Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție

3 luni în urmă
7

1.500 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spațiu comercial cu trafic pietonal

Vasile Alecsandri, Baia Mare

180 mp utili
4E
1985
Agenție

1 lună în urmă
5

340 €
/ lună 4.86 € / mp / lună

Republicii, spatiu pentru birouri, 3 camere, de ...

Vasile Alecsandri, Baia Mare

70 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
3

849 €
/ lună 5.86 € / mp / lună

Chirie SPATIU COMERCIAL zona republicii

Vasile Alecsandri, Baia Mare

145 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

5 luni în urmă
4

550 €
/ lună 6.11 € / mp / lună

Granicerilor, spatiu comercial 100mp

Hotvon, Baia Mare

La ~5km distanță

90 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
6

198.000 €
/ lună 1,663.87 € / mp / lună

Spa?iu comercial, 119 mp, vitrina stradala, zon ...

Hotvon, Baia Mare

La ~5km distanță

119 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

1.210 €
/ lună
1.000 €
6.37 € / mp / lună

Oportunitate inchiriere: 190 mp utili | zona ac ...

Hotvon, Baia Mare

La ~5km distanță

190 mp utili
4E
1970

Agenție

1 lună în urmă
4

1.500 €
/ lună 4.84 € / mp / lună

Inchiriere - spatiu comercial, cu 11 incaperi

Progresul, Baia Mare

La ~5km distanță

310 mp utili
Agenție

5 luni în urmă

1.000 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

Spa?iu de birouri de inchiriat, cladire noua, z ...

Progresul, Baia Mare

La ~5km distanță

160 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
15

350 €
/ lună 11.67 € / mp / lună

Spa?iu comercial de 22mp de inchiriat in zona R ...

Progresul, Baia Mare

La ~5km distanță

30 mp utili
1980
Agenție

5 luni în urmă
15

1.000 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

Spațiu de birouri de închiriat, clădire nouă, z ...

Progresul, Baia Mare

La ~5km distanță

4 camere
160 mp
Parter / 1
2000
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

150 €
/ lună 25 € / mp / lună

Spa?iu multifunc?ional + vitrina + parcare Bule ...

Republicii, Baia Mare

La ~5km distanță

6 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
3

2.420 €
/ lună 11.31 € / mp / lună

NEW! Spatiu Comercial-Birouri DE INCHIRIATGeorg ...

Republicii, Baia Mare

La ~5km distanță

214 mp utili
2022
Agenție

3 luni în urmă
7

600 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spațiu comercial/birouri, acces separat, supraf ...

Republicii, Baia Mare

La ~5km distanță

100 mp utili
4E
1990
Proprietar
Comision 0%

Azi
7

191 €
/ lună 9.55 € / mp / lună

Birou ultracentral Baia Mare strada Bilascu | l ...

Republicii, Baia Mare

La ~5km distanță

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

400 €
/ lună 8 € / mp / lună

Birouri de inchiriat

Republicii, Baia Mare

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

189.000 €
/ lună 1,512.00 € / mp / lună

Spatiu comercial 125 mp

Traian, Baia Mare

La ~5km distanță

125 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
1

2.311 €
/ lună 12.10 € / mp / lună

Bd. Traian, spatiu comercial de inchiriat, 90 m ...

Traian, Baia Mare

La ~5km distanță

191 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
7

850 €
/ lună 12.88 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Traian 7

Traian, Baia Mare

La ~5km distanță

66 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
1

2.700 €
/ lună 15.43 € / mp / lună

Spatiu Comercial, parter, 175 mp, Ultracentral, ...

Traian, Baia Mare

La ~5km distanță

175 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
1

2.311 €
/ lună 12.10 € / mp / lună

Bd. Traian, spatiu comercial de inchiriat, 90 m ...

Traian, Baia Mare

La ~5km distanță

191 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
4

1.500 €
/ lună 7.73 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat Baia Mare

Traian, Baia Mare

La ~5km distanță

194 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
10

1.200 €
/ lună 8.11 € / mp / lună

Bd. Traian in zona H. Mara, Spatiu comercial cu ...

Traian, Baia Mare

La ~5km distanță

148 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
5

1.000 €
/ lună 8.13 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat| Strada Moldovei|

Traian, Baia Mare

La ~5km distanță

123 mp utili
2000
Agenție

1 săptămână în urmă
18

97.000 €
/ lună 898.15 € / mp / lună

Spa?iu comercial cu apartament la pachet, de va ...

Traian, Baia Mare

La ~5km distanță

108 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

600 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial/birouri, 60 mp, Bld Bucuresti- ...

Gării, Baia Mare

La ~5km distanță

60 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
6

400 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri, 60 mp, zona Center-Pizza ...

Gării, Baia Mare

La ~5km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

600 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Gării, Baia Mare

La ~5km distanță

80 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
4

150 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat | demisol | 20 mp ...

Bogdan Vodă, Baia Mare

La ~5km distanță

20 mp utili
4E
1990
Agenție

10 luni în urmă
9

350 €
/ lună 7.78 € / mp / lună

Ultracentral Inchiriere spatiu pentru birouri ...

Ultracentral, Baia Mare

La ~5km distanță

45 mp
4E
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
6

1.250 €
/ lună
1.200 €
8.33 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

150 mp utili

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Vasile Alecsandri, Baia Mare

Vasile Alecsandri, un cartier din Baia Mare, oferă oportunități comerciale atractive datorită accesibilității și a unei comunități dinamice. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 300 euro, cu oferte ce încep de la 78 euro și ajung până la 1.400 euro, ceea ce face zona considerată accesibilă comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 190 m², cu cele mai mari având 200 m² și cele mai mici de 20 m².
  • Compartimentare: 14% dintre spațiile disponibile au 2 camere, iar 14% au 3 sau mai multe camere.
  • Accesibilitate: Aproximativ 14% din oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face ideale pentru antreprenori și mici afaceri.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 65 de zile, indicând o piață activă.

Vasile Alecsandri din Baia Mare reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile și bine situate. Ești pregătit să îți dezvolți afacerea? Explorează acum spațiile comerciale de închiriat în Vasile Alecsandri!