Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție

1 săptămână în urmă
3

135.000 €
/ lună 13.50 € / mp / lună

Teren intravilan 10.000 mp plan | Utilitati in ...

Colțirea

10.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

29.900 €
/ lună 27.92 € / mp / lună

Tautii-Magheraus - TEREN DE VANZARE

Colțirea

1.071 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

17.000 €
/ lună 19.59 € / mp / lună

Teren 868 mp | Zona retrasa | Utilitati la tere ...

Colțirea

868 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 săptămână în urmă
4

37.000 €
/ lună 10.78 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 35 ari, Sat Mogoses ...

Mogoșești

La ~5km distanță

3.432 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Buzesti 14 ari 25 minute din Baia Mare

Buzești

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

35.000 €
/ lună 5.93 € / mp / lună

Hideaga, com Satulung, 59 ari ideal pentru dezv ...

Hideaga

La ~5km distanță

5.900 mp teren

Agenție

2 luni în urmă
2

30.000 €
/ lună 4.48 € / mp / lună

Teren Hideaga | Deschidere pe E58 DN1C

Hideaga

La ~5km distanță

6.700 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

31.500 €
/ lună 27.06 € / mp / lună

Teren intravilan de Vanzare in Bozanta Mare | S ...

Bozânta Mare

La ~5km distanță

1.164 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

28.000 €
/ lună 56 € / mp / lună

Teren de vanzare parcele 500 mp cu proiect de c ...

Bozânta Mare

La ~5km distanță

500 mp teren
1E
Agenție

1 săptămână în urmă
8

35.000 €
/ lună 17.50 € / mp / lună

Teren pentru constructie ,20 ari,pozitie excele ...

Bozânta Mare

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

354 €
/ lună

Arendez teren 1,20 hectar la pod Ardusat

Ardusat

La ~5km distanță

Agenție

1 lună în urmă
9

44.000 €
/ lună 24.44 € / mp / lună

In localitatea Merisor, teren intravilan, aproa ...

Merișor

La ~5km distanță

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

108.000 €
/ lună 10.80 € / mp / lună

Vand urgent teren in Merisor

Merișor

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

36.400 €
/ lună 13 € / mp / lună

Teren 28 ari, drum principal

Satulung

La ~5km distanță

2.800 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

44.000 €
/ lună 11 € / mp / lună

Teren intravilan De Vanzare la DN

Satulung

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
7

34.900 €
/ lună 12.03 € / mp / lună

teren intravilan 2900mp, priveliste, utilitati, ...

Fărcașa

La ~5km distanță

2.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

90.000 €
/ lună 6,000.00 € / mp / lună

Teren intravilan construibil de vanzare

Tăuții-Măgherăuș

La ~5km distanță

15 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

28.000 €
/ lună 56 € / mp / lună

12 parcele de Teren cu autorizatie de construir ...

Tăuții-Măgherăuș

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
15

49.900 €
/ lună 17.21 € / mp / lună

DE VANZARE Teren Strada Victoriei Baia Mare

Tăuții-Măgherăuș

La ~5km distanță

2.900 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

700 €
/ lună 8.75 € / mp / lună

Zona DruRelax, spatiu de inchiriat, 83 mpc, vit ...

Tăuții-Măgherăuș

La ~5km distanță

80 mp utili
2025
Agenție

2 luni în urmă
4

36.288 €
/ lună 48 € / mp / lună

Teren 2 parcele Tautii Magheraus str 44

Tăuții-Măgherăuș

La ~5km distanță

756 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

72.000 €
/ lună 36.46 € / mp / lună
3.650 €

Doua parcele teren 1000mp/975mp in Tautii-Maghe ...

Tăuții-Măgherăuș

La ~5km distanță

1.975 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

143.500 €
/ lună 35.88 € / mp / lună

Teren intravilan situat in zona rezidentiala 1 ...

Tăuții-Măgherăuș

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

158.875 €
/ lună 25.63 € / mp / lună

Teren intravilan Tautii Magheraus pentru constr ...

Tăuții-Măgherăuș

La ~5km distanță

6.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

39.250 €
/ lună 38.86 € / mp / lună

Vand teren intravilan Tautii Magheraus- 10 arii

Tăuții-Măgherăuș

La ~5km distanță

1.010 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

1.950 €
/ lună 10.26 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Tăuții-Măgherăuș

La ~5km distanță

190 mp utili
2020
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

3.500 €
/ lună 3.04 € / mp / lună

2 parcele superbe de teren zona deosebita Tauti ...

Tăuții-Măgherăuș

La ~5km distanță

1.151 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

6 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Ofer spatiu comercial in chirie zona Dura

Tăuții-Măgherăuș

La ~5km distanță

200 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
4

41.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Teren extravilan Busag 82 ari, plan drept, lang ...

Tăuții-Măgherăuș

La ~5km distanță

8.200 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

17.000 €
/ lună 19.59 € / mp / lună

Teren de vanzare Intravilan Tautii-Magheraus, S ...

Tăuții-Măgherăuș

La ~5km distanță

868 mp teren