Proprietar
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

13.900 €
/ lună 2.40 € / mp / lună

Teren 5.800mp extravilan Ludus/Rosiori

Roșiori

5.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

69.900 €
/ lună 9.99 € / mp / lună

Teren 7.000 MP localitatea Ludus / Rosiori

Roșiori

7.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

75.000 €
/ lună 75 € / mp / lună

Oportunitate! Teren 1000 mp, intravilan, Liveze ...

Roșiori

1.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
7

600 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

inchiriez spatiu comercial

Luduș

La ~5km distanță

80 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
7

1.653 €
/ lună 4.71 € / mp / lună

Spatiu comercial 351 mp, zona Primariei, 95 kW

Central, Luduș

La ~5km distanță

351 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
4

250 €
/ lună
300 €
8.33 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat pentru cabinet medical in L ...

Central, Luduș

La ~5km distanță

30 mp utili
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 250 € și 300 €

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

7 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Spa?ii comerciale de inchiriat in renovare

Central, Luduș

La ~5km distanță

120 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
4

170 €
/ lună 11.33 € / mp / lună

Spa?iu cabinet medical de inchiriat, 15 mp, zon ...

Central, Luduș

La ~5km distanță

15 mp utili
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 170 € și 200 €
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

500 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat

Central, Luduș

La ~5km distanță

75 mp utili
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
6

300 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spațiu pentru cabinet medical | Bd. 1 Decembrie ...

Sud, Luduș

La ~5km distanță

30 mp utili
1E
2022
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
5

200 €
/ lună 13.33 € / mp / lună

Spațiu pentru cabinet medical | Bd. 1 Decembrie ...

Sud, Luduș

La ~5km distanță

15 mp utili
1E
2023
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

0 €
/ lună

Teren de vanzare

Gheja

La ~5km distanță

70.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

52.000 €
/ lună 5.98 € / mp / lună

Teren intravilan

Bogata

La ~5km distanță

8.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

59.000 €
/ lună 15.95 € / mp / lună

Vand teren 3700 mp2, utilitati la 25 de metri, ...

Bogata

La ~5km distanță

3.700 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
10

2.764.830 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren intravilan | Ludus | Zona strategica

Gheja

La ~5km distanță

92.161 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

687 €
/ lună 0.31 € / mp / lună

Teren intravilan, 25 ari, cu toate utilitatile, ...

Papiu Ilarian

La ~10km distanță

2.200 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
10

2.949 €
/ lună 1.86 € / mp / lună

Hale de inchiriat, teren 5500 mp, acces TIR, in ...

Periferie, Iernut

La ~10km distanță

1E
Agenție

3 luni în urmă
8

1.080 €
/ lună
1.200 €
15.43 € / mp / lună

Spatiu comercial premium de inchiriat Bd. Gheor ...

Central, Iernut

La ~10km distanță

70 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
11

2.700 €
/ lună
3.000 €
15 € / mp / lună

Spa?iu de birouri premium de inchiriat 180 mp | ...

Central, Iernut

La ~10km distanță

180 mp utili
2024
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

30.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren intravilan Iernut / 2 parcele disponibile ...

Central, Iernut

La ~10km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

53.900 €
/ lună 7.70 € / mp / lună

Teren Intravilan 7200mp -sat Botez ,judet Mures

Botez

La ~15km distanță

7.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

5.700 €
/ lună 8.14 € / mp / lună

Hala de 700 mp + spatii birouri, situata in Lun ...

Luna

La ~15km distanță

700 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
8

2.500 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Hala de 300 mp + spatii birouri, situata in Lun ...

Luna

La ~15km distanță

300 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
3

81.900 €
/ lună 81.90 € / mp / lună

Teren 1000mp | Luna de Sus |

Luna

La ~15km distanță

1.000 mp teren
2E
Agenție

2 luni în urmă
4

105.000 €
/ lună 50.97 € / mp / lună

Teren intravilan/extravilan 2000 mp , Luna de S ...

Luna

La ~15km distanță

2.060 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

184.000 €
/ lună 92 € / mp / lună

Teren intravilan, in Macicas

Luna

La ~15km distanță

2.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

113.900 €
/ lună 151.87 € / mp / lună

Teren intravilan,cu utilitati ,zona Luna de sus

Luna

La ~15km distanță

750 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

12.000 €
/ lună 9.23 € / mp / lună

Hala de 1300 mp, Prima Inchiriere, situata in z ...

Luna

La ~15km distanță

1.300 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
3

295.000 €
/ lună 101.72 € / mp / lună

Oportunitate investitie, teren intravilan Luna ...

Luna

La ~15km distanță

2.900 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

420.000 €
/ lună 201.92 € / mp / lună

Teren Intravilan, 2100 mp, 50ml front, Zona ind ...

Luna

La ~15km distanță

2.080 mp teren