Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

50.000 €
/ lună
100.000 €
25 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan

Cerghizel

2.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

23.500 €
/ lună 21.76 € / mp / lună

Teren intravilan 1080-utilitati-acces 2 strazi- ...

Cerghid

La ~5km distanță

1.080 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

27.500 €
/ lună 26.04 € / mp / lună

Vand teren ingradit 1.056 mp Locatie ideala pen ...

Cerghid

La ~5km distanță

1.056 mp teren
f.s. 15 m
Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

672 €
/ lună 1.34 € / mp / lună

Locatie Premium pentru Parc Auto sau Business A ...

Recea

La ~5km distanță

500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

357.500 €
/ lună 65 € / mp / lună

Teren Intravilan Ungheni E60 cu Birouri - 5500 ...

Central, Ungheni

La ~5km distanță

5.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

18 €
/ lună 0 € / mp / lună

3 Terenuri extravilane, Ungheni, jud Mures- zon ...

Ungheni

La ~5km distanță

11.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

1.100 €
/ lună 1.83 € / mp / lună

Ofer spre chirie spa?iu industrial

Central, Ungheni

La ~5km distanță

600 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

27.000 €
/ lună 58.95 € / mp / lună

Teren Santana de Mures

Central, Ungheni

La ~5km distanță

458 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Depozit Centru Logistic de inchiriat langa Targ ...

Vest, Ungheni

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

44.982 €
/ lună 27 € / mp / lună

Vand teren intravilan Sat Chirileu

Chirileu

La ~5km distanță

1.666 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

10 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

2 Terenuri intravilan Sanpaul

Sânpaul

La ~10km distanță

1.820 mp teren
Proprietar
Comision 0%

23 ore în urmă
1

500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat Gheorghe Doja

Gheorghe Doja, Târgu Mureș

La ~10km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

4.500 €
/ lună 4.09 € / mp / lună

Inchiriez hala industriala pentru produc?ie sau ...

Gheorghe Doja, Târgu Mureș

La ~10km distanță

1.100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan

Ceuaș

La ~10km distanță

4.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

32.000 €
/ lună
37.000 €
14.75 € / mp / lună

Vand 2 parcele teren intravilian in centrul Com ...

Ceuaș

La ~10km distanță

2.170 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriez hale, copertine

Depozite, Târgu Mureș

La ~10km distanță

1.400 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriat spatii comerciale, depozite, birouri

Depozite, Târgu Mureș

La ~10km distanță

900 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

24.000 €
/ lună 30.73 € / mp / lună

Teren INTRAVILAN Nazna-Sincraiu de Mures

Nazna

La ~10km distanță

781 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

981 €
/ lună 10.90 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Nazna

La ~10km distanță

90 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

75 €
/ lună 0.14 € / mp / lună

Teren intravilan

Nazna

La ~10km distanță

530 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

8 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren extravilan este parcelat!

Nazna

La ~10km distanță

9.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

950.000 €
/ lună 94.76 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Libertății, Târgu Mureș

La ~10km distanță

10.025 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

1.530 €
/ lună 18.21 € / mp / lună

Spatiu comercial de tnchiriat

Libertății, Târgu Mureș

La ~10km distanță

84 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

300 €
/ lună 3.57 € / mp / lună

Dau in chirie spatiu comercial

Libertății, Târgu Mureș

La ~10km distanță

84 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
13

3.900 €
/ lună 11.14 € / mp / lună

De inchiriat restaurant complet echipat, pe ter ...

Libertății, Târgu Mureș

La ~10km distanță

350 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

5 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Hala de inchiriat

Libertății, Târgu Mureș

La ~10km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

5 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

Birouri de inchiriat

Libertății, Târgu Mureș

La ~10km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

95.715 €
/ lună 135 € / mp / lună

Teren intravilan + 2 Fundatii 100mp Budiul Mic

Budiu Mic

La ~15km distanță

709 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
10

1.900 €
/ lună 12.67 € / mp / lună

De inchiriat spa?iu comercial 150 m zona TopMed ...

Gara Mare, Târgu Mureș

La ~15km distanță

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

1.200 €
/ lună 8 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial zona centrala

1 Decembrie 1918, Târgu Mureș

La ~15km distanță

150 mp utili