Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

80.000 €
/ lună 8.42 € / mp / lună

Padure cu teren 9.5 hectare investie forestiera ...

Dămuc

9.500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

59.000 €
/ lună 595.96 € / mp / lună

Oportunitate Teren cu Casa renovabila Sat Secu ...

Tașca

La ~15km distanță

99 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

118 €
/ lună 6.94 € / mp / lună

Inchiriez camera 17m2 birou, spatiu comercial, ...

Central, Bicaz

La ~20km distanță

17 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

7 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Izvorul Alb Bicaz

Central, Bicaz

La ~20km distanță

1.500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
10

360 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spațiu comercial, Bicaz– Preț 3 ...

Central, Bicaz

La ~20km distanță

30 mp
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

700 €
/ lună 6.73 € / mp / lună

Spatiu comercial Bicaz ultracentral 104 mp

Ultracentral, Bicaz

La ~20km distanță

104 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

5 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Hale de inchiriat

Bicaz

La ~20km distanță

400 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

380.000 €
/ lună
400.000 €
21.63 € / mp / lună

Teren intravilan sat Bradu com.Grinties Jud. Ne ...

Pintic

La ~20km distanță

17.570 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă

192 €
/ lună 4.80 € / mp / lună

Inchiriaz spa?iu comercial

Tulgheș

La ~20km distanță

40 mp utili
Agenție

4 săptămâni în urmă
8

20.890 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren Intravilan | Schitu Tarcau | 2089MP | Izv ...

Brateș

La ~20km distanță

2.089 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
11

50.000 €
/ lună 11.63 € / mp / lună

Terende vanzare 4.300 mp Brates-Tarcau,Neamt-Po ...

Brateș

La ~20km distanță

4.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

26.000 €
/ lună 17.31 € / mp / lună

Teren de vanzare, intravilan, 1502 mp, Sat Stra ...

Straja

La ~25km distanță

1.502 mp teren
Agenție

1 lună în urmă

1.000 €
/ lună 4.98 € / mp / lună

Imobil comercial (Gheorgheni, str. Gabor Aron n ...

Central, Gheorgheni

La ~25km distanță

201 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
14

109.000 €
/ lună 1,513.89 € / mp / lună

Spatiu comercial in Gheorgheni, str. Kossuth La ...

Central, Gheorgheni

La ~25km distanță

72 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
14

149.000 €
/ lună 741.29 € / mp / lună

Imobil comercial (Gheorgheni, str. Gabor Aron n ...

Central, Gheorgheni

La ~25km distanță

201 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
18

400 €
/ lună 4.17 € / mp / lună

Spatiu comercial (Gheorgheni, Cart. Bucin bl. 1 ...

Vest, Gheorgheni

La ~25km distanță

96 mp utili
4E
1983
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
30

3.006 €
/ lună 2.26 € / mp / lună

Imobil industrial - service auto complet echipa ...

Vest, Gheorgheni

La ~25km distanță

Agenție

5 luni în urmă
14

901 €
/ lună 4.48 € / mp / lună

Imobil comercial (Gheorgheni, str. Gabor Aron n ...

Central, Gheorgheni

La ~25km distanță

201 mp utili
1980
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
10

2.208 €
/ lună
1.825 €
6.05 € / mp / lună

Spatiu comercial in Gheorgheni, zona centrala

Central, Gheorgheni

La ~25km distanță

365 mp utili
1980
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

5 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriere spatii de birou si depozit

Gheorgheni

La ~25km distanță

400 mp utili
2E
Agenție

5 zile în urmă
4

65.000 €
/ lună 18.03 € / mp / lună

Teren Pangarati / DN Pangarati

Pângărați

La ~25km distanță

3.606 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
16

80.000 €
/ lună 22.78 € / mp / lună

Teren intravilan 3512mp - Lacu Rosu / Cheile Bi ...

Lacu Roșu

La ~25km distanță

3.512 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

25 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren Intravilan la Munte cu vedere panoramica

Lacu Roșu

La ~25km distanță

1.230 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

50 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren cu vedere panoramica la Toaca si lacul Bi ...

Ruginești

La ~25km distanță

1.800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

500.000 €
/ lună 20.66 € / mp / lună

Vanzare Teren 24.207 Mp Izvorul Muresului Strad ...

Izvoru Mureșului

La ~25km distanță

24.207 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

32.300 €
/ lună 19 € / mp / lună

Proprietar vand teren Izvoru Muresului-Harghita ...

Izvoru Mureșului

La ~25km distanță

1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

34.000 €
/ lună 7.91 € / mp / lună

Vand teren Potoci

Potoci

La ~25km distanță

4.300 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

51.900 €
/ lună 10.18 € / mp / lună

Teren 51 de ari la Drumul european

Voșlăbeni

La ~25km distanță

5.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

311 €
/ lună 2.29 € / mp / lună

Spatiu Comercial Voslabeni, HR

Voșlăbeni

La ~25km distanță

136 mp utili
200 mp teren
2E
Agenție

2 luni în urmă
3

87.000 €
/ lună 62.14 € / mp / lună

Teren str. Petru Movila

Pârâul Mare

La ~30km distanță

1.400 mp teren