Proprietar
Proprietăți unice: 8
Proprietari: 4
Agenție

4 zile în urmă
12

2.500 €
/ lună 2.21 € / mp / lună

Clădire industrială – Hale – Miercurea Nirajulu ...

Central, Miercurea Nirajului

Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
5

383 €
/ lună 4.51 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat pentru magazin, atelier sau ...

Central, Miercurea Nirajului

85 mp utili
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
7

422 €
/ lună 5.28 € / mp / lună

Spațiu comercial | Miercurea Nirajului

Est, Miercurea Nirajului

80 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

9 luni în urmă
7

405 €
/ lună 5 € / mp / lună

Inchiriez sp.comercial, de mag,alimentar,birou, ...

Miercurea Nirajului

81 mp utili
1E
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

350 €
/ lună 4.17 € / mp / lună

Spatiu comercial stradal, 84 mp, Miercurea Nira ...

Central, Miercurea Nirajului

84 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

23.000 €
/ lună 0.33 € / mp / lună

Teren 700mp in Miercurea Nirajului

Central, Miercurea Nirajului

70.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

6 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

De inchiriat proprietate industriala, hala de p ...

Central, Miercurea Nirajului

350 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

390 €
/ lună 6.50 € / mp / lună

Spatiu industrial de depozitare service de inch ...

Central, Miercurea Nirajului

60 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
9

33.200 €
/ lună 50 € / mp / lună

Loturi 424664 mp, utilitati complete, proiect i ...

Sânișor

La ~10km distanță

664 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

21.200 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren zona Livezeni Sanisor Certificat de Urban ...

Sânișor

La ~10km distanță

424 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

56.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare

Ivănești

La ~10km distanță

2.800 mp teren

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

72.000 €
/ lună 48 € / mp / lună

Teren intravilan 1500mp - Bozeni - Liniste si c ...

Bozeni

La ~10km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

70 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Vand teren intravilan premium 1690 mp in Bozeni ...

Bozeni

La ~10km distanță

1.690 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

95.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren De Vanzare, 950 Mp ,Intravilan, Livezeni

Poienița

La ~10km distanță

950 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

19.000 €
/ lună 33.45 € / mp / lună

Teren intravilan, 568mp, zona Livezeni

Poienița

La ~10km distanță

568 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

19.500 €
/ lună 23.52 € / mp / lună

Teren intravilan Sacareni

Săcăreni

La ~10km distanță

829 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
19

4.800 €
/ lună 3.35 € / mp / lună

Cladire de birouri / clinica medicala / spatiu ...

Central, Sângeorgiu de Pădure

La ~10km distanță

1.432 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

19.500 €
/ lună
21.900 €
11.47 € / mp / lună

Teren 17 ari intravilan in Damieni nr. 1 zona l ...

Dămieni

La ~10km distanță

1.700 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

64.000 €
/ lună 57.66 € / mp / lună

Teren 1110 mp Intravilan in Sangeorgiu de Mures

Tofalău

La ~15km distanță

1.110 mp teren
1E
Agenție

4 luni în urmă
2

49.000 €
/ lună 66.94 € / mp / lună

Teren 732 mp Intravilan in Sangeorgiu de Mures

Tofalău

La ~15km distanță

732 mp teren
1E
Agenție

2 săptămâni în urmă
13

55.000 €
/ lună 16.18 € / mp / lună

Domeniu de 3.400 mp cu traditionala casa, Suvei ...

Suveica

La ~15km distanță

2 camere
3.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

89.000 €
/ lună 177.64 € / mp / lună

Teren de vanzare pe strada Sfantul Stefan in Ta ...

Livezeni

La ~15km distanță

501 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

45 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in localitatea Live ...

Livezeni

La ~15km distanță

2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

573.000 €
/ lună 26.53 € / mp / lună

Teren de vanzare Livezeni cu deschidere 110 m l ...

Livezeni

La ~15km distanță

21.600 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

62.500 €
/ lună 36.76 € / mp / lună

Teren intravilan 1700 mp Livezeni, acces drum, ...

Livezeni

La ~15km distanță

1.700 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

52.200 €
/ lună 58 € / mp / lună

Livezeni - Vanzare teren intravilan - Str. Live ...

Livezeni

La ~15km distanță

900 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
16

464.400 €
/ lună 27 € / mp / lună

Lot premium,17.200 mp,PUG, oportunitate extinsa ...

Livezeni

La ~15km distanță

17.200 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
9

21.500 €
/ lună 34.40 € / mp / lună

REPREZENATRE EXCLUSIVA! Teren intravilan constr ...

Livezeni

La ~15km distanță

625 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

60 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Teren Intravilan , Livezeni , 800mp , Zona Lini ...

Livezeni

La ~15km distanță

800 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

44.100 €
/ lună 49 € / mp / lună

Teren 900 mp Livezeni, str. Zorilor, vedere pan ...

Livezeni

La ~15km distanță

900 mp teren