Proprietar
Proprietăți unice: 34
Proprietari: 16
Agenție

4 zile în urmă
11

1.700 €
/ lună 0.71 € / mp / lună

Teren 1 Decembrie COD 250

1 Decembrie

2.400 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

85 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Teren de vanzare comuna 1 Decemrie, judetul Ilf ...

1 Decembrie

1.500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

21.000 €
/ lună 55.26 € / mp / lună

Vanzare teren constuibil 380mp 1 Decembrie Ilfo ...

1 Decembrie

380 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

42 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan situat in Localitatea 1 Decemb ...

1 Decembrie

2.242 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
11

3.840 €
/ lună 6 € / mp / lună

Hala depozitare, Theodor Pallady inchiriere sa ...

1 Decembrie

640 mp utili
Agenție

8 luni în urmă
8

1.800 €
/ lună 1.50 € / mp / lună

Hale de inchiriat in 1 Decembrie Ilfov | NILS I ...

1 Decembrie

1.200 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
60

16.335 €
/ lună
13.500 €
3.37 € / mp / lună

Spatiu Logistic langa Bucuresti Hala 5000 mp

1 Decembrie

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

37 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren de vanzare 1900mp

1 Decembrie

1.900 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

490.000 €
/ lună 24.31 € / mp / lună

Teren Intravilan 20154 Mp Nod Autostrada 1 Dece ...

1 Decembrie

20.154 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

21.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Vand teren 1 Decembrie Ilfov 500mp

1 Decembrie

420 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

130.000 €
/ lună 43.33 € / mp / lună

Teren intravilan 3.000 mp Comuna 1 Decembrie Il ...

1 Decembrie

3.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

370.000 €
/ lună 74 € / mp / lună

Teren intravilan de 5000 mp cu deschidere la So ...

1 Decembrie

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

60 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Vand teren intravilan 1100 mp, deschidere 12 m, ...

1 Decembrie

1.100 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

465.000 €
/ lună 99.98 € / mp / lună

Sos.Giurgiului-Acces direct-4.651 mp intravilan

1 Decembrie

4.651 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

747.360 €
/ lună 45 € / mp / lună

Teren intravilan 1 Decembrie Ilfov 16.608 mp, l ...

1 Decembrie

16.608 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

49.500 €
/ lună 77.34 € / mp / lună

Terenuri imbiliare

1 Decembrie

640 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

12.500 €
/ lună 37.54 € / mp / lună

Teren 333 mp, intravilan, 1 Decembrie

1 Decembrie

333 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

110.000 €
/ lună 64.71 € / mp / lună

Vand teren intravilan, comuna 1 Decembrie Ilfov

1 Decembrie

1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

49.500 €
/ lună 77.34 € / mp / lună

Teren de vanzare Comuna 1 Decembrie Jud.Ilfov

1 Decembrie

640 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

60.000 €
/ lună 15 € / mp / lună

Vanzare teren intravilan 4000 mp 1 Decembrie Il ...

1 Decembrie

4.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

150.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

1 Decembrie 5000 m,Strada Pinului , zona LIDL

1 Decembrie

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

36.000 €
/ lună 70.59 € / mp / lună

Teren intravilan 1 Decembrie Ilfov zona Lidl

1 Decembrie

510 mp teren
2E
Agenție

3 luni în urmă
5

150.000 €
/ lună 34.32 € / mp / lună

Teren la Jonctiunea dintre A0 si DN5

1 Decembrie

4.370 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

25.000 €
/ lună 34.11 € / mp / lună

Teren intravilan 1 Decembrie str. Tuberozelor

1 Decembrie

733 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

26 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, zona Copaceni Ilfo ...

1 Decembrie

3.225 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

27 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan com. 1 Decembrie (IF), pe DN 5 ...

1 Decembrie

2.223 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
7

119.900 €
/ lună 40.44 € / mp / lună

Teren intravilan pentru constructii stradal, 29 ...

1 Decembrie

2.965 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriere hala Afumati

1 Decembrie

5.091 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
5

13.900 €
/ lună 7.68 € / mp / lună

Hala + Showroom si birouri de inchiriat

1 Decembrie

1.810 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
6

2.700 €
/ lună 8.71 € / mp / lună

Th Pallady -Drumul intre Tarlale inchiriere spa ...

1 Decembrie

310 mp utili

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în 1-Decembrie, județul Ilfov

1-Decembrie, situat în apropierea Bucureștiului, beneficiază de o conectivitate bună cu capitala, fiind o zonă în dezvoltare care atrage comercianți și investitori. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 3.000 euro, cu oferte ce încep de la 300 euro și pot ajunge până la 30.000 euro, ceea ce indică o diversitate în opțiuni.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 500 m², cu cele mai mari având până la 4.850 m² și cele mai mici de 60 m².
  • Accesibilitate: Nivelul de accesibilitate este considerat mediu, comparativ cu media națională de 1.674 euro, ceea ce face ca zona să fie atractivă pentru afaceri.
  • Construcții recente: Aproximativ 8% dintre spațiile comerciale disponibile sunt noi sau în fază de planificare.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 103 zile, indicând o piață activă.

1-Decembrie reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care caută spații comerciale variate, cu prețuri accesibile și o amplasare strategică. Ești pregătit să îți dezvolți afacerea aici? Explorează acum spațiile comerciale de închiriat în 1-Decembrie!