Proprietăți unice: 62
Proprietari: 62
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

175 €
/ lună 8.75 € / mp / lună

Inchiriez 2 spatii

Central, Drobeta-Turnu Severin

20 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 173 € și 175 €
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
7

3 €
/ lună 0 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Drobeta-Turnu Severin

800 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan

Central, Drobeta-Turnu Severin

5.964 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

400 €
/ lună 5.71 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat in Simian Calea Craiovei

Exterior Vest, Drobeta-Turnu Severin

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă

191 €
/ lună 3.18 € / mp / lună

Inchiriere spatiu depozitare

Central, Drobeta-Turnu Severin

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

1 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Drobeta-Turnu Severin

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

24.999 €
/ lună 50.00 € / mp / lună

Parcele teren intravilan 461-502 mp Aeroport / ...

Central, Drobeta-Turnu Severin

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
9

10 €
/ lună 0.25 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial,b-dul Tudor Vladimir ...

Central, Drobeta-Turnu Severin

40 mp utili
40 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

115 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Teren Intravilan Padurea Crihala

Crihala, Drobeta-Turnu Severin

1.241 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

660 €
/ lună 6.29 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Exterior Vest, Drobeta-Turnu Severin

105 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

2.500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial declarat, 250 mp, parter

Exterior Vest, Drobeta-Turnu Severin

250 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

35 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare Drobeta Turnu Severin

Central, Drobeta-Turnu Severin

4.168 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

33.500 €
/ lună 66.47 € / mp / lună

Teren intravilan 504 metri intrare din strada M ...

Central, Drobeta-Turnu Severin

504 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

30 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren intravilan cu iesire la centura Dr. ...

Central, Drobeta-Turnu Severin

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

600 €
/ lună 0.40 € / mp / lună

Inchiriez teren 1500mp

Central, Drobeta-Turnu Severin

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

1.000 €
/ lună 19.61 € / mp / lună

Spatiu comercial 51 mp Splaiul Mihai Viteazu pa ...

Central, Drobeta-Turnu Severin

51 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

1.200 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Drobeta-Turnu Severin

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

450 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Drobeta-Turnu Severin

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
17

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez sau vand spatiu comercial - magazin, ...

Ultracentral, Drobeta-Turnu Severin

1.600 mp utili
2006
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

300 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial

Central, Drobeta-Turnu Severin

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

37.000 €
/ lună 37 € / mp / lună

Vand teren 1000 mp zona Walter

Central, Drobeta-Turnu Severin

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

18.800 €
/ lună 47 € / mp / lună

Vand Teren 400mp in Drobeta Turnu Severin

Central, Drobeta-Turnu Severin

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

10 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriez spatiu central cu parcare privata

Central, Drobeta-Turnu Severin

745 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

400 €
/ lună 2.86 € / mp / lună

Spatiu Comercial De Inchiriat

Central, Drobeta-Turnu Severin

140 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
6

48 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren intravilan Walter Maracineanu

Mărăcineanu, Drobeta-Turnu Severin

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

130 €
/ lună 0.26 € / mp / lună

Teren Intravilan

Central, Drobeta-Turnu Severin

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
4

550 €
/ lună 18.33 € / mp / lună

Spatiu comercial Dunarea, renovat, AC

Central, Drobeta-Turnu Severin

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

450 €
/ lună 6.43 € / mp / lună

Inchiriem spatiu comercial zona cu potential

Central, Drobeta-Turnu Severin

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

350 €
/ lună
400 €
4.12 € / mp / lună

Vand sau inchiriez spatiu comercial Drobeta-Tur ...

Central, Drobeta-Turnu Severin

85 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

29 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren intravilan cu iesire la E70 Centura Sever ...

Central, Drobeta-Turnu Severin

894 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Drobeta-Turnu Severin, Județul Mehedinți

Drobeta-Turnu Severin, un oraș cu o istorie bogată și situat pe malul Dunării, oferă oportunități excelente pentru afaceri. Această zonă este cunoscută pentru accesibilitatea sa și pentru prețurile competitive ale spațiilor comerciale. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 500 euro, cu oferte ce încep de la 20 euro și pot ajunge până la 100.000 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 801 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 80 m², cu cele mai mari având 450 m² și cele mai mici de 21 m².
  • Compartimentare: Majoritatea ofertelor sunt de 3+ camere, reprezentând 10% din total.
  • Accesibilitate: Aproximativ 63% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face ideale pentru antreprenori și mici afaceri.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 100 de zile, indicând o piață activă.
  • Proprietari direcți: Toate proprietățile sunt disponibile direct de la proprietari, facilitând astfel procesul de închiriere.

Drobeta-Turnu Severin reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile și bine situate. Ești pregătit să îți dezvolți afacerea în această zonă? Explorează acum ofertele de închiriere!