Proprietar
Proprietăți unice: 234
Proprietari: 32
Agenție

9 luni în urmă
5

1.396 €
/ lună 7.76 € / mp / lună

Popesti - Leordeni, Spatiu comercial de inchiri ...

Sud, Popești-Leordeni

180 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
10

3.628 €
/ lună 8.44 € / mp / lună

Hala, Birouri si Spatiu Comercial, 430 mp. Șos ...

Popești-Leordeni

430 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
24

2.970 €
/ lună 11 € / mp / lună

Spatiu Comercial de Inchiriat | Popesti - Leor ...

Exterior Est, Popești-Leordeni

270 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

9 luni în urmă
4

6.201 €
/ lună 20.53 € / mp / lună

Metrou Popești Leordeni 310 mp ideal supermarke ...

Sud, Popești-Leordeni

302 mp utili
2022
Agenție

9 luni în urmă
5

3.872 €
/ lună
3.200 €
24.20 € / mp / lună

Zona Popesti-Biruintei 160 mp tubulatura montat ...

Sud, Popești-Leordeni

160 mp utili
2025
Agenție

9 luni în urmă
6

4.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Zona Popești-Leordeni sp 160 mp trafic intens

Sud, Popești-Leordeni

160 mp utili
2025
Agenție

10 luni în urmă
4

3.267 €
/ lună
2.700 €
7.26 € / mp / lună

Inchiriere Hala 450 mp Popesti Leordeni platfor ...

Central, Popești-Leordeni

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
7

120.000 €
/ lună 6 € / mp / lună

Parc Industrial Popesti Leordeni

Exterior Est, Popești-Leordeni

Agenție

10 luni în urmă
15

1.201 €
/ lună 7.06 € / mp / lună

De inchiriat hala service auto + locuri de parc ...

Popești-Leordeni

170 mp utili
2005
Agenție

10 luni în urmă
4

6.600 €
/ lună 6 € / mp / lună

Hale industriale, spatii administrative sau caz ...

Central, Popești-Leordeni

Agenție

Mai mult de un an
5

900 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Hala ideal service Popesti Leordeni - Centura B ...

Est, Popești-Leordeni

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

2.657 €
/ lună
2.196 €
3.63 € / mp / lună

Hala de inchiriat Popesti Leordeni

Popești-Leordeni

Agenție

Mai mult de un an
3

2.200 €
/ lună 6.29 € / mp / lună

Hala 390 mp c.2023 Popesti Leordeni ( Danubiana ...

Est, Popești-Leordeni

Agenție

Mai mult de un an
5

291 €
/ lună 9.70 € / mp / lună

Spațiu de Birou Ideal pentru Firmă Sos Oltenite ...

Central, Popești-Leordeni

1 camere
30 mp
2018
Agenție

Mai mult de un an
6

3.388 €
/ lună
2.800 €
4.24 € / mp / lună

Hale si teren in Popesti Leordeni

Central, Popești-Leordeni

Agenție

Mai mult de un an
6

4.000 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

RivPark Popesti-Leordeni, spatii industriale 60 ...

Sud-Est, Popești-Leordeni

Agenție

Mai mult de un an
17

2.631 €
/ lună
2.175 €
3.63 € / mp / lună

Hale in zona Popesti Leordeni, centura, autostr ...

Exterior Est, Popești-Leordeni

Agenție

Mai mult de un an
4

3.872 €
/ lună
3.200 €
8.07 € / mp / lună

Hala noua 490 mp Popesti Leordeni Centura Bucur ...

Sud-Est, Popești-Leordeni

Agenție

Mai mult de un an
5

11.616 €
/ lună
9.600 €
4.84 € / mp / lună

Inchiriere depozit/hala/spatiu industrial Popes ...

Central, Popești-Leordeni

Agenție

Mai mult de un an
10

27.225 €
/ lună
22.500 €
5.45 € / mp / lună

Inchiriere depozit/hala/spatiu industrial Popes ...

Central, Popești-Leordeni

Agenție

Mai mult de un an
10

38.115 €
/ lună
31.500 €
5.45 € / mp / lună

Inchiriere depozit/hala/spatiu industrial Popes ...

Central, Popești-Leordeni

Agenție

Mai mult de un an
6

10.890 €
/ lună
9.000 €
6.05 € / mp / lună

Hale logistice si industriale clasa A, supr 100 ...

Exterior Est, Popești-Leordeni

Agenție

Mai mult de un an
15

2.299 €
/ lună
1.900 €
14.37 € / mp / lună

Spatiu comercial + 600mp terasa in Popesti Leor ...

Central, Popești-Leordeni

688 m

160 mp utili
7E
2025
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

199 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Teren intravilan Popesti Leordeni, str. Mirasla ...

Central, Popești-Leordeni

4.250 mp teren
5E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

537.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren intravilan Popesti-Leordeni

Central, Popești-Leordeni

5.370 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
9

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Cladire + Curte generoasa activita?i comerciale ...

Central, Popești-Leordeni

450 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

5 €
/ lună 0.22 € / mp / lună

Depozit 23mp Popesti Leordeni

Central, Popești-Leordeni

23 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
7

1.500 €
/ lună 0.60 € / mp / lună

Teren de inchiriat plus spatiu de birou depozit ...

Central, Popești-Leordeni

2.500 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
19

3.450 €
/ lună 6.90 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat Popesti Leordeni - Ilfov

Central, Popești-Leordeni

500 mp utili
2.500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
16

3.000 €
/ lună 6.71 € / mp / lună

Popesti Leordeni- spatii de inchiriat

Central, Popești-Leordeni

447,5 mp utili
2025