Proprietăți unice: 4
Proprietari: 4
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

75 €
/ lună 0.14 € / mp / lună

Teren intravilan

Nazna

530 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

24.000 €
/ lună 30.73 € / mp / lună

Teren INTRAVILAN Nazna-Sincraiu de Mures

Nazna

781 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

8 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren extravilan este parcelat!

Nazna

9.800 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

981 €
/ lună 10.90 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Nazna

90 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

109.990 €
/ lună 18.33 € / mp / lună

Teren intravilan 6000 mp, Sancraiu de Mures, Nu ...

Sâncraiu de Mureș

La ~5km distanță

6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

55.000 €
/ lună 55 € / mp / lună

Teren intravilan Sancraiu de Mures

Sâncraiu de Mureș

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

42.000 €
/ lună 54.62 € / mp / lună

Teren construibil 769 mp - Str. Ceangailor, Tg. ...

Sâncraiu de Mureș

La ~5km distanță

769 mp teren

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

60.000 €
/ lună 52.17 € / mp / lună

Vand teren 11,5 arii sau schimb!

Sâncraiu de Mureș

La ~5km distanță

1.150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat Gheorghe Doja

Gheorghe Doja, Târgu Mureș

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

4.500 €
/ lună 4.09 € / mp / lună

Inchiriez hala industriala pentru produc?ie sau ...

Gheorghe Doja, Târgu Mureș

La ~5km distanță

1.100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriez hale, copertine

Depozite, Târgu Mureș

La ~5km distanță

1.400 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriat spatii comerciale, depozite, birouri

Depozite, Târgu Mureș

La ~5km distanță

900 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

950.000 €
/ lună 94.76 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Libertății, Târgu Mureș

La ~5km distanță

10.025 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

1.530 €
/ lună 18.21 € / mp / lună

Spatiu comercial de tnchiriat

Libertății, Târgu Mureș

La ~5km distanță

84 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

5 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Hala de inchiriat

Libertății, Târgu Mureș

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

300 €
/ lună 3.57 € / mp / lună

Dau in chirie spatiu comercial

Libertății, Târgu Mureș

La ~5km distanță

84 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

5 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

Birouri de inchiriat

Libertății, Târgu Mureș

La ~5km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
14

3.900 €
/ lună 11.14 € / mp / lună

De inchiriat restaurant complet echipat, pe ter ...

Libertății, Târgu Mureș

La ~5km distanță

350 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

8 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Inchiriez spalatorie auto, service vulcanizare ...

Piața Armatei, Târgu Mureș

La ~5km distanță

330 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
10

1.900 €
/ lună 12.67 € / mp / lună

De inchiriat spa?iu comercial 150 m zona TopMed ...

Gara Mare, Târgu Mureș

La ~5km distanță

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

1.200 €
/ lună 8 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial zona centrala

1 Decembrie 1918, Târgu Mureș

La ~5km distanță

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
7

200 €
/ lună 7.41 € / mp / lună

De inchiriat 2 birouri in cladire de birou, sem ...

Semicentral, Târgu Mureș

La ~5km distanță

27 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

100 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan in Tg.Mures, Unirii-3,5km de c ...

Unirii, Târgu Mureș

La ~5km distanță

10.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

86 €
/ lună 5.73 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial-birou Tg Mures Unir ...

Unirii, Târgu Mureș

La ~5km distanță

15 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

40 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan / strada Remetea/Tg.Mures- sup ...

Remetea, Târgu Mureș

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

80 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren intravilan cu PUZ,str Remetea Tg Mures

Remetea, Târgu Mureș

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

112.000 €
/ lună 80 € / mp / lună

Teren intravilan

Remetea, Târgu Mureș

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

48.500 €
/ lună 48.99 € / mp / lună

Teren intravilan Santana de Mures

Central, Târgu Mureș

La ~5km distanță

990 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
4

45.000 €
/ lună 24.55 € / mp / lună

Teren intravilan 1833 mp

Central, Târgu Mureș

La ~5km distanță

1.833 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
3

590 €
/ lună 10.54 € / mp / lună

Închiriere spațiu comercial ultracentral

Ultracentral, Târgu Mureș

La ~5km distanță

56 mp utili