Proprietăți unice: 10
Proprietari: 10
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
8

35.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Vand teren parcelabil cu constructii si utilita ...

Central, Băicoi

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

23 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand teren 1500 mp intravilan Baicoi

Central, Băicoi

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

47.000 €
/ lună 47 € / mp / lună

Teren de construit 1000mp, utilitati si acces f ...

Central, Băicoi

1.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

18 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan in Baicoi-Prahova

Central, Băicoi

2.530 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

286 €
/ lună 9.53 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial

Central, Băicoi

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

41.500 €
/ lună 23.45 € / mp / lună

Teren intravilan Baicoi (Tufeni)

Central, Băicoi

1.770 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan,Baicoi/Tufen/landa biserica

Central, Băicoi

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

299 €
/ lună 9.97 € / mp / lună

Spatiu comercial Baicoi Frizerie Coafor

Central, Băicoi

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

700 €
/ lună 4.67 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial parter central 175mp

Ultracentral, Băicoi

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

299 €
/ lună 9.97 € / mp / lună

Frizerie coafor Baicoi central

Băicoi

30 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

890.000 €
/ lună 14.86 € / mp / lună

Teren Intravilan 59 900 mp

Florești

La ~5km distanță

59.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

304 €
/ lună 5.07 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Florești

La ~5km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

105.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren de Vanzare Plus Cladire

Călinești

La ~5km distanță

2.100 mp teren

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

2.400 €
/ lună 3.75 € / mp / lună

Hala industriala de inchiriat Filipestii de Tar ...

Filipeștii de Târg

La ~10km distanță

640 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

785 €
/ lună 2.80 € / mp / lună

Inchiriere

Filipeștii de Târg

La ~10km distanță

280 mp utili
760 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Hale industriale de inchiriat Filipe?tii de Tar ...

Filipeștii de Târg

La ~10km distanță

2.500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

400 €
/ lună 8 € / mp / lună

Inchiriez spatiul

Nedelea

La ~10km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

250.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Ocazie pentru investitie

Găgeni

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

30.000 €
/ lună 29.79 € / mp / lună

Vanzare teren intravilan

Găgeni

La ~10km distanță

1.007 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

1.300 €
/ lună 3.71 € / mp / lună

Inchiriez Hala Filipe?tii de Padure.

Filipeștii de Pădure

La ~10km distanță

350 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

2.000 €
/ lună 3.36 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in Filipestii de ...

Filipeștii de Pădure

La ~10km distanță

596 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

25.500 €
/ lună
26.000 €
16.40 € / mp / lună

Teren de vanzare Prahova, Filipestii de Padure

Filipeștii de Pădure

La ~10km distanță

1.555 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
6

1.500 €
/ lună 3 € / mp / lună

Vand sau Inchiriez

Filipeștii de Pădure

La ~10km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

50 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Loturi de teren intravilan Banesti, Urleta, Jud ...

Urleta

La ~10km distanță

1.250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

29.000 €
/ lună 9.67 € / mp / lună

Teren intravilan 3000mp

Țipărești

La ~10km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

24.000 €
/ lună 4.80 € / mp / lună

Teren intravilan industrial 5000 mp

Bănești

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

70.000 €
/ lună 28 € / mp / lună

Teren intravilan banesti

Bănești

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
16

68 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Vand Teren Intravilan Paulesti Cocosesti loturi ...

Cocoșești

La ~10km distanță

670 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

47.520 €
/ lună 90 € / mp / lună

Teren intravilan in Cocosesti Prahova

Cocoșești

La ~10km distanță

528 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

2.775 €
/ lună 1.50 € / mp / lună

Inchiriere hala Plopoeni

Central, Plopeni

La ~10km distanță

1.850 mp utili