Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

400 €
/ lună 7.41 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial

Cerneți

La ~5km distanță

54 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

47 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Cerneți

La ~5km distanță

5.265 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

36.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren 1800 mp in Cerneti

Cerneți

La ~5km distanță

1.800 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

350 €
/ lună 6.48 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Cerneți

La ~5km distanță

54 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

35 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand Teren SIMIAN

Șimian

La ~5km distanță

19.755 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

60 €
/ lună 0.12 € / mp / lună

Teren de vanzare Simian

Șimian

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

100.000 €
/ lună
119.999 €
20 € / mp / lună

Teren 5000 mp, 2 deschideri, utilitati complete ...

Șimian

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

90 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

Vand teren in SIMIAN la Dunare

Șimian

La ~5km distanță

1.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

50 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Vand pamant zona centrala Cerneti!

Șimian

La ~5km distanță

1.380 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

40.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren intravilan la Dunare Simian

Șimian

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

15 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren intravilan suparfata 1558 m2, pret 1 ...

Șimian

La ~5km distanță

1.558 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

42 €
/ lună 0 € / mp / lună

Parcele de teren intravilan construibil zona fo ...

Dudașu

La ~5km distanță

11.268 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

33.990 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Teren Extravilan 4532 mp 7.5 /mp negociabil Dud ...

Dudașu

La ~5km distanță

4.532 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

150 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Inchiriez doua spatii comerciale Autogara

Autogară, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

2 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

inchiriem post unghi de fuga,post stare tehnica ...

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

35 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

5 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vanzare inchiriere spa?iu comercial

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

250 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

400 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Depozit de inchiriat

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

160 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

2 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

inchiriez scaun coafor frizerie

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

450 €
/ lună 6.43 € / mp / lună

Inchiriem spatiu comercial zona cu potential

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
7

30 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren industrial Banovi?a, Platforma Est, spate ...

Industrial, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

3.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

100.000 €
/ lună 1,428.57 € / mp / lună

vand spa?iu comercial Str Cri?an numarul 60

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

200 €
/ lună 2.86 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

350 €
/ lună
400 €
4.12 € / mp / lună

Vand sau inchiriez spatiu comercial Drobeta-Tur ...

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

85 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

120 €
/ lună

CASA TINERETULUI - Spatii de inchiriat

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
17

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez sau vand spatiu comercial - magazin, ...

Ultracentral, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

1.600 mp utili
2006
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

450 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

10 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriez spatiu central cu parcare privata

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

745 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

350 €
/ lună 7.95 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu comercial pe Str. Veterani (z ...

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

44 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

300 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

250 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

De inchiriat

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

30 mp utili