Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție

2 luni în urmă
4

67.788 €
/ lună 28 € / mp / lună
76.800 €

Teren de vanzare in Grosi cu priveliste superba

Iadăra

2.421 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

245.000 €
/ lună 120.10 € / mp / lună
65.000 €

Teren intravilan, zona parc Hosteze, Tautii Mag ...

Iadăra

2.040 mp teren
Agenție

Azi
3

120.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren intravilan 3000mp | Tautii-Magheraus | Ut ...

Iadăra

3.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

38.000 €
/ lună 1,727.27 € / mp / lună

Vind spatiu comercial.Somcuta

Central, Șomcuta Mare

La ~5km distanță

22 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
7

49.500 €
/ lună 11 € / mp / lună

Teren de vanzare in Somcuta Mare, Maramures!

Central, Șomcuta Mare

La ~5km distanță

4.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
3

1.200 €
/ lună 0.12 € / mp / lună

Vand teren intravilan Somcuta Mare

Central, Șomcuta Mare

La ~5km distanță

10.300 mp teren

Agenție

1 lună în urmă
3

84.800 €
/ lună 30.98 € / mp / lună

Teren de vanzare in Grosi cu priveliste superba

Central, Ulmeni

La ~10km distanță

2.737 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
13

46.550 €
/ lună 7 € / mp / lună

Teren intravilan Berchez 3700 mp+ 2950 mp Utili ...

Berchez

La ~10km distanță

6.650 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

600 €
/ lună 3 € / mp / lună

Inchiriez hala 200 mp Sal?ig curent trifazic, p ...

Sălsig

La ~10km distanță

200 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
9

73.000 €
/ lună 12.81 € / mp / lună

Teren 5,700mp Somcuta Mare / investitie cu pote ...

Hovrila

La ~10km distanță

5.700 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

55.000 €
/ lună 6.47 € / mp / lună

Oportunitate teren intravilan Somcuta Mare

Hovrila

La ~10km distanță

8.500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

36.400 €
/ lună 13 € / mp / lună

Teren 28 ari, drum principal

Satulung

La ~10km distanță

2.800 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

44.000 €
/ lună 11 € / mp / lună

Teren intravilan De Vanzare la DN

Satulung

La ~10km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

40.000 €
/ lună 16 € / mp / lună

Teren 2500mp Urziceni

Posta

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
13

650 €
/ lună 11.21 € / mp / lună

Spatiu comercial 58mp in incinta Super PROFI Ur ...

Posta

La ~10km distanță

58 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
4

37.000 €
/ lună 10.78 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 35 ari, Sat Mogoses ...

Mogoșești

La ~10km distanță

3.432 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

35.000 €
/ lună 5.93 € / mp / lună

Hideaga, com Satulung, 59 ari ideal pentru dezv ...

Hideaga

La ~10km distanță

5.900 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

30.000 €
/ lună 4.48 € / mp / lună

Teren Hideaga | Deschidere pe E58 DN1C

Hideaga

La ~10km distanță

6.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
7

34.900 €
/ lună 12.03 € / mp / lună

teren intravilan 2900mp, priveliste, utilitati, ...

Fărcașa

La ~10km distanță

2.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

550 €
/ lună 0.41 € / mp / lună

Teren intravilan 1350 mp deschidere DJ108D idea ...

Ariniș

La ~15km distanță

1.350 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

28.850 €
/ lună 9.00 € / mp / lună

Teren intravilan generos 3.206 mp in Remecioara ...

Remecioara

La ~15km distanță

3.206 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
14

1.850 €
/ lună 5.78 € / mp / lună

Spatiu comercial de 320mp de inchiriat

Prislop

La ~15km distanță

320 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
8

6.000 €
/ lună 0.95 € / mp / lună

Teren extravilam, loc. Rona de Sus, jud. Maramu ...

Prislop

La ~15km distanță

6.311 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

17.000 €
/ lună 19.59 € / mp / lună

Teren 868 mp | Zona retrasa | Utilitati la tere ...

Colțirea

La ~15km distanță

868 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

29.900 €
/ lună 27.92 € / mp / lună

Tautii-Magheraus - TEREN DE VANZARE

Colțirea

La ~15km distanță

1.071 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

135.000 €
/ lună 13.50 € / mp / lună

Teren intravilan 10.000 mp plan | Utilitati in ...

Colțirea

La ~15km distanță

10.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
11

35.000 €
/ lună 7 € / mp / lună

Poiana pentru cabana de vanzare intravilan Coas

Coaș

La ~15km distanță

5.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

45.000 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren intravilan in Coas

Coaș

La ~15km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
1

1.050 €
/ lună 0.25 € / mp / lună

Teren de vanzare intravilan

Coaș

La ~15km distanță

4.200 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

46.000 €
/ lună 11.50 € / mp / lună

Teren pentru constructie, 40 ari, zona Exterior ...

Coaș

La ~15km distanță

4.000 mp teren