Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

5.899 €
/ lună

intravilan com Verguleasa, jud.Olt

Poganu

Intravilan

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

450 €
/ lună 2.65 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial

Verguleasa

La ~5km distanță

170 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

192 €
/ lună 1.92 € / mp / lună

inchiriez spatiu

Dumitrești

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
10

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez sau Vand spatiu comercial

Central, Drăgășani

La ~5km distanță

320 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

20.000 €
/ lună 8.10 € / mp / lună

Teren de Vanzare

Central, Drăgășani

La ~5km distanță

2.468 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

500 €
/ lună 0.20 € / mp / lună

Teren de inchiriat

Central, Drăgășani

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

393 €
/ lună 5.61 € / mp / lună

Inchiriez Vand spa?iu comercial

Central, Drăgășani

La ~5km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

650 €
/ lună 15.48 € / mp / lună

Inchiriere Spa?iu Comercial

Central, Drăgășani

La ~5km distanță

42 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

300 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat complet echipat pentru prod ...

Central, Drăgășani

La ~5km distanță

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

68.000 €
/ lună 39.31 € / mp / lună

Teren de vanzare in Dragasani

Central, Drăgășani

La ~5km distanță

1.730 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
3

29.750 €
/ lună 11.02 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Drăgășani

La ~5km distanță

2.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

2.500 €
/ lună 1.14 € / mp / lună

Afacere la cheie - 23 de camere

Central, Drăgășani

La ~5km distanță

2.200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

200 €
/ lună 1.38 € / mp / lună

Spa?ii comerciale de inchiriat Zona Pie?ei Muni ...

Central, Drăgășani

La ~5km distanță

145 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Afacere la cheie depozit materiale de construct ...

Central, Drăgășani

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

229 €
/ lună 7.63 € / mp / lună

Inchiriem Spa?iu Comercial

Central, Drăgășani

La ~5km distanță

30 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
15

800 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spatiu comercial 100MP | Dragasani

Central, Drăgășani

La ~5km distanță

100 mp utili
1980
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

19.500 €
/ lună 38.69 € / mp / lună

Teren 504 mp Dragasani

Central, Drăgășani

La ~5km distanță

504 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
11

1.650 €
/ lună 16.34 € / mp / lună

Nou! Sp. com., S=101 mp, VAD EXCELENT, Dragasan ...

Central, Drăgășani

La ~5km distanță

101 mp utili
4E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

1.500.000 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Vand domeniu Viticol si Crama in podgoria Draga ...

Central, Drăgășani

La ~5km distanță

600.000 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
5

600 €
/ lună 0.60 € / mp / lună

Teren extravilan Loc. Valea Mare, jud. Valcea

Central, Drăgășani

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

171 €
/ lună 4.38 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat in ?tefane?ti, Va ...

Condoiești

La ~10km distanță

39 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
4

300.000 €
/ lună 3.33 € / mp / lună

Vand teren extravilan cu deschidere la E 85 , 9 ...

Dumbrava

La ~15km distanță

90.000 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
2

46.200 €
/ lună 42 € / mp / lună

Teren - zona Dumbrava

Dumbrava

La ~15km distanță

1.100 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

93.200 €
/ lună 36.26 € / mp / lună

Teren 2600 mp, Mogoesesti, soseaua Iasi-Vaslui

Dumbrava

La ~15km distanță

2.570 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

32.000 €
/ lună 37.65 € / mp / lună

Teren 850 mp, MogosestI, sosea IASI-VASLUI

Dumbrava

La ~15km distanță

850 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

267.000 €
/ lună 3 € / mp / lună

Teren extravilan 88.880 MP la E85!

Dumbrava

La ~15km distanță

88.880 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

35 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren intravilan - Comuna Teslui, sat Cherlesti ...

Teslui

La ~15km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

15.000 €
/ lună 11.54 € / mp / lună

Teren intravilan 1300 mp

Cocorăști

La ~20km distanță

1.300 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
7

4.800 €
/ lună 6 € / mp / lună

Oportunitate, imobil pretabil clinica, product ...

Central, Scornicești

La ~20km distanță

800 mp utili
1E
2000
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

800 €
/ lună 9.41 € / mp / lună

De vanzare- De inchiriat - Spatiu comercial !

Scornicești

La ~20km distanță

85 mp utili
650 mp teren
1E