Proprietar
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

3.500 €
/ lună 0.81 € / mp / lună

Teren de vanzare

Săpânța

4.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

29.999 €
/ lună 15.00 € / mp / lună

Teren 2.000 mp in Sapanta intabulat

Săpânța

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

155.000 €
/ lună 0.30 € / mp / lună

Vand Teren + Ferma+ Balta de peste in Comuna Sa ...

Săpânța

510.004 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

38.000 €
/ lună 10.27 € / mp / lună

Vand teren intravilan sau schimb cu apartament ...

Piatra

La ~5km distanță

3.700 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
9

43.900 €
/ lună 19.81 € / mp / lună

Teren Intravilan de 2.216 mp in Sarasau

Sarasău

La ~10km distanță

2.216 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

5 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Sighetu Marmației

La ~15km distanță

55 mp utili

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

6 €
/ lună 0.17 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu central

Sighetu Marmației

La ~15km distanță

35 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Spatii de productie de inchiriat

Sighetu Marmației

La ~15km distanță

2.500 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
1

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de inchiriat pe DN18

Sighetu Marmației

La ~15km distanță

10.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

23 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

cazare regim hotelier

Central, Sighetu Marmației

La ~15km distanță

2.300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

949 €
/ lună 5.58 € / mp / lună

Inchiriez spatiu zona Penny

Central, Sighetu Marmației

La ~15km distanță

170 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
6

700 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial

Central, Sighetu Marmației

La ~15km distanță

70 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
10

750 €
/ lună
1.290 €
5.17 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat ultracentral

Ultracentral, Sighetu Marmației

La ~15km distanță

145 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

30 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren Intabulat Intravilan cu Nr de Casa ,drum ...

Central, Sighetu Marmației

La ~15km distanță

4.600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

63.900 €
/ lună 72.70 € / mp / lună

Teren 879mp Sighetu Marmatiei / Strada Primaver ...

Central, Sighetu Marmației

La ~15km distanță

879 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

1 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Spatii de inchiriat

Central, Sighetu Marmației

La ~15km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

481 €
/ lună 9.62 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Sighetu Marmației

La ~15km distanță

50 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
10

1.290 €
/ lună
492 €
10.32 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat ultracentral

Ultracentral, Sighetu Marmației

La ~15km distanță

125 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
14

600 €
/ lună 11.76 € / mp / lună

Spa?iu comercial de 120 mp pentru inchiriat in ...

Ultracentral, Sighetu Marmației

La ~15km distanță

51 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

400 €
/ lună 2.86 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial zona CIL

Sighetu Marmației

La ~15km distanță

140 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

196 €
/ lună 0.39 € / mp / lună

Teren/Depozit de inchiriat

Central, Sighetu Marmației

La ~15km distanță

500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

1.460.000 €
/ lună 73 € / mp / lună

Teren Industrial 20.000 mp Sighetu Marmatiei (H ...

Nord, Sighetu Marmației

La ~15km distanță

20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare cu panorama deosebita asupra m ...

Central, Sighetu Marmației

La ~15km distanță

1.861 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
5

35.000 €
/ lună 36.92 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Sighetu Marmației

La ~15km distanță

948 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

19 €
/ lună 0.68 € / mp / lună

Spatiu comercial in centrul orasului de inchiri ...

Central, Sighetu Marmației

La ~15km distanță

28 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

54.000 €
/ lună 37.89 € / mp / lună

Teren cu fundatie

Sighetu Marmației

La ~15km distanță

1.425 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

320 €
/ lună 12.31 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat zona Big, trafic intens, pa ...

Central, Sighetu Marmației

La ~15km distanță

26 mp utili
Agenție

3 zile în urmă
8

800 €
/ lună 2 € / mp / lună

Spatiu comercial 400 mp utili

Central, Sighetu Marmației

La ~15km distanță

400 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
5

800 €
/ lună 6.40 € / mp / lună

Spatiu comercial de 125mp de inchiriat in zona ...

Ultracentral, Sighetu Marmației

La ~15km distanță

125 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

1 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Inchiriez spatiu

Ultracentral, Sighetu Marmației

La ~15km distanță

20 mp utili