Proprietăți unice: 45
Proprietari: 45
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

2.420 €
/ lună 10 € / mp / lună

NEW! Spatiu Comercial - Birouri DE INCHIRIAT– G ...

Decebal, Baia Mare

242 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

3.460 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriez doua spatii comerciale , alaturate , ...

Săsar, Baia Mare

346 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
12

600 €
/ lună 10.91 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat, Iuliu Maniu, 55m ...

Săsar, Baia Mare

55 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
5

200 €
/ lună 25 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Ultracentral, Baia Mare

8 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

550 €
/ lună 0.27 € / mp / lună

Ocazie teren de vanzare

Exterior Vest, Baia Mare

2.014 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

270.000 €
/ lună 270 € / mp / lună

Vand teren,10 arii,Baia Mare(Fara agentii)

Central, Baia Mare

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

200 €
/ lună 7.41 € / mp / lună

Birou de inchiriat Strada scolii

Central, Baia Mare

27 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

384 €
/ lună 10.97 € / mp / lună

Inchiriez studio sau birouri centru vechi

Central, Baia Mare

35 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

3.500 €
/ lună 20.59 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral de inchiriat in B ...

Ultracentral, Baia Mare

170 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

98.000 €
/ lună 80 € / mp / lună

Teren intravilan 1225 mp str Victoriei nr 79 G

Central, Baia Mare

1.225 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

384 €
/ lună 9.14 € / mp / lună

Inchiriez birouri centru vechi

Central, Baia Mare

42 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
4

250 €
/ lună

Birou ultracentral Baia Mare strada Bilascu | l ...

Ultracentral, Baia Mare

Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
7

540 €
/ lună
600 €
11.25 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat ultracentral, strada George ...

Ultracentral, Baia Mare

48 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

650 €
/ lună 9.29 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat pe strada Victoriei nr 96(R ...

Central, Baia Mare

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

53.000 €
/ lună 88.33 € / mp / lună

Teren Valea Rosie

Valea Roșie, Baia Mare

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

850 €
/ lună
900 €
8.50 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere spatiu modern 100 mp ultra ...

Ultracentral, Baia Mare

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

690 €
/ lună 8.85 € / mp / lună

Birouri (Parter + Etaj 1) + Depozit (Parter), i ...

Central, Baia Mare

78 mp utili
2E
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
13

1.200 €
/ lună 11.43 € / mp / lună

Spatiu Comercial de inchiriat Baia Mare (Zona C ...

Central, Baia Mare

105 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez teren generos pentru diverse activita ...

Central, Baia Mare

15.296 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
15

2.400 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiu stradal de inchiriat

Valea Borcutului, Baia Mare

400 mp utili
1.500 mp teren
2008
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

650 €
/ lună 8.23 € / mp / lună

Inchiriez birouri

Central, Baia Mare

79 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

2.000 €
/ lună 0.63 € / mp / lună

Vand teren in Dumbravita

Central, Baia Mare

3.150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu comercial st culturi 4/ 24 pre ...

Central, Baia Mare

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

2.500 €
/ lună 0.31 € / mp / lună

Vand teren Baia Mare

Central, Baia Mare

8.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
13

4 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriez hale productie si birouri in Baia Mar ...

Central, Baia Mare

600 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

400 €
/ lună 8 € / mp / lună

Birouri de inchiriat

Republicii, Baia Mare

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

39.900 €
/ lună 8.80 € / mp / lună

Teren Intravilan Danesti spre Cavnic

Central, Baia Mare

4.533 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

4 €
/ lună 0.27 € / mp / lună

Primesc la Spa

Central, Baia Mare

15 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

314 €
/ lună 10.47 € / mp / lună

Spa?iu comercial

Central, Baia Mare

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

150 €
/ lună 25 € / mp / lună

Spa?iu multifunc?ional + vitrina + parcare Bule ...

Republicii, Baia Mare

6 mp utili

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Baia Mare, Județul Maramureș

Baia Mare, un oraș cu o istorie bogată și o comunitate vibrantă, oferă oportunități excelente pentru afaceri. Această zonă este cunoscută pentru accesibilitatea sa și pentru atmosfera prietenoasă. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 490 euro, cu oferte care încep de la 78 euro și ajung până la 1.600 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 75 m², cu cele mai mici având 20 m² și cele mai mari ajungând până la 1.000 m².
  • Accesibilitate: Aproximativ 66% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce face din Baia Mare o destinație atractivă pentru antreprenori.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 7 euro, cu valori variind între 1 euro și 22 euro.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 62 de zile, indicând o piață activă.
  • Compartimentare: Majoritatea ofertelor sunt pentru spații cu 3 sau mai multe camere, reprezentând 3% din total.

Baia Mare se dovedește a fi o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile și bine situate. Ești pregătit să îți dezvolți afacerea? Explorează acum spațiile comerciale de închiriat disponibile direct de la proprietari!