Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
6

45.000 €
/ lună 72.93 € / mp / lună

Teren intravilan 617 mp de vanzare in Breaza

Lac de Verde, Breaza

617 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

36.500 €
/ lună 33.77 € / mp / lună

Teren de vanzare Nistoresti-Breaza 1081mp

Nistorești

La ~5km distanță

1.081 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

33.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren de vanzare : Breaza-(cartier Nistoresti)

Nistorești

La ~5km distanță

550 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

38.000 €
/ lună 64.63 € / mp / lună

Vanzare teren in Colanu- acces rapid catre Targ ...

Breaza de Jos

La ~5km distanță

588 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
13

4.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

inchiriere spatiu comercial

Breaza

La ~5km distanță

200 mp utili
1E
2025
Agenție

2 luni în urmă
5

31.990 €
/ lună 36.02 € / mp / lună

Teren 888 mp in Breaza locul perfect pentru cas ...

Central, Breaza

La ~5km distanță

888 mp teren
2E
Agenție

2 luni în urmă
5

80.000 €
/ lună 40.92 € / mp / lună

Breaza de Sus Strada Stefan cel Mare nr.64

Fronescu, Breaza

La ~5km distanță

1.955 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

28.000 €
/ lună 14 € / mp / lună

Teren provita de sus

Central, Breaza

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

46 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren de vanzare ,oras BREAZA,2090 m2 sau pe pa ...

Central, Breaza

La ~5km distanță

2.090 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
3

5.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren Provita de Jos

Central, Breaza

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
9

99.000 €
/ lună 61.88 € / mp / lună

Teren intravilan Breaza/lidl

Central, Breaza

La ~5km distanță

1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

52.700 €
/ lună 16.12 € / mp / lună

Un teren in Breaza pentru linistea casei tale, ...

Central, Breaza

La ~5km distanță

3.270 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
8

45.000 €
/ lună 18.44 € / mp / lună

Teren intravilan 2440mp cu autorizatie de const ...

Central, Breaza

La ~5km distanță

2.440 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

42.575 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren vanzare Breaza

Breaza

La ~5km distanță

1.703 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
15

32.800 €
/ lună 80 € / mp / lună

Breaza, Strada Carierei, Teren Intravilan 410 m ...

Central, Breaza

La ~5km distanță

410 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
20

68.000 €
/ lună 15.81 € / mp / lună

Vand teren intravilan - Breaza Valea Tarsei str ...

Breaza

La ~5km distanță

4.300 mp teren
2E
Agenție

3 luni în urmă
19

7.000 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

Domeniu Imobiliar de Elita: 14.000 mp Teren, Pe ...

Central, Breaza

La ~5km distanță

2.000 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
8

32.500 €
/ lună 67.71 € / mp / lună

Teren intravilan 491 m2 Breaza ansamblu privat, ...

Central, Breaza

La ~5km distanță

480 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
7

180.000 €
/ lună 16.03 € / mp / lună

Teren cu Valoare Istorica in Breaza de Sus 11.2 ...

Central, Breaza

La ~5km distanță

11.230 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

17.600 €
/ lună 25.11 € / mp / lună

Teren 701 mp, front 30ml la DN1, Nistoresti, ju ...

Central, Breaza

La ~5km distanță

701 mp teren
1E
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

63.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren intravilan - Strejnicu

Central, Breaza

La ~5km distanță

1.575 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

29.000 €
/ lună 26.32 € / mp / lună

Teren intravilan 1.102 mp de vanzare in Breaza

Valea Târsei

La ~5km distanță

1.102 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
6

30.000 €
/ lună 26.76 € / mp / lună

Vanzare teren Breaza, vedere panoramica, asfalt

Valea Târsei

La ~5km distanță

1.121 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

42.000 €
/ lună 16.96 € / mp / lună

Teren de vanzare

Surdești

La ~5km distanță

2.477 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

37.000 €
/ lună 16.66 € / mp / lună

Teren intravilan 2221 mp Breaza / Strada Ocinei ...

Valea Târsei

La ~5km distanță

2.221 mp teren
2E
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

169.000 €
/ lună 19.53 € / mp / lună

Teren panoramic | Breaza de Sus | 8655 mp | Pot ...

Breaza de Sus

La ~5km distanță

8.655 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

35 €
/ lună 35 € / mp / lună

Terenuri de vanzare Breaza, Prahova

Breaza de Sus

La ~5km distanță

1 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

16.900 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren intravilan Breaza cartier Nistoresti Prah ...

Breaza de Sus

La ~5km distanță

676 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

130.000 €
/ lună 13 € / mp / lună

Vand teren Breaza, 10.000 mp

Podul Vadului, Breaza

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
10

300 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Spatiu comercial in Cornu(Ph), ultracentral, 40 ...

Cornu de Jos (Cornu)

La ~5km distanță

40 mp utili
1E