Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

19.500 €
/ lună 6.20 € / mp / lună

Teren de vanzare

Trifești

3.147 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

40.000 €
/ lună 26.67 € / mp / lună

Teren intravilan Simionesti 1500 mp

Cordun

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

26.750 €
/ lună 53.50 € / mp / lună

Vand lot de casa 500 m2

Cordun

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

20 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Cladire+teren dulcesti/corhana centru 1000mp

Corhana

La ~5km distanță

1.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
7

20 €
/ lună 0.34 € / mp / lună

PROPRIETAR: Spatiu Comercial Ultra-Central - Bd ...

Central, Roman

La ~10km distanță

58 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

486 €
/ lună 6.94 € / mp / lună

Inchiriez Birou 70 m2 in Roman / Cabinet /Sediu ...

Central, Roman

La ~10km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

50 €
/ lună 1.25 € / mp / lună

Inchiriez anunt Roman

Central, Roman

La ~10km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

147 €
/ lună 3.68 € / mp / lună

Spatiu depozitare

Central, Roman

La ~10km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

50.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

500 mp teren loc de casa in Roman.

Central, Roman

La ~10km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

85.500 €
/ lună 9 € / mp / lună

Vand Teren Piatra Neam - Roman

Central, Roman

La ~10km distanță

9.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

50.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren // suprafata 5000 mp Roman curent apa ing ...

Central, Roman

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

35.000 €
/ lună 7 € / mp / lună

Teren cu deschidere la E85,la 5km de Roman

Central, Roman

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

2.000 €
/ lună 18.52 € / mp / lună

Spatiu Comercial 108 mp | Vad Exceptional | Fat ...

Central, Roman

La ~10km distanță

108 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

1.250 €
/ lună 22.73 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial zona centrala

Central, Roman

La ~10km distanță

55 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

900 €
/ lună 11.25 € / mp / lună

De inchiriat spatiu comercial, zona Gara - OMV, ...

Roman

La ~10km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
10

12 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Central Building Roman Neamt -Inchiriere spatii

Central, Roman

La ~10km distanță

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

9 €
/ lună 9 € / mp / lună

Inchiriez spatii comerciale intre 90 - 500 mp, ...

Central, Roman

La ~10km distanță

1 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

294 €
/ lună 7.35 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Roman

La ~10km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

900 €
/ lună 6.92 € / mp / lună

ofer spre inchiriere spa?iu comercial

Central, Roman

La ~10km distanță

130 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 900 € și 1.000 €
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

1.300 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial ultracentral

Central, Roman

La ~10km distanță

130 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

111.111 €
/ lună 555.56 € / mp / lună

Inchiriez sau vindem spa?iul al firmei pt cazar ...

Central, Roman

La ~10km distanță

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

749 €
/ lună
800 €
2.10 € / mp / lună

Inchiriez hala 357 mp - Echipament pt service a ...

Nord, Roman

La ~10km distanță

357 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

1.500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial 300mp, Pietonal Stef ...

Central, Roman

La ~10km distanță

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

2.000 €
/ lună 3.51 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu comercial Roman

Roman

La ~10km distanță

570 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

1.100 €
/ lună 4.89 € / mp / lună

De inchiriat

Roman

La ~10km distanță

225 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

250.000 €
/ lună 961.54 € / mp / lună

Magazin in Centrul Comercial 990euro mp

Roman

La ~10km distanță

260 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

10.000 €
/ lună 833.33 € / mp / lună

spatiu de vanzare

Roman

La ~10km distanță

12 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

157 €
/ lună 8.72 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Roman

La ~10km distanță

18 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

400 €
/ lună 0.80 € / mp / lună

Inchiriez hala + teren 500 mp in Horia (Neam?) ...

Horia

La ~10km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

382.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

19.100mp, intravilan, E85, 60m deschidere in Se ...

Bașta

La ~10km distanță

19.100 mp teren