Proprietar
Proprietăți unice: 253
Proprietari: 44
Agenție

8 luni în urmă

2.000 €
/ lună

Spatiu ideal cabinet medical birou, zona cu pot ...

Central, Popești-Leordeni

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

5 €
/ lună
3.000 €
0.21 € / mp / lună

Depozitare Logistica Birouri Cladire cu Curte g ...

Popești-Leordeni

24 mp utili
1.150 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
1

500.000 €
/ lună
355.000 €
10,000.00 € / mp / lună

Vila duplex P+2 plus spatiu comercial

Popești-Leordeni

50 mp utili
270 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
1

5 €
/ lună 0.21 € / mp / lună

spatiu depozitare , birou Pope?ti Leordeni curt ...

Popești-Leordeni

24 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
7

3.000 €
/ lună 5.69 € / mp / lună

Inchirez cladire Popesti - Leordeni

Popești-Leordeni

527 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
2

210 €
/ lună 8.75 € / mp / lună

Spatiu depozitare Popesti Leordeni

Popești-Leordeni

24 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
5

3.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Cladire P+1 Pope?ti Leordeni

Popești-Leordeni

120 mp utili
1E
Agenție

Mai mult de un an
7

1.350 €
/ lună 3 € / mp / lună

Popesti -Leordeni sos centura inchiriere spatii ...

Popești-Leordeni

450 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
8

700 €
/ lună 11.11 € / mp / lună

2 camere, ideal pentru birou, parter, stradal, ...

Central, Popești-Leordeni

63 mp utili
5E
Agenție

Mai mult de un an
5

3.664 €
/ lună 6.11 € / mp / lună

Popesti Leordeni - hale noi 600 mp

Central, Popești-Leordeni

600 mp utili
700 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

30 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Inchiriez cladire P+1 , 450 m2 Pope?ti Leordeni

Popești-Leordeni

527 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
4

1.800 €
/ lună 12.41 € / mp / lună

spa?iu comercial Pope?ti Leordeni 145 m2

Popești-Leordeni

145 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

5 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Hala 300mp + Birouri Pope?ti-Leordeni Intrare B ...

Popești-Leordeni

900 mp teren