala industriala de inchiriat Filipestii de Tar ...

Filipeștii de Târg

La ~5km distanță

640 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
8

2.402 €
/ lună 4.14 € / mp / lună

Royal Imobiliare - Inchiriere spatiu industrial ...

Filipeștii de Târg

La ~5km distanță

Agenție

10 luni în urmă
10

9.075 €
/ lună
7.500 €
3.63 € / mp / lună

Spatiu industrial de inchiriat in Filipestii de ...

Filipeștii de Târg

La ~5km distanță

Agenție

1 lună în urmă
10

2.839 €
/ lună
2.900 €
0.57 € / mp / lună

Teren extravilan Filipestii de Targ, ID: R30387 ...

Mărginenii de Jos

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

890.000 €
/ lună 14.86 € / mp / lună

Teren Intravilan 59 900 mp

Florești

La ~5km distanță

59.900 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

2.250 €
/ lună 1.88 € / mp / lună

NOVISIMO-IMOBILIARE: HALA DE INCHIRIAT

Florești

La ~5km distanță

Agenție

2 luni în urmă
3

195.000 €
/ lună 6.50 € / mp / lună

Teren 30.000 mp | Deschidere 89,4 m la DN1 | Fl ...

Florești

La ~5km distanță

30.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

304 €
/ lună 5.07 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Florești

La ~5km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

400 €
/ lună 8 € / mp / lună

Inchiriez spatiul

Nedelea

La ~5km distanță

50 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
7

48.633 €
/ lună 39 € / mp / lună

Teren intravilan Nedelea: 1247 mp cu deschidere ...

Nedelea

La ~5km distanță

1.247 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

855.500 €
/ lună 14.50 € / mp / lună

Oportunitate investitie Teren 5,9 ha in Parcul ...

Nedelea

La ~5km distanță

59.000 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
18

4.560.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren extravilan, 114000 mp, Parc industrial We ...

Nedelea

La ~5km distanță

114.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

33.000 €
/ lună 22.65 € / mp / lună

Teren intravilan/livada nuci

Mărginenii de Sus

La ~5km distanță

1.457 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

51.320 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren intavilan | 2566mp | Darmanesti Dambovita

Mărginenii de Sus

La ~5km distanță

2.566 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

800 €
/ lună 3.70 € / mp / lună

Hala Industriala de Vanzare sau Inchiriere Magu ...

Măgureni

La ~10km distanță

216 mp utili
600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
5

6.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu cu teren de inchiriat

Moreni

La ~10km distanță

600 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

5.000 €
/ lună 3.57 € / mp / lună

Vant teren extravilan

Central, Moreni

La ~10km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan 2.841mp - Moreni -Dambovita

Moreni

La ~10km distanță

2.841 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

259.000 €
/ lună 9.63 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare | 26.908 MP | Ieder ...

Central, Moreni

La ~10km distanță

26.908 mp teren