Proprietăți unice: 239
Proprietari: 45
Agenție

2 luni în urmă
4

701 €
/ lună
580 €
11.31 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial | Zona Vasile Lucac ...

Exterior Est, Baia Mare

62 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
3

450 €
/ lună 3 € / mp / lună

HALA / CHIRIE de la 150mp - 1,050mp pe Bd- REGE ...

Exterior Sud, Baia Mare

Agenție

2 luni în urmă
18

200 €
/ lună 20 € / mp / lună

ZONA MARGEANULUI clădire birouri, finisat& ...

Depozitelor, Baia Mare

10 mp
1998
1E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

3.460 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriez doua spatii comerciale , alaturate , ...

Săsar, Baia Mare

346 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
5

500 €
/ lună 4.67 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat | Cartier Fernezi ...

Ferneziu, Baia Mare

107 mp utili
1980
Agenție

2 luni în urmă
10

501 €
/ lună 5.57 € / mp / lună

Birouri / spații de lucru de închiriat – etaj 1 ...

Independenței, Baia Mare

90 mp utili
1E
2010
Agenție

3 luni în urmă
6

600 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spațiu comercial/birouri, acces separat, supraf ...

Republicii, Baia Mare

100 mp utili
4E
1990
Agenție

3 luni în urmă
11

351 €
/ lună
450 €
3.90 € / mp / lună

Spațiu comercial 90mp de închiriat cu front la ...

Independenței, Baia Mare

90 mp utili
1E
2010
Agenție

3 luni în urmă
17

4.026 €
/ lună
3.327 €

Zona Eminescu HALA 451 mp + caldire birouri 154 ...

Exterior Est, Baia Mare

Agenție

3 luni în urmă
7

1.500 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spațiu comercial cu trafic pietonal

Vasile Alecsandri, Baia Mare

180 mp utili
4E
1985
Agenție

4 luni în urmă
4

150 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat | demisol | 20 mp ...

Bogdan Vodă, Baia Mare

20 mp utili
4E
1990
Agenție

4 luni în urmă
12

1.000 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Închiriere Spațiu Comercial – Zonă URBIS!

Ferneziu, Baia Mare

120 mp utili
1990
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
12

600 €
/ lună 10.91 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat, Iuliu Maniu, 55m ...

Săsar, Baia Mare

55 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
3

1.201 €
/ lună 5.39 € / mp / lună

Hala de inchiriat-zona Margeanului

Depozitelor, Baia Mare

1 camere
223,6 mp
Etaj 1 / 1
1990
Agenție

5 luni în urmă
15

1.000 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

Spațiu de birouri de închiriat, clădire nouă, z ...

Progresul, Baia Mare

4 camere
160 mp
Parter / 1
2000
Agenție

5 luni în urmă
12

801 €
/ lună 4.85 € / mp / lună

CLADIRE ISTORICA(1895), 150 mp Centrul Vechi ...

Orașul Vechi, Baia Mare

165 mp utili
1985
Agenție

5 luni în urmă
14

700 €
/ lună 8.75 € / mp / lună

Spatiu de birouri si hala de depozitare ,de inc ...

Orașul Vechi, Baia Mare

4 camere
80 mp
Etaj 1 / 1
2015
Agenție

5 luni în urmă
6

271 €
/ lună 19.36 € / mp / lună

Boxă de închiriat Piața Izvoare cu vitrină

Orașul Vechi, Baia Mare

14 mp utili
2000
Agenție

6 luni în urmă
10

1.331 €
/ lună
1.100 €
7.16 € / mp / lună

Spațiu de birouri ultracentral

Independenței, Baia Mare

5 camere
186 mp
Etaj 2 / 4
1990
Agenție

8 luni în urmă
6

728 €
/ lună 3.64 € / mp / lună

Spațiu de închiriat pt sala dansuri, gimnastica ...

Periferie, Baia Mare

Agenție

8 luni în urmă
8

2.503 €
/ lună 4.55 € / mp / lună

Hala industriala 550mp + 450 mp curte de închir ...

Periferie, Baia Mare

Agenție

8 luni în urmă
6

2.000 €
/ lună 0.67 € / mp / lună

Teren de închiriat – 3.000 mp+ – la bulevard pr ...

Independenței, Baia Mare

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
17

200 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

CENTRU VECHI (Zona LOGOut) birouri de inchiriat ...

Orașul Vechi, Baia Mare

12,3 mp
1950
2E
Agenție

9 luni în urmă
20

2.025 €
/ lună 4.40 € / mp / lună

HALA DEPOZITARE 260mp si parte birouri 150mp fi ...

Depozitelor, Baia Mare

2E
Agenție

9 luni în urmă
17

1.844 €
/ lună
1.524 €
1.60 € / mp / lună

Zona Margeanului HALA industriala +birouri +dep ...

Depozitelor, Baia Mare

1E
Agenție

9 luni în urmă
10

1.750 €
/ lună 1.75 € / mp / lună

ZONA INDUSTRIALA hale de inchiriat diferite sup ...

Exterior Est, Baia Mare

Agenție

10 luni în urmă
45

11.900 €
/ lună
9.835 €
8.47 € / mp / lună

DE INCHIRIAT/VANZARE spatiu comercial cu acces ...

Griviței, Baia Mare

1.405 mp utili
1E
2020
Agenție

10 luni în urmă
9

350 €
/ lună 7.78 € / mp / lună

Ultracentral Inchiriere spatiu pentru birouri ...

Ultracentral, Baia Mare

45 mp
4E
Agenție

10 luni în urmă
6

4.158 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

Spațiu industrial de 1,188mp de închiriat în zo ...

Exterior Nord, Baia Mare

Agenție

10 luni în urmă
14

6.987 €
/ lună
5.775 €
4.23 € / mp / lună

Spațiu industrial de 1,650mp de închiriat

Exterior Nord, Baia Mare