Proprietăți unice: 62
Proprietari: 62
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

30 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

Vanzare loturi 450 mp/1000 mp - Drobeta Turnu-S ...

Central, Drobeta-Turnu Severin

450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

25 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren de vanzare Ostrovul Corbului

Central, Drobeta-Turnu Severin

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

399 €
/ lună 0.50 € / mp / lună

Teren / spalatorie auto de inchiriat + magazin

Schela, Drobeta-Turnu Severin

800 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

5 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriez cladire 400mp+teren400mp. Locatie Gar ...

Central, Drobeta-Turnu Severin

400 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

150 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Inchiriez doua spatii comerciale Autogara

Autogară, Drobeta-Turnu Severin

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

200 €
/ lună 2.86 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat

Central, Drobeta-Turnu Severin

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

100.000 €
/ lună 1,428.57 € / mp / lună

vand spa?iu comercial Str Cri?an numarul 60

Central, Drobeta-Turnu Severin

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

235 €
/ lună 10.22 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial locatie de top vad f ...

Central, Drobeta-Turnu Severin

23 mp utili
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 235 € și 265 €
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

120 €
/ lună

CASA TINERETULUI - Spatii de inchiriat

Central, Drobeta-Turnu Severin

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

300 €
/ lună 12 € / mp / lună

inchiriez spa?iu comercial

Central, Drobeta-Turnu Severin

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

350 €
/ lună 7.95 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu comercial pe Str. Veterani (z ...

Central, Drobeta-Turnu Severin

44 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

230 €
/ lună 12.78 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat- Topolni?ei

Central, Drobeta-Turnu Severin

18 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

300 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat

Central, Drobeta-Turnu Severin

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

13 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

De inchiriat hala industriala, curte ?i birou

Central, Drobeta-Turnu Severin

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

154 €
/ lună 12.83 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Central, Drobeta-Turnu Severin

12 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

70.000 €
/ lună 5,833.33 € / mp / lună

Vind sau inchiriez cabinet stomatologic

Central, Drobeta-Turnu Severin

12 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

1.265 €
/ lună 6.49 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial strada chirie Drobet ...

Crihala, Drobeta-Turnu Severin

195 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

1.300 €
/ lună 11.82 € / mp / lună

inchiriez spatiu comercial

Central, Drobeta-Turnu Severin

110 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

250 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

De inchiriat

Central, Drobeta-Turnu Severin

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
7

30 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren industrial Banovi?a, Platforma Est, spate ...

Industrial, Drobeta-Turnu Severin

3.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez 10.000 mp Halinga

Exterior Vest, Drobeta-Turnu Severin

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

5 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vanzare inchiriere spa?iu comercial

Central, Drobeta-Turnu Severin

250 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

399 €
/ lună 0.89 € / mp / lună

Teren spalatorie auto de inchiriat + magazin

Schela, Drobeta-Turnu Severin

450 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

750 €
/ lună 9.38 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial str. Traian

Traian, Drobeta-Turnu Severin

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

550 €
/ lună 18.33 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu Comercial

Traian, Drobeta-Turnu Severin

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

230 €
/ lună 4.60 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Traian, Drobeta-Turnu Severin

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

500 €
/ lună 7.69 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial bld carol

Central, Drobeta-Turnu Severin

65 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

2 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

inchiriem post unghi de fuga,post stare tehnica ...

Central, Drobeta-Turnu Severin

35 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

400 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Depozit de inchiriat

Central, Drobeta-Turnu Severin

160 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

650 €
/ lună 1.12 € / mp / lună

Inchiriez spa?ii zona industriala

Central, Drobeta-Turnu Severin

580 mp utili