Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand 4000mp teren in Tarcau zona Panta Radului

Tarcău

4.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

4 luni în urmă
11

50.000 €
/ lună 11.63 € / mp / lună

Terende vanzare 4.300 mp Brates-Tarcau,Neamt-Po ...

Brateș

La ~5km distanță

4.300 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

20.890 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren Intravilan | Schitu Tarcau | 2089MP | Izv ...

Brateș

La ~5km distanță

2.089 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

26.000 €
/ lună 17.31 € / mp / lună

Teren de vanzare, intravilan, 1502 mp, Sat Stra ...

Straja

La ~5km distanță

1.502 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

5 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Hale de inchiriat

Bicaz

La ~10km distanță

400 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

700 €
/ lună 6.73 € / mp / lună

Spatiu comercial Bicaz ultracentral 104 mp

Ultracentral, Bicaz

La ~10km distanță

104 mp utili
Agenție

4 zile în urmă
10

360 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spațiu comercial, Bicaz– Preț 3 ...

Central, Bicaz

La ~10km distanță

30 mp
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

118 €
/ lună 6.94 € / mp / lună

Inchiriez camera 17m2 birou, spatiu comercial, ...

Central, Bicaz

La ~10km distanță

17 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

7 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Izvorul Alb Bicaz

Central, Bicaz

La ~10km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

59.000 €
/ lună 595.96 € / mp / lună

Oportunitate Teren cu Casa renovabila Sat Secu ...

Tașca

La ~10km distanță

99 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

27.600 €
/ lună 23 € / mp / lună

Teren 1200 mp Vadurele - comuna Alexandru cel B ...

Viișoara

La ~10km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

34.000 €
/ lună 7.91 € / mp / lună

Vand teren Potoci

Potoci

La ~10km distanță

4.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

47.000 €
/ lună 26.70 € / mp / lună

Teren de vanzare Agarcia

Agârcia

La ~15km distanță

1.760 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

50 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren cu vedere panoramica la Toaca si lacul Bi ...

Ruginești

La ~15km distanță

1.800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
13

3.000 €
/ lună 4.35 € / mp / lună

Spa?iu comercial de 810 mp de inchiriat

Alexandru cel Bun

La ~15km distanță

690 mp utili
1990
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

30 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

3200 mp teren intravilan Bistrita str. Profesor ...

Alexandru cel Bun

La ~15km distanță

3.200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

700 €
/ lună 6.14 € / mp / lună

Hala industriala 114 mp zona Ursulet situata la ...

Bistrița

La ~15km distanță

Agenție

2 luni în urmă
5

15.900 €
/ lună 11.87 € / mp / lună

Teren 1,340mp Cuejdiu / Strada Cuejdiului

Cuejdiu

La ~15km distanță

1.340 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
6

29.900 €
/ lună 14.95 € / mp / lună

TEREN intravilan 2000 mp , comuna GARCINA- sat ...

Cuejdiu

La ~15km distanță

2.000 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
8

555 €
/ lună

Spațiu versatil 111 mp – ideal pentr ...

Sărata, Piatra-Neamț

La ~15km distanță

2E
Agenție

1 lună în urmă
4

800 €
/ lună

Hala depozitare, productie+birouri

Sărata, Piatra-Neamț

La ~15km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

10 €
/ lună 1 € / mp / lună

Teren cu constructie 12000 mp

Poieni

La ~20km distanță

10 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan

Gârcina

La ~20km distanță

2.344 mp teren
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
3

470 €
/ lună 6.53 € / mp / lună

Spatiu comercial sau de birouri ultracentral et ...

Precista, Piatra-Neamț

La ~20km distanță

72 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

135 €
/ lună 27 € / mp / lună

Inchiriez camera manichiura, cartier Precista, ...

Precista, Piatra-Neamț

La ~20km distanță

5 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
8

495 €
/ lună 9 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Precista Piata Bi ...

Precista, Piatra-Neamț

La ~20km distanță

55 mp utili
4E
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

500 €
/ lună 9.09 € / mp / lună

Spatiu comercial Precista , 55 metri Cod:160798

Precista, Piatra-Neamț

La ~20km distanță

55 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

80.000 €
/ lună 8.42 € / mp / lună

Padure cu teren 9.5 hectare investie forestiera ...

Dămuc

La ~20km distanță

9.500 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
4

350 €
/ lună 5.83 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Darmane?ti

Central, Piatra-Neamț

La ~20km distanță

60 mp utili
70 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

650 €
/ lună 13 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Darmane?ti zona Orio ...

Central, Piatra-Neamț

La ~20km distanță

50 mp utili