Proprietăți unice: 239
Proprietari: 45
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

600 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial/birouri, 60 mp, Bld Bucuresti- ...

Gării, Baia Mare

60 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

52.000 €
/ lună 74.29 € / mp / lună

Ocazie Teren in Baia Mare 700 MP str Razoarelor

Central, Baia Mare

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

384 €
/ lună 10.97 € / mp / lună

Inchiriez studio sau birouri centru vechi

Central, Baia Mare

35 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

3.500 €
/ lună 20.59 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral de inchiriat in B ...

Ultracentral, Baia Mare

170 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

98.000 €
/ lună 80 € / mp / lună

Teren intravilan 1225 mp str Victoriei nr 79 G

Central, Baia Mare

1.225 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

600 €
/ lună 10.91 € / mp / lună

De inchiriat - Spatiu comercial Ultracentral - ...

Săsar, Baia Mare

55 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

400 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri, 60 mp, zona Center-Pizza ...

Gării, Baia Mare

60 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

1.500 €
/ lună 7.73 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat Baia Mare

Traian, Baia Mare

194 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

700 €
/ lună 7 € / mp / lună

De inchiriat spatiu comercial 100 mp in Baia Ma ...

Central, Baia Mare

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

384 €
/ lună 9.14 € / mp / lună

Inchiriez birouri centru vechi

Central, Baia Mare

42 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

250 €
/ lună

Birou ultracentral Baia Mare strada Bilascu | l ...

Ultracentral, Baia Mare

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

540 €
/ lună
600 €
11.25 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat ultracentral, strada George ...

Ultracentral, Baia Mare

48 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

340 €
/ lună 4.86 € / mp / lună

Republicii, spatiu pentru birouri, 3 camere, de ...

Vasile Alecsandri, Baia Mare

70 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă

900 €
/ lună 18 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial la parter, str. G. C ...

Central, Baia Mare

50 mp utili
4E
Agenție

3 săptămâni în urmă

900 €
/ lună 18 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial la parter, str. G. C ...

Central, Baia Mare

50 mp utili
4E
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

650 €
/ lună 9.29 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat pe strada Victoriei nr 96(R ...

Central, Baia Mare

70 mp utili
Agenție

4 săptămâni în urmă
5

250.000 €
/ lună 1,213.59 € / mp / lună

Locul unde afacerea ta prinde contur! Spa?iu de ...

Central, Baia Mare

206 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

7 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

De inchiriat spatiu comercial 100 mp in Baia Ma ...

Central, Baia Mare

100 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
4

1.500 €
/ lună 4.84 € / mp / lună

Inchiriere - spatiu comercial, cu 11 incaperi

Progresul, Baia Mare

310 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

53.000 €
/ lună 88.33 € / mp / lună

Teren Valea Rosie

Valea Roșie, Baia Mare

600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Hala/Spatiu de Inchiriat zona Piata Alimente

Orașul Vechi, Baia Mare

100 mp utili
2000
Agenție

1 lună în urmă
3

3.000 €
/ lună 6.55 € / mp / lună

Bd. Unirii, imobil nou, spatii comerciale, de l ...

Ultracentral, Baia Mare

458 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
15

350 €
/ lună
257 €
11.67 € / mp / lună

Spa?iu comercial de 22mp de inchiriat in zona R ...

Progresul, Baia Mare

30 mp utili
1980
Agenție

1 lună în urmă
5

49.000 €
/ lună 64.81 € / mp / lună

Teren intravilan 756mp si cota parte de drum Ba ...

Central, Baia Mare

756 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

2.420 €
/ lună 11.31 € / mp / lună

NEW! Spatiu Comercial-Birouri DE INCHIRIATGeorg ...

Republicii, Baia Mare

214 mp utili
2022
Agenție

1 lună în urmă
9

65.000 €
/ lună 65 € / mp / lună

Teren intravilan in spate la Castel Transilvani ...

Central, Baia Mare

1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

1.200 €
/ lună 8.11 € / mp / lună

Bd. Traian in zona H. Mara, Spatiu comercial cu ...

Traian, Baia Mare

148 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
3

849 €
/ lună 5.86 € / mp / lună

Chirie SPATIU COMERCIAL zona republicii

Vasile Alecsandri, Baia Mare

145 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
11

600 €
/ lună 6 € / mp / lună

Hala de inchiriat, 100 mp, zona Independentei

Independenței, Baia Mare

100 mp utili
2000
Agenție

1 lună în urmă
3

6.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Proprietate HoReCa, 300 mp, zona Central

Central, Baia Mare

300 mp utili