Proprietar
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 1
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

94 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Oportunitate Teren Intravilan Sector 4 Berceni ...

Runcu

5.000 mp teren
4E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
14

300 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spati depozitate /birou Rin Grand et 2 , 50 mp

Runcu

50 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
20

799 €
/ lună 13.32 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial, 0% COMISION, Str. ...

Runcu

60 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

33 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren de vanzare in comuna Dascalu, jud. Ilfov

Dascălu

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

580.000 €
/ lună 17.06 € / mp / lună

Teren intravilan 3,4 ha parcelat

Dascălu

La ~5km distanță

34.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

90.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Comuna Dascalu - A0 - teren intravilan 4500 mp

Dascălu

La ~5km distanță

4.500 mp teren

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

800.000 €
/ lună 19.91 € / mp / lună

Teren de vanzare 4 ha langa nod rutier A0 A3, i ...

Dascălu

La ~5km distanță

40.181 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

12 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare in comuna Dascalu

Dascălu

La ~5km distanță

14.375 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

6 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare in comuna Dascalu

Dascălu

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

99.000 €
/ lună 49.50 € / mp / lună

Teren intravilan 2000 mp Dascalu, gaze si curen ...

Dascălu

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

40.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren intravilan OFERTA!

Dascălu

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

140.000 €
/ lună 4.38 € / mp / lună

Teren Dascalu intravilan

Dascălu

La ~5km distanță

32.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

27 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 15500 m2, Localita ...

Dascălu

La ~5km distanță

15.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

79.000 €
/ lună 39.50 € / mp / lună

Teren intravilan 2000 mp Dascalu (Ilfov), desch ...

Dascălu

La ~5km distanță

2.000 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan comuna Dascalu Ilfov

Dascălu

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

17 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan 13.500mp Dascalu Padure Runcu

Dascălu

La ~5km distanță

13.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

25.000 €
/ lună 62.50 € / mp / lună

Teren Dascalu 400 mp

Dascălu

La ~5km distanță

400 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

1.125.000 €
/ lună 45 € / mp / lună

Vanzare teren 25.000 MP Intravilan Tarla 22Stef ...

Dascălu

La ~5km distanță

25.000 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

42.000 €
/ lună 46.67 € / mp / lună

De vanzare teren Comuna Dascalu, jud. Ilf

Dascălu

La ~5km distanță

900 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

2.950.000 €
/ lună 37.34 € / mp / lună

Teren industrial 7.9 ha, Afumati, deschidere 12 ...

Dascălu

La ~5km distanță

79.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
14

813.813 €
/ lună 39 € / mp / lună

Teren intravilan TunariDimieni, 20.867 mp, idea ...

Dimieni

La ~5km distanță

20.867 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
16

55.500 €
/ lună 69.38 € / mp / lună

Teren de vanzare Tunari-Dimieni 800m2 cu autori ...

Dimieni

La ~5km distanță

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

40.000 €
/ lună 80 € / mp / lună

Teren 500 mp in Dimieni

Dimieni

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

646.000 €
/ lună 38 € / mp / lună

Teren de vanzare Tunari - 17.000 mp (aproape de ...

Dimieni

La ~5km distanță

17.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

67 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren Intravilan Tunari/Dimieni

Dimieni

La ~5km distanță

2.364 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
6

90.000 €
/ lună 94.44 € / mp / lună

Teren intravilan 953 mp comuna Tunari, sat Dimi ...

Dimieni

La ~5km distanță

953 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

125.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Vand teren in Dimieni, Ilfov suprafata 5000m2 a ...

Dimieni

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
4

220.605 €
/ lună 35 € / mp / lună

De vanzare teren in Tunari Dimieni

Dimieni

La ~5km distanță

6.303 mp teren
4E
Agenție

4 luni în urmă
6

70.000 €
/ lună 14 € / mp / lună

Teren Balotesti

Dimieni

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
5

1.125.000 €
/ lună 150 € / mp / lună

Teren Intravilan Dimieni Balotesti

Dimieni

La ~5km distanță

7.500 mp teren